Lístky na KoresponDance: Mezinárodní festival tance na Zámku Žďár nad Sázavou

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
7. 7. 2017 9:00
Základní vstupné na 1 den
Ukončeno
299 Kč
5 zákazníků

Termín:

7. 7. 2017 9:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu

Základní vstupné na 1 festivalový den

  • Termín dle vašeho výběru: 
    • Pátek 7. července
    • Sobota 8. července
    • Neděle 9. července
    • Pondělí 10. července
  • Místo: zámek ve Žďáru nad Sázavou 

Omezení:

Voucher lze uhradit pouze platební kartou online. Všechna představení a akce proběhnou na Zámku Žďár, pokud není uvedeno jiné místo. Kapacita vnitřních prostor zámku je omezena, proto je vhodné přijít s dostatečným předstihem. Venkovní prostory jsou bez omezení.

Podmínky uplatnění:

Na pokladně se prokážete kódem voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Korespondance

Zámek 1/1, Žďár nad Sázavou, Zámek Žďár nad Sázavou

Maminky nás učily, že do cizí korespondence není slušné nahlížet. Jenže pokud se jedná o korespondenci mezi hudbou a pohybem, tak tohle pravidlo rozhodně neplatí.

Druhý prázdninový víkend bude na zámku ve Žďáru nad Sázavou patřit umění. A vy můžete být u toho. Pořiďte si vstupenku na 1 den nebo vychytaný pas na 4 dny a přijeďte na KoresponDance - Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla. Od pátku 7. do pondělí 10. července bude diváky ohromovat unikátními uměleckými výkony českých i zahraničních performerů. Přiveze představení ze 3 kontinentů a rovnou 4 světové premiéry.

Kulturní program, který obohatí dospělé i děti

Festival má co říct návštěvníkům všech věkových kategorií, a to i rodinám s dětmi. Po celou dobu bude na zámku probíhat bohatý doprovodný program pro děti i jejich rodiče. Těšit se můžete na taneční, hudební i herecké workshopy, které vám ukážou, že je umění pro každého.

Uvidíte, co ostatní ještě neviděli: 4 světové premiéry

Ze světa stereotypů vás vytáhne smršť pohybů, jazyků, nápadů i snů. Hlavním motivem tohoto ročníku festivalu je spojení pohybového umění s architekturou a těšit se můžete na umělce z Evropy, Ameriky i Afriky. Stanete se svědky 4 světových premiér: francouzsko-maďarského choreografa Josefa Nadje, seskupení Jean Gaudin & Sebastian Fournier & Žďáráček (SK/HU/FR/CZ),  autorů Billy Mullaney & Niels Weijer (USA/NL) nebo představení skupiny VerTeDance a Halky Třešňákové.Celým festivalem vás bude provázet tým studentů z Janáčkovy akademie múzických umění v Brně s francouzským filozofem, klaunem a režisérem Pierrem Nadaudem. Díky této skupině se můžete těšit také na obohacení programu italskou Commedie dell‘arte a na vystoupení inspirovaná filmy francouzského komika Jacquese Tatiho.

Kalkulace ceny

Další informace

Na pokladně se prokážete kódem voucheru.

Storno podmínky

Zakoupený voucher nelze stornovat ani refundovat. Nelze vyměnit za jiný termín.