Abrakadabra, račte vstoupit: muzeum kouzel s expozicí magických propriet Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na dalších 5 variant
Dítě 4–6 let
8 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Vstupné pro dítě ve věku 4–5,9 let

Platí do:

31. 8. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace prohlídky v klasické otevírací době není nutná, kód voucheru nahlásíte při vstupu do muzea.
  • Pokud budete chtít přijít mimo otevírací dobu, proveďte rezervaci e-mailem na info@klubkouzel.cz a zároveň sdělte kód voucheru.
  • E-mailovou rezervaci proveďte také v případě, že jste si zakoupili voucher s průvodcem.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Klub Kouzel

Jana Palacha 473, Pardubice

Dnes otevřeno 10:00–18:00
V ostatní dny na domluvě.

Kde má králík v klobouku svou schovku, jak se holubička dokáže zamotat do šátků a kde na čele máte k přečtení všechny své myšlenky?

To vám samozřejmě žádný kouzelník neprozradí, ale v pardubickém Muzeu kouzel se můžete pokusit všechny tyto taje odhalit. Nebo se jen nechat unášet vůní tajemna a prozkoumávat tisíce exponátů, které jsou tu k vidění.

V nabídce jsou vouchery pro malé i velké milovníky magie a pro celé rodiny, rozsáhlou sbírku si můžete projít buď sami, nebo si ke vstupence pořiďte i voucher na průvodce, který vám muzeum podrobně představí a podá vám poutavý výklad.

Na ploše velké 250 m² se pomyslně setkáte s průkopníky, řemeslníky a umělci českého kouzelnictví, nahlédnete do historie kouzelnictví, neboť se tu představují exponáty a rekvizity používané třeba v roce 1820, ale uvidíte i „vychytávky“ současné. Navíc se tu naučíte jednoduchá kouzla, kterými pak zaručeně ohromíte své kamarády.

Nechte se okouzlit a nahlédněte pod pokličku různých oblastí magie, jako je salonní kouzelnictví, mikromagie, karetní, jevištní či mentální magie, manipulace, eskamotérství a jevištní iluze. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace prohlídky v klasické otevírací době není nutná, kód voucheru nahlásíte při vstupu do muzea.
  • Pokud budete chtít přijít mimo otevírací dobu, proveďte rezervaci e-mailem na info@klubkouzel.cz a zároveň sdělte kód voucheru.
  • E-mailovou rezervaci proveďte také v případě, že jste si zakoupili voucher s průvodcem
Děti

Děti do 4 let mají vstup zdarma.

Storno podmínky

Pokud máte zarezervovanou návštěvu mimo běžnou otevírací dobu či komentovanou prohlídku s průvodcem, je potřeba domluvený termín zrušit min. 3 dny předem, jinak voucher propadá.