Protancujte se létem: Tři vstupy na lekce do Tanečního studia NO FEET

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
239 Kč
14 zákazníků
už jen 26 ks

V ceně:

  • nepřenosná permanentka – 3× vstup na letní openclass dle výběru
    • taneční lekce (např. jazz dance, street dance či step), 90 minut
    • power jóga či pilates, 60 minut
  • cvičební pomůcky zdarma k dispozici 

Platí do:

11. 9. 2017

Omezení:

Platnost permanentky je měsíc od vystavení. Na open classy je třeba se přihlásit minimálně 24 hod. předem. Open class se koná pouze jsou-li přihlášení alespoň 4 zájemci.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: proveďte přes rezervační systém, kde jsou vypsány všechny nabízené open classy. Případně pak na mailu info@nofeet.cz.

Před první lekcí je potřeba předložit kód voucheru, následně bude voucher vyměněn za permanentku. Při rezervaci mailem zašlete kód společně se zprávou.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

TS No Feet

Vaňkovo náměstí 1a, Brno

Dnes otevřeno 15:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!

Kdy jste se naposledy potili? U závěrečných zkoušek ve škole? Na pracovním pohovoru? Cestou autobusem do práce? Užijte si blahodárné pocení na příjemnějším místě!

Vydejte se do brněnského tanečního studia NO FEET a vypoťte ze sebe to nejlepší! Během lekcí tance zapojíte svalstvo, zpevníte postavu a budete se cítit jako na party na prosluněné pláži. Lekce si můžete zvolit podle momentální nálady – kromě tanečních lze zvolit i power jógu či pilates, kde si zase báječně odpočine vaše mysl.

Podrobnější popis nabízených lekcí:

Jazz Dance

Jazz dance je určen pro všechny, kdo se chtějí naučit tančit na jazzovou, muzikálovou, lyrickou, ale i moderní hudbu. Tyto všechny styly a ještě mnoho další v sobě jazz zahrnuje. Jazz dancový trénink se skládá z rozcvičky, zahřátí, posilování, stretchingu, techniky (otáčky, švihy apod.) a taneční choreografie. Zlepšíte si tak kondici, protáhnete tělo a naučíte se novým tanečním pohybům

Street dance

Lekce street dance jsou pod vedením skvělých lektorů, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Každá lekce bude zaměřena vždy na jeden styl – house dance, hip-hop, lock, pop, dancehall, … a vy rozvlníte boky jako hvězdy z videoklipů.

Step

Lekce stepu je určena spíše pro mírně-středně pokročilé stepaře, kteří už mají se stepem menší zkušenosti.

Power jóga

Power jóga je zaměřena na protažení a posílení celého těla. Není to jóga v pravém slova smyslu, i když si z té klasické vypůjčila pozice – jde spíše o cvičení podporované pravidelným dýcháním.

Pilates

Cílem tohoto cvičení je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost, koordinaci, rovnováhu a dýchání. Pilates velmi napomáhá zpevňovat břišní, hýžďové a především zádové svalstvo, které díky svému ochabování může způsobovat bolesti, kterých se cvičením pilates můžete zbavit.

Co s sebou na lekci? Na lekce pilates a power jógy vám postačí pouze pohodlné cvičební legíny/kalhoty a tričko. Podložka a pomůcky na cvičení jsou ve studiu k zapůjčení. Není proto je potřeba nosit s sebou. Na street je potřeba si vzít pohodlnou sálovou obuv a na step si nezapomeňte přinést stepové boty. Jazz dance se obvykle tančí v ponožkách nebo na boso. Kromě vhodného oblečení a obuvi doporučujeme vzít si s sebou dostatek tekutin. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: proveďte přes rezervační systém, kde jsou vypsány všechny nabízené open classy. Případně pak na mailu info@nofeet.cz.

Před první lekcí je potřeba předložit kód voucheru, následně bude voucher vyměněn za permanentku. Při rezervaci mailem zašlete kód společně se zprávou. 

Storno podmínky

Zrušení či změna rezervace je možná minimálně 24 hodin, jinak lekce propadá.

Hodnocení podniku

Chocolatik
Hodnocená nabídka: 3 lekce společenských tanců
11. 6. 2017

Všechna hodnocení