Za nejlepší zážitky z cest – auto na víkend od HoppyGo! Soutěžte s námi na blogu.

Objevte um masérek z Thajska: tradiční nebo olejová masáž v délce 30 či 60 minut

Varianta: Podívejte se na další 3 varianty
Tradiční thajská masáž – 30 minut
75 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Tradiční thajská masáž zad či nohou na 30 minut 

Platí do:

31. 7. 2017

Omezení:

Voucher můžete uplatnit od pondělí do neděle od 10:00 do 16:00.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Objednejte se alespoň 3 dny předem na mailu lannakpalmovka@gmail.com nebo na tel. 773 228 339. Při rezervaci sdělte kód voucheru.
  • Co na sebe: Thajská masáž se provádí na masážním lůžku ve speciálním oblečení - tričko a thajské volné kalhoty. Olejové masáže celého těla potom ve spodním prádle na masážním stole.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Thajská masáž – Lanna K

Sokolovská 890/125, Praha - Libeň

Dnes otevřeno 10:00–22:00

Někteří lidé si nejvíc užívají ranní kávu, jiní polední pauzu a další slastné večerní nicnedělání. Ale pro opravdové požitkáře je nejoblíbenější částí dne masáž.

Naplánujte si masáž v thajském studiu Lanna K, ať se máte na co těšit. Na výběr máte rovnou 4 blahodárné masáže – thajské i olejové. A jak se sem vlastně dostanete? Dojeďte metrem na Palmovku, odtud to budete mít jen kousek.

Do salonu si můžete zajít kdykoli od 10:00 do 16:00, je to tedy skvělá výmluva, proč se na chvilku ulít z práce nebo z víkendového mytí oken. 

Ocitnete se v autenticky zařízeném salonu, který vás okouzlí luxusním prostředím. Masáže provádějí speciálně vyškolené terapeutky z Thajska s dlouholetými zkušenostmi ze zahraničních lázeňských resortů a rehabilitačních zařízení.

O masážích

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Objednejte se alespoň 3 dny předem na mailu lannakpalmovka@gmail.com nebo na tel. 773 228 339. Při rezervaci sdělte kód voucheru.
  • Co na sebe: Thajská masáž se provádí na masážním lůžku ve speciálním oblečení – tričko a thajské volné kalhoty. Olejové masáže celého těla potom ve spodním prádle na masážním stole. 
Storno podmínky

Změna rezervace je možná nejpozději 24 h předem. Změnu lze provést pouze jednou.

Hodnocení podniku

4,3/5 dle 7 hodnocení
5 3
3 1
2 0
1 0
Lucie

Nadprůměrná masáž.

13. 6. 2017

Všechna hodnocení