Nakupte a získáte kredity! Více informací 

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Letecky do Barcelony: Navštivte město, klášter Montserrat i fotbalový stadion

8 zákazníků
už jen 10 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 4 dny (3 noci)
 • 1× zpáteční letenku Praha – Barcelona – Praha
 • 3× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím v 3* hotelu/rezidenci
 • 3× snídaně
 • Privátní transfer z letiště na hotel a zpět
 • Zavazadla dle vybrané letecké společnosti
 • Služby českého průvodce po celou dobu zájezdu
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Letecky

Nástupní místa:

 • Praha

Strava

Snídaně

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Příplatek za jednolůžkový na vyžádání v CK. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Upozornění: V průběhu prodeje může dojít ke změnám cen letenek dané letecké společnosti. Proto je nutné dodržet stanovený počet dní/hodin k uplatnění voucheru, jinak se cena zájezdu může změnit a CK má právo požadovat daný rozdíl po zákazníkovi.

Uplatněte voucher do 22. 9. 2017.
Ukončeno 13 990 Kč 12 990 Kč
Ukončeno 13 990 Kč 12 990 Kč

Víte, co se říká o fontáně Canaletas? Že když se z ní napijete, určitě se do Barcelony vrátíte. Pro jistotu si dejte rovnou několik loků – město je totiž tak úžasné, že ho budete chtít navštívit ještě několikrát!

Měsícem lásky letos není máj, ale říjen a listopad- právě v těchto měsících se totiž zamilujete do Barcelony. Ve čtvrtek 19. 10. nebo v pátek 3. 11. do tohoto úchvatného města odletíte s cestovní kanceláří Grand Travel. Čekají vás 3 noci v hotelu, ve kterém vás každé ráno pohostí snídaní. A co budete dělat přes den? Průvodce vám poodhalí tajemství uliček, které jsou proslulé geniálním uměním Antonia Gaudího.

Také navštívíte fotbalový stadion a klášter Montserrat – jedno z nejvýznamnějších poutních míst Katalánska. Barceloně zajisté propadnou nejen sportovní fanoušci a milovníci zajímavé historie, ale také labužníci. Určitě si nenechte ujít posezení se sklenkou výrazného červeného vína, které tolik ladí k barvám podzimu. Ochutnejte paellu z pouličního stánku a nezapomeňte si dát tapas – několik malých jídel, která dohromady vytvářejí jedinečný gurmánský zážitek.

Program: Gotická čtvrť, stavby Gaudího, Montserrat i fotbalový stadion

 • 1.den: Dopoledne odletíte z Prahy a po příletu do Barcelony vás čeká transfer na hotel. Až se ubytujete, zahájí průvodce prohlídku Barcelony na náměstí Placa Catalunya. Prohlédnete si věhlasnou fontánu Canaletas a projdete se po ulici La Rambla, kde je řada obchůdků i živých soch. Zastavíte se v překrásné tržnici La Boqueria, kde se prodává čerstvé ovoce. Poté navštívíte historickou gotickou čtvrť Barri Gotic s katedrálou a královským náměstím. Navštívíte také Katedrálu sv. Eulálie a v přístavu uvidíte sochu Kryštofa Kolumba. Večer strávíte v uličkách staré čtvrti Barri Gotic a budete mít možnost povečeřet v typické katalánské hospůdce. Tip: Určitě ochutnejte tapas a sangrii!
 • 2. den: Po snídani odjedete vlakem do benediktýnského kláštera Montserrat. V odpoledních hodinách se vrátíte do Barcelony a vyjdete lanovkou na kopec Montjuïc, odkud je krásný výhled na město a celý přístav. Potom navštívíte hrad Montjuïc, kde byli vězněni, mučeni a vyvražďováni politici a válečníci. Poté přejedete k olympijskému stadionu a v podvečer se projdete kolem Národního muzea umění až k Magické fontáně. Je proslulá jedinečnou světelnou a vodní show za doprovodu hudby. Byla postavena při příležitosti světové výstavy EXPO v roce 1929. 
 • 3. den: Po snídani se vydáte prozkoumávat Barcelonu po stopách architekta Antoni Gaudí. Zastavíte se u jeho dvou neuvěřitelných staveb Casa Batlló a Casa Mila, které nemají žádnou křivku rovnou. Také navštívíte katedrálu Sagrada Familia, kde stále probíhají stavební práce a úpravy. V odpoledních hodinách vás čeká návštěva Gaudího parku Güell s mnoha architektonickými uměleckými díly. Snoubí se tu příroda s uměním a vy budete mít možnost v tomhle prostředí příjemně relaxovat. Poté se vydáte na největší fotbalový stadion Evropy – na domácí hřiště klubu FC Barcelona Camp Nou. Večer se vrátíte na proslulou ulici La Ramba. 
 • 4. den: Po snídani se podíváte do barcelonského přístavu Port Vell a vydáte se směrem k plážím Barcelonety. Navštívíte park Ciutadella a zájemci budou moci vyrazit do mořského akvária. Bude prostor pro osobní volno. Poté se vrátíte na hotel a v odpoledních hodinách vyrazíte na letiště. 

Změna programu způsobená nečekanými či nepředvídatelnými okolnostmi je vyhrazena. 

Pořádá:

CK Grand Travel

Sušilovo náměstí 425/48, Rousínov

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Hodnocení podniku
4,9/5 (99 hodnocení)
Jak uplatnit
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na mailu info@grandtravel.cz nebo telefonu. 517 371 868 či 603 516 425. 
 • Uveďte počet osob, jména a data narození, mobil a kódy voucherů. Na základě údajů vám bude zaslána smlouva, kterou je nutné vyplněnou a potvrzenou zaslat mailem zpět. 
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Důležité: Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit. Stejně tak určuje pravidla pro přepravovaná zavazadla.
 • Upozornění: V průběhu prodeje může dojít ke změnám cen letenek dané letecké společnosti. Proto je nutné dodržet stanovený počet dní/hodin k uplatnění voucheru, jinak se cena zájezdu může změnit a CK má právo požadovat daný rozdíl po zákazníkovi. 
Děti
 • Dítě za cenu voucheru.
Příplatky
 • Komplexní cestovní pojištění 144 Kč/osoba/pobyt.
 • Jízdné hromadnou dopravou: blok jízdenek po Barceloně 9,95 €
 • Vlak + lanovka Montserrat: cca 30 €
 • Zajištění večerního vystoupení Flamenca v případě zájmu: 20 až 40 Euro (dle místa, případné večeře a podobně)
 • Individuální vstupné do památek
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj (info v CK)
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Grand travel.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Hodnocení podniku CK Grand Travel

Hodnocení podniku CK Grand Travel

4,9/5 (99 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4 0
3 0
2 0
1 0
Taťána

Zatím naprosto nejlepší poznávací zájezd, který jsme s dcerou absolvovaly. Bezproblémová komunikace s cestovní kanceláří, naprosto skvělý průvodce Tomáš, který se nám všem věnoval od první minuty setkání na pražském letišti. Vše měl perfektně zorganizované a byl schopen přizpůsobit se i individualním požadavkům, tak abychom si co nejvíce užili atmosféru katalánské metropole.👍👍👍

30. 10. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.