Pohádková říše pověstí: rodinně laděná venkovní únikovka až pro 6 hráčů

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
999 Kč
15 zákazníků
už jen 35 ks

V ceně:

Venkovní únikovka Pohádková říše pověstí

 • hra až pro 6 osob
 • délka trasy: 3 km
 • předpokládaný herní čas: 1,5 hodiny
 • start je u Kongresového centra

Platí do:

31. 7. 2017

Omezení:

Je nutné mít internet v telefonu či tabletu.

Podmínky uplatnění:

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 7. 2017, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Pohádková říše pověstí

Podle pověsti zaznělo kdysi proroctví: „Vidím město veliké, jehož uličky mnohá tajemství skrývají. Potřebuje hrdiny, kteří se budou chytrého telefonu svého dotýkati a všechny záhady postupně luštiti.“

Vydejte se na dobrodružnou procházku Prahou, na níž vás budou provázet kněžna Libuše, Přemysl Oráč, Horymír s věrným Šemíkem a další postavy z českých pověstí. V až 6členném týmu si zahrajete hru od Prague Outdoor Escape Games s názvem Pohádková říše pověstí, která vás zavede na různá zákoutí města, nachystá spoustu zábavy i hádanek a hledání symbolů.

Rodinně laděnou únikovku si jednoduše stáhnete do chytrého telefonu (pak musíte být celou dobu on-line) a kdykoli odstartujete u Kongresového centra. Ve společnosti historických postav, které vám budou vyprávět své osudy, strávíte asi 1,5 hodiny, během nichž nachodíte 3 km.

A co když přijde únava, hromy blesky nebo jiný důvod pro přerušení hry? Žádný problém, mezi jednotlivými úkoly ji můžete „pauznout“ a dohrát třeba další den. A když se dostanete do pomyslné slepé uličky? Ani pak nemusíte házet flintu do žita, stačí si říct o nápovědu nebo přímo řešení úkolu (stát vás to bude jen pár trestných minut). Mrkněte, jak to funguje.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do konce platnosti voucheru, tedy do 31. 7. 2017, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích. 
Děti

Hra je vhodná pro rodiny s dětmi, do úkolů se naplno zapojí ty od cca 10 let, ale užijí si ji (a něco nového se dozvědí) i mladší.