Kreditopad je tu!! Nakupte a shrábnete kredity! Více informací

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Platí pouze do pondělní půlnoci!

Předvánoční New York: letenka, 4 noci u Manhattanu a průvodce

8 zákazníků
už jen 2 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 6 dní (5 nocí)

Termín

Čt 30. 11. – Út 5. 12. 2017

V ceně balíčku

 • Letenka Praha – New York – Praha
  • Letenka může být s přestupem (Frankfurt, Londýn, Paříž, Amsterdam)
  • CK zajišťuje dopravu prioritně u renomovaných leteckých společností, jako je Air France, Lufthansa nebo British Airways
 • 4× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu poblíž metra s přímou dostupností na Manhattan
  • Hotely typu Marriott, Best Western, Hilton Garden, Country Inn nebo podobné v dosahu metra směr Manthattan
 • Průvodce během celé akce
 • Zákonné pojištění CK, DPH
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Letecky

Nástupní místa:

 • Praha

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 27. 9. 2017.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na mailu booking@wisnar.cz nebo tel. 739 367 502. Nahlaste jména, data narození, adresu, telefon a kódy voucherů. 
 • CK pošle smlouvu, kterou podepište a zašlete obratem zpět. 
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Dítě cestuje za cenu voucheru.
 • Místní taxy a místní daň: orientačně 70 $
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny metrem, MHD: cca 60 $
 • Vstupy do památek dle vašeho zájmu: Empire State Building Observation Deck 34 $, Statue of Liberty 18 $, Metropolitní muzeum 20 $, Muzeum moderního umění MoMa 25 $, Americké muzeum historie přírody 22 $, Guggenheimovo muzeum 18 $
 • Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí bezvízový styk, a to v případě biometrického pasu. Více informací naleznete kliknutím na webu CK a velvyslanectví USA.
 • V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně, CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu​/pobytu​ a před uzavřením smlouvy s CK. ​V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat.
 • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Wisnar.
29 490 Kč 27 990 Kč
Ukončeno 29 490 Kč 27 990 Kč
Ukončeno

„Hou, hou, hou, šťastné a veselé!“ Že by úžeh ze sluníčka? Vůbec ne, to vás jen Santa Claus zve na předvánoční výlet do New Yorku.

Navštivte New York – město, které nikdy nespí a kde nic není nemožné. CK Wisnar vás tam vezme v termínu od 30. 11. do 5. 12. 2017, abyste nasáli tu pravou vánoční atmosféru. V ceně zájezdu je zpáteční letenka i ubytování poblíž metra, které vás doveze až do srdce New Yorku na Manhattan. Pěkně do centra dění!

New York je před Vánoci vyloženě okouzlující. Ulice se rozsvítí tak, že máte občas pocit, jako byste kráčeli pod hvězdnou oblohou vytvořenou z desítek tisíc hvězdiček a světýlek. Výkladní skříně obchodů se promění v umělecká díla mistrovských aranžérů a ulice zaplaví vánoční trhy. Třeba ty na Columbus Circle nebo na rohu Central Parku rozhodně stojí za návštěvu. O světově proslulém gigantickém vánočním stromě v Rockefellerově centru a kluzišti proslaveným z celé řady filmů ani nemluvě. To prostě musíte vidět!

Socha svobody, Times Square a další známá místa

nabitém programu nevy­necháte žádnou ze zajímavostí, které dělají New York New Yorkem a které třeba v loňském roce přilákaly 60 milionů turistů. Poznáte Manhattan i Times Square, projdete si Broadway i Wall Street, pochopitelně neminete Liberty Island se Sochou Svobody, navštívíte památník Ground Zero, Čínskou čtvrť i Central Park.

Dalšími „must see“ jsou Empire State Building, kde můžete vystoupat na vyhlídku v 86. či 102. patře, afroamerická čtvrť Harlem a milovníci umění určitě nevynechají muzeum MoMA.

Z Prahy s vámi poletí zkušený průvodce, který je připraven zodpovědět všechny dotazy, doporučit ta nejlepší místa k nákupům, drinkům i kulinářským zážitkům a pochopitelně vám dá i dostatek času, abyste si město prošli svým tempem a poznali místa, která zajímají právě vás. Kouzelný je třeba vánoční trh v Bryant Parku, kde můžete koupit nějaký vánoční dárek pro své milované.

Cestovní kancelář rozdělí zákazníky do dvou nezávislých skupin a na každou skupinu bude k dispozici jeden průvodce. V jedné skupině bude maximálně 15 osob, takže se nebojte žádného chaotického pobíhání v davu, všechno proběhne v pohodové a přátelské atmosféře.

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

New York

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK Wisnar
Štefánikova 58, Kopřivnice

CK Wisnar

Štefánikova 58, Kopřivnice

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
New York
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CK Wisnar
Štefánikova 58, Kopřivnice
Více o cestovní kanceláři