Jednodenní Via Ferrata pro jednu osobu v Bechyni

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Kurz bez vybavení
Ukončeno
799 Kč
9 zákazníků

V ceně varianty:

  • výlet na ferratu pro jednu osobu
  • instruktáž správného použití výbavy
  • průvodce na ferratě
  • termíny: soboty, neděle a státní svátky (25. 6., 29. 7., 27. 8., 1. 10., 29. 10., 12. 11) 

Platí do:

30. 9. 2017

Omezení:

Akce se koná v případě, že bude účast minimálně 5 osob. V opačném případě bude vybrán náhradní termín po konzultaci s organizátory.

Podmínky uplatnění:

  • Svůj termín rezervujte na tel. 777 640 202 dostatečně předem.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jednodenní zážitkový trip na nejkrásnější ferratu v Česku včetně výuky a instruktáže Via Ferrata lezení.

Malebné prostředí klidného toku řeky Lužnice pod Bechyňským zámkem, obec Bechyně-Zářečí nedaleko okresního města Tábor.

Bechyňská ferrata je těžká cvičná zajištěná cesta, s obtížností D/E, která je z velké části vedená ve vodorovném, převislém traverzu. Ferrata je zajímavá tím, že vede shora dolů k řece, pak vede těsně nad klidnou hladinou romantické řeky Lužnice. Ferrata je až na výjimky v mírném záklonu, který přirozeně nutí lezce používat správnou techniku propínání rukou. Čeká vás převis v záklonu, uprostřed vás mile potěší zážitková atrakce v podobě visutého lanového mostu, který se pro největší zážitek doporučuje přeběhnout. Dále vás čeká těžká část, exponovaný převis na kterém se budete muset jednou rukou držet lana a druhou přecvakávat. Nejtěžším místem je na samotném konci ferraty převislý žebřík z kramlí, vedoucí nahoru ke zvonečku, který je pro již unavené ruce opravdovou výzvou. V případě, že tuto náročnou trasu zvládnete, pak na důkaz vítězství nad převislou skálou zazvoníte na zvon, který je umístěný na samotném vrcholu této obousměrné trasy. Jste nahoře a ještě vás čeká cesta po kramlích v převisu dolů. Po sestupu si odpočinete na lavičce nad řekou u knihy a hurá na cestu zpět. Visutý most nemusíte lézt podruhé, lze jej obejít. Při zpáteční cestě k mikrobusu si můžete zaplavat v řece anebo se stavit v malebné hospůdce „U modrého mostu“. Před odjezdem si dáte dvouhodinovou pauzu v obci Bechyně, můžete si prohlédnout zámek nebo si dát jídlo na jedné z venkovních zahrádek přímo na proslulém bechyňském náměstí.
Harmonogram akce:

Zajímavosti:

Termíny:

Kalkulace ceny

Další informace

  • Svůj termín rezervujte na tel. 777 640 202 dostatečně předem. 
Příplatky
  • Za příplatek 500,-Kč je možné vás dopravit z Prahy na místo a zpět.
Storno podmínky

Storno nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

Jan
27. 6. 2017

Všechna hodnocení

Máte dotaz?

Dobrý den, jak moc "zdatná" musím na tuto akci být? Doporučíte Ferratu vyzkoušet i když s lezením nemám žádné zkušenosti? Děkuji!

Krásný den, žádný účastník kurzu neměl předchozí zkušenosti s Via Ferrata lezením! Lidé si kurz objednávají proto, že se chtějí dozvědět jakou výstroj mají mít, jak si výstroj obléci, jak ji používat a jak se bezpečně pohybovat po ferratě. Je tu i několik technik a fíglů, které je třeba si osvojit. Po dobu kurzu dávám účastníkům zpětnou vazbu k jejich lezení a pomáhám jim vypilovat styl... Bechyňská ferrata je nejtěžší v Česku, co do náročnosti na sílu v pažích. Nedoporučuji pro osoby s nadváhou, jelikož nevydrží jít delší dobu v záklonu a viset na rukách a lidé mi padají do řeky Lužnice. Pokud máte sílu v pažích a nemáte nadváhu, může vaše první ferrata být právě Bechyně, jinak doporučuji ferratu Liberec nebo Semily, kde též pořádám kurzy. Více na 777640202 nebo www.aktivnizajezdy.cz

1 Zeptejte se nás na cokoliv