Outdoorová úniková hra Kdo ukradl Golema? pro 6 hráčů a jeden chytrý telefon

7 zákazníků
už jen 43 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Outdoorová únikovka Kdo ukradl Golema?

  • hra až pro 6 osob
  • délka trasy: 3,5 km
  • předpokládaný herní čas: 1,5 hodiny
  • start je u Prašné brány 

Omezení

Je nutné mít internet v telefonu či tabletu.

  • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
  • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 7. 2017,  poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
  • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
  • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích. 

Některé úkoly (nebo minimálně procházku) si užijí i malé děti cca od 4 let, každopádně vždy v týmu musí být někdo, kdo umí číst.

1 600 Kč 999 Kč
Ukončeno 1 600 Kč 999 Kč
Ukončeno

Koukněte se pod postel, za jedny i druhé dveře, do pravé i levé kapsy. Není tam, že? A přesto vás někdo podezírá, že jste Golema ukradli!

Z téhle nezáviděníhodné situace se musíte dostat sami – jen vy a váš až 6členný tým. V rámci outdoorové únikovky od Prague Outdoor Escape Games se vydáte uličkami židovského města a budete pátrat po stopách, které za sebou zanechal skutečný zloděj. Očistíte své jméno dříve, než vám vyprší čas a než budete neprávem potrestáni?

Napínavý příběh s názvem Kdo ukradl Golema? vás zavede do magických pražských zákoutí, ovšem tentokrát je uvidíte tak trochu jinýma očima. Hru plnou šifer, hádanek a úkolů si stáhnete do svého chytrého telefonu (po celou dobu musíte být on-line) a odstartujete ji u Prašné brány. Pokud se příliš nezamotáte, nachodíte přibližně 3,5 km

A co když přijdou hromy blesky nebo jiný důvod pro přerušení hry? Žádný problém, mezi jednotlivými úkoly ji můžete „pauznout“ a dohrát třeba další den. A když se s týmem dostanete do pomyslné slepé uličky? Ani pak nemusíte házet flintu do žita, stačí si říct o nápovědu nebo přímo řešení úkolu (stát vás to bude jen pár trestných minut). Mrkněte, jak to funguje.

Golemova cesta

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Jak uplatnit
Děti

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny