Za nejlepší zážitky z cest – auto na víkend od HoppyGo! Soutěžte s námi na blogu.

Tenisový kurt v Kralupech: volný vstup pro dva po celé prázdniny Poprvé na Slevomatu

V ceně:

 • vstup na tenisový kurt v období letních prázdnin (v termínu od 1. 7. do 31. 8. 2017)
 • lze využít pro dva hráče
 • kdykoli od pondělí do neděle mezi 7.00 a 20.00 hodinou 

Platí do:

31. 8. 2017

Omezení:

Vstup na kurt je nepřenosný, platí pro osobu, která vlastní voucher, a pro jejího protihráče. V případě porušení této podmínky je provozovatel oprávněn zakázat vstup na kurt odebrat kartu, která opravňuje ke vstupu na kurt. Peníze se za porušení této podmínky nevrací. Omezení rezervace: 21. – 25.8. bude v dopoledních hodinách na kurtu probíhat tenisový kemp.

Podmínky uplatnění:

 • Aktivaci přístupů do rezervačního systému provedete na tel. 720 704 112 nebo mailu info@tenisakademiebalek.cz
 • Sdělte kód voucheru a váš e-mail. Následně obdržíte unikátní heslo.
 • V dalším kroku proběhne výměna voucheru za originální kartičku od tenisového areálu. Následně můžete již sami provádět rezervace tenisového kurtu v rezervačním systému.
 • Voucher platí na využití tenisového kurtu v období od 1. 7. do 31. 8. 2017.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Tenis Akademie Bálek

Mostní 812, Kralupy nad Vltavou – Lobeček

Proč si tenisté potrpí na pěkné konvičky a hrnečky s dokonale sladěnými podšálky? Protože vědí, jak moc záleží na servisu.

Zlepšete si servis, forhend, bekhend a všechny další pohyby rukou a nohou, které potřebujete, abyste na kurtu roznesli svého protihráče.

V areálu zimního stadionu v Lobečku (naproti Peny Marketu) je multifunkční hřiště, které disponuje mimo jiné i tenisovým kurtem s umělým povrchem a osvětlením. Díky této akci můžete tento kurt navštěvovat sami nebo se svými dětmi a to celé prázdniny - kdykoli se vám zachce. Vstup platí pro majitele voucheru a jeho protihráče, tedy vždy pro dvě osoby.

Tenis tu můžete hrát od pondělí do neděle mezi 7.00 a 20.00 hodinou, stačí provést on-line rezervaci v čase, který vám vyhovuje. V areálu je k dispozici šatna a sociální zázemí.

V tomto areálu provozuje naše tenisová akademie již několikátou sezónu tenisovou školičku – školu pro děti od 3,5 let a dospělé hráče. Organizujeme také letní příměstské kempy, víkendová soustředění s AJ, tenisové olympiády a turnaje.

V období letních prázdnin tenisová škola neběží a tak je kurt k dispozici pro individuální hraní. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Aktivaci přístupů do rezervačního systému provedete na tel. 720 704 112 nebo mailu info@tenisakademiebalek.cz
 • Sdělte kód voucheru a váš e-mail. Následně obdržíte unikátní heslo.
 • V dalším kroku proběhne výměna voucheru za originální kartičku od tenisového areálu. Následně můžete již sami provádět rezervace tenisového kurtu v rezervačním systému.
 • Voucher platí na využití tenisového kurtu v období od 1. 7. do 31. 8. 2017.
Storno podmínky

Při výměně voucheru za originální vstupní kartičku od tenisového kurtu je voucher považován za uplatněný a nelze jej později stornovat.