Sbohem, celulitido: Permanentka na 3 nebo 5 přístrojových lymfodrenáží

Varianta: Podívejte se na další variantu
3 vstupy
20 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

3× 45minutový vstup na přístrojovou lymfodrenáž 

Platí do:

15. 10. 2017

Omezení:

Nabídka platí pouze pro dámy. Voucher je nutné vyměnit za permanentku nejpozději do konce jeho platnosti. Permanentku se zvoleným počtem vstupů dostanete při první návštěvě. Permanentka má neomezenou platnost a je přenosná.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Nutná předem na tel. 777 818 483.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Studio Vibra Space

Jiřího Herolda 1618/5‎, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–20:00
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Hořčicová a metalická barva. Vzor šachovnice. Květiny ve vlasech. Průstřihy. To všechno jsou módní trendy roku 2017. A jak vidíte, celulitida mezi nimi není.

Zatočte s celulitidou a dopřejte si detoxikační kúru v dámském studiu Vibra Space. Stačí popadnout dnešní voucher a proměnit ho za permanentku buď na 3, nebo rovnou na 5 přístrojových lymfodrenáží. Permanentka má neomezenou platnost a je přenosná, proceduru tak klidně může vyzkoušet i vaše kamarádka.

5 důvodů, proč je lymfodrenáž prima

Po každém ošetření se budete cítit odpočatá a ještě krásnější než dřív. Pro podporu výsledného efektu ale nezapomeňte pít dostatečné množství tekutin a přidat trochu pohybu. Řadu cvičících nástrojů si můžete vyzkoušet přímo ve studiu, kde vám všechny zvídavé dotazy zodpoví kvalifikovaný personál.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Nutná předem na tel. 777 818 483.

Příplatky

Pro absolvování procedur si zakupte jednorázové hygienické kalhoty za 40 Kč. Pokud už máte své, samozřejmě si je kupovat nemusíte.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem. Pokud termín včas nezměníte nebo se nedostavíte, voucher bez náhrady propadá.

Hodnocení podniku

Honza
11. 6. 2017
Richard

Vše ok

1. 6. 2017
Zuzana

Prostředí super, chování a ochota personálu taky super :)

28. 5. 2017

Všechna hodnocení