Tandem paragliding: 15minutový let v Českém ráji nebo Krkonoších

V ceně:

Tandemový paragliding pro jednu osobu (celkem na zemi i ve vzduchu asi 60 min.)

 • seznámení s padákem a krátká instruktáž
 • samotný let – podle podmínek cca 15 minut, můžete se dohodnout na prodloužení
 • let s nejmodernějším certifikovaným vybavením
 • létá se v lokalitách Kozákov u Semil, Černá hora u Janských Lázní
 • zkušený pilot s mnohaletou praxí akreditovaný Leteckou Amatérskou Asociací ČR 

Platí do:

17. 9. 2017

Omezení:

Věkové omezení není, ale osoby mladší 18 let musí mít souhlas rodičů. Minimální hmotnost pasažéra je kolem 35 kg, maximální 130 kg. O vhodnosti meteorologických či povětrnostních podmínek pro uskutečnění tandemového letu rozhoduje s konečnou platností pilot tandemového kluzáku.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Co nejdříve po obdržení voucheru napište na tandempgp@seznam.cz nebo zavolejte na č. 777 984 714. Nečekejte až na poslední chvíli, ať máte dostatek času svůj let naplánovat.
 • Na mail obdržíte detailní informace o tom, jak to celé probíhá. Rovněž obdržíte formulář, který vyplněný zašlete zpět.
 • Na vámi uvedený e-mail a telefon budete dostávat zprávy s možnými termíny. Dostanete minimálně 3 termíny, vždy cca 2 dny předem – pokud si žádný nevyberete a uplyne doba platnosti voucheru, může vám propadnout – na provozovateli pak záleží, zda jej prodlouží.
 • Den před naplánovaným letem dostanete potvrzující SMS s místem a časem, v den konání letu se na místo dostavte včas. Nedostavíte-li se včas či vůbec, let se nebude moci uskutečnit a voucher propadne.
 • Pokud počasí v den konání nedovolí let uskutečnit, bude termín zrušen, ale váš voucher nepropadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Tandem Paragliding

Dobiášova 855, Liberec

Zažijte krásný pocit z letu, který je vyhrazen pouze ptákům… a paraglidistům.

Vzneste se do výšky a užijte si tichý let a dechberoucí výhledy z ptačí perspektivy. Společnost vám bude dělat zkušený pilot tandemového kluzáku z Tandem Paragliding, zakroužíte si nad krásnou krajinou Českého ráje nebo se pokocháte pohledem na vrcholky Krkonoš, a pokud budete mít chuť, můžete si i sami zkusit řízení kluzáku.

Před startem vás čeká seznámení s padákem a krátká instruktáž, při rozběhu a vzletu si možná trochu zakřičíte, ale pak už se pohodlně uvelebíte ve své sedačce a budete si bezstarostně užívat let. Ve vzduchu budete asi 15 minut.

Startuje se ze dvou lokalit – Černé hory u Janských Lázní (1250 m n. m.) nebo Kozákova u Semil (744 m n. m.). V prvním případě se vám otevře nádherný výhled do rovin před Krkonošemi, a když vystoupáte výš, budete mít hory jako na dlani. Ve druhém případě pak budete mít na dohled Český ráj, Trosky i Ještěd.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Co nejdříve po obdržení voucheru napište na tandempgp@seznam.cz nebo zavolejte na č. 777 984 714. Nečekejte až na poslední chvíli, ať máte dostatek času svůj let naplánovat.
 • Na mail obdržíte detailní informace o tom, jak to celé probíhá. Rovněž obdržíte formulář, který vyplněný zašlete zpět.
 • Na vámi uvedený e-mail a telefon budete dostávat zprávy s možnými termíny. Dostanete minimálně 3 termíny, vždy cca 2 dny předem – pokud si žádný nevyberete a uplyne doba platnosti voucheru, může vám propadnout – na provozovateli pak záleží, zda jej prodlouží.
 • Den před naplánovaným letem dostanete potvrzující SMS s místem a časem, v den konání letu se na místo dostavte včas. Nedostavíte-li se včas či vůbec, let se nebude moci uskutečnit a voucher propadne.
 • Pokud počasí v den konání nedovolí let uskutečnit, bude termín zrušen, ale váš voucher nepropadá.
Storno podmínky

Změnu nebo storno rezervovaného termínu je možné provést nejpozději den předem, jinak voucher propadá.