Dotkněte se korun stromů: Vstup do Lanového parku Máj pro jednotlivce či rodinu Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Vstup pro 1 osobu do celého parku
20 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Vstup pro 1 osobu (dospělého, nebo dítě) do celého parku

 • Možnost vyzkoušet všechny 3 trasy – lehká, střední, těžká
 • Zapůjčení vybavení
 • Instruktáž 

Platnost:

1. 8. – 30. 9. 2017

Omezení:

V případě špatného počasí (silný vítr, počasí na déšť, bouřka, před bouřkou, a podobně) je park zavřený.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace není třeba, kód voucheru uplatníte v otevírací době. 
 • V případě špatného počasí (silný vítr, počasí na déšť, bouřka, počasí před bouřkou) je park zavřený.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

LANOVÝ PARK MÁJ

Otevírací doba: červenec: soboty a neděle 14:00 - 19:00 srpen: každý den 14:00 - 19:00 září: soboty a neděle 14:00 - 19:00

Víte, jaký je rozdíl mezi korunovačními klenoty a korunami stromů? Na to druhé si můžete sáhnout!

Toužíte po adrenalinu a dobré zábavě k tomu? Tak v srpnu nebo v září přijďte s kamarády či rodinou do Lanového parku Máj, který leží v přírodě na okraji Českých Budějovic. Jeho tvůrci si pro vás nachystali 3 trasy plné kreativních překážek, na kterých otestujete zdatnost i odvahu. V srpnu tu mají otevřeno denně od 14:00 do 19:00, v září o víkendech od 14:00 do 19:00.

V nabídce jsou jednotlivé i rodinné vstupy – středně těžkou trasu můžete absolvovat s dětmi od 10 let, s těžkou si poradí sportovci od 14 let. A že je strávení rodinného odpoledne právě v lanovém parku dobrý nápad, o tom není pochyb: lezení rozvíjí motoriku, soustředěnost i samostatnost. Také při něm zapojíte celý svalový aparát.Lanový park byl postavený s ohledem k přírodě – a to ocenili i porotci ze soutěže Rozjezdy roku, kterou pořádá společnost T-Mobile. V roce 2012 byl park zvolen nejlepším podnikatelským záměrem v Jihočeském kraji a v celostátním klání se umístil na 3. místě.

3 trasy, ze kterých si vyberou začátečníci i experti

 • Žlutá trasa- Mírně náročná trasa ve výšce 6 až 8 metrů, která ozkouší vaše dovednosti a připraví vás na další zážitky při překonávání překážek v korunách stromů. Postupně zdoláte 15 jednodušších překážek – visuté lávky, přeskoky či jednoduché sítě. Žlutou trasu si může vyzkoušet opravdu každý!
 • Zelená trasa - Středně náročná trasa, která vás zavede do výšky 10 metrů. Vyzkoušíte si 15 překážek různých náročností a na závěr si zážitek okořeníte vertikální překážkou – neobyčejným provazovým žebříkem. Trasa je ideální pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet svou odvahu a motoriku, ale zároveň se necítí na dlouhé sportovní výkony. 
 • Červená trasa - Červená trasa není pro zelenáče. Zahrnuje téměř 30 překážek a nabízí adrenalin i náročným zákazníkům. Na délku čítá kolem 200 metrů a tvoří ji i vertikální překážky – tedy ty, kde překonáváte i výšku, nejen vzdálenost v rovině. Nejvyšší překážka má 12 metrů a opravdovým tahákem je závěrečná 79 metrů dlouhá lanovka. Opravdu se máte na co těšit! 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace není třeba, kód voucheru uplatníte v otevírací době. 
 • V případě špatného počasí (silný vítr, počasí na déšť, bouřka, počasí před bouřkou) je park zavřený. 
Děti
 • Lehčí trasa je vhodná pro děti od 6 let, středně těžká trasa je vhodná pro děti od 10 let a na nejtěžší trasu se vydávají děti od 14 let.