Zdravé a originální delikatesy: Šnečí kaviár v nálevu a jatýrka v oleji Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
289 Kč
4 zákazníci

V ceně:

  • šnečí kaviár (45 g)
  • šnečí játra (45 g)

Platí do:

31. 7. 2017

Podmínky uplatnění:

Šnečí delikatesy si předem objednejte na tel. 608 201 199 a poté vyzvedněte na adrese Liští 35, Brno nebo Svinošice 3, okres Blansko.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Delicatessen Snailex Ltd.

Svinošice 3, Blansko

Delicatessen Snailex Ltd.

Liští 35, Brno

„Co se vleče – neuteče.“ To se sice říká, ale pozor! Tyto lákavé šnečí delikatesy by vám taky mohl pod nosem jednoduše někdo vyfouknout.

Máte pocit, že už jste vše zajímavé z nabídky delikates zkusili? Nebo chcete návštěvu překvapit něčím zcela novým, neotřelým a netypickým? Pak jsou produkty ze šneků trefa do černého. Jejich játra a kaviár značky Snailex rozhodně nezůstanou na stole ležet bez povšimnutí.

Výrobky navíc neobsahují barviva ani konzervanty, takže se budete moci pochlubit nejen originálním, ale i zdravým a dietním občerstvením.

Šnečí kaviár

Šnečí vajíčka v příjemně kořeněném nálevu jsou zajímavou obdobou rybího kaviáru, kterým už asi nikoho moc nepřekvapíte. Zaujmou nejen chutí – budou na vašem pohoštění i nevšední a dietní ozdobou, neobsahují totiž ani tuk, ani cholesterol.

Tip na přípravu: Ser­vírujte na jednohubky z bílého pečiva potřené máslem. Můžete je ozdobit snítkou zelené petrželky, kousíčkem citronu nebo brusinkou. A rozhodně zakápněte citronovou šťávou.

Doporučené nápoje: suchý sekt, suché bílé víno, Martini Extra Dry

Šnečí játra

Játra jsou zdravou pochoutkou, tak co vyzkoušet ta šnečí? Určitě je nemíváte na stole každý den. Tahle laskomina ve slunečnicovém oleji vás svou jemnou chutí okouzlí.

Tip na přípravu: Ser­vírujte stejně jako kaviár na jednohubky z bílého pečiva potřené máslem. Petrželkou je můžete dozdobit stejně tak, ale zkuste třeba i kousek červené papriky. Přidejte trochu bílého pepře, dosolte – a budete sklízet ovace.

Doporučené nápoje: suchý sekt, suché bílé víno

Specifikace a skladování

Na úžasné foto recepty se můžete podívat zde.

Kalkulace ceny

Další informace

Šnečí delikatesy si předem objednejte na tel. 608 201 199 a poté vyzvedněte na adrese Liští 35, Brno nebo Svinošice 3, okres Blansko.

Hodnocení podniku

5,0/5 (4 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Naďa

zatím výrobek testuji

25. 7. 2017

Všechna hodnocení