Malé gesto pro vás, skok pro klokáňata: Pomozte nám zaopatřit děti z Klokánků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Chci přispět 100 Kč
Ukončeno
100 Kč
301 přispělo

V ceně varianty:

Příspěvek ve výši 100 Kč zaplatí například pleny pro 1 dítě na týden nebo hygienické potřeby (pasta, kartáček, šampon, mýdlo) pro dítě na měsíc.

Celá částka bude věnována Fondu ohrožených dětí, který provozuje Klokánky.

Pro koupi voucheru není možné uplatnit kredity.

Můžete využít do:

29. 12. 2017

Jak objednat zboží:

  • Voucher nemusíte nijak uplatňovat, celá částka bude automaticky poukázána Fondu ohrožených dětí. A vám za to patří velký dík!
  • Pokud chcete, stáhněte si za svůj příspěvek dárkový certifikát.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Fond ohrožených dětí

Na Poříčí 1038/6, Praha - Nové Město

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Také si přejete, aby byl svět plný spokojených lidí? Tak nám pomozte některým z nich už teď zajistit šťastnější dětství. Protože jen ze šťastného dítěte může vyrůst šťastný dospělý.

Zubní kartáček, zimní boty a bunda. Tyhle věci vlastní každý z nás. Jenže děti do Klokánků často přicházejí jen v pyžámku a bačkůrkách. Je třeba jim poskytnout okamžitou péči a pocit lásky i bezpečí. A také je zaopatřit po věcné stránce. V rozpočtu Fondu ohrožených dětí však na tyto zdánlivě obyčejné věci nezbývá dostatek peněz. 

Ve Slevomatu dětem z Klokánků pomáháme už celý rok. Zapojte se i vy – přispějte a pomozte tak děti zaopatřit vším, co potřebují. Jde například o sezónní oblečení, boty, dioptrické brýle, vitamíny, tašku do školy, helmu na kolo a další věci.

Udělejte radost dětem i sobě: Chcete mít něco, co by vám denně dobrý skutek připomínalo? Tak se mrkněte do nové kolekce, kterou pro Klokánky navrhla výtvarnice Léna Brauner s DJkou IM Cyber. Pořídíte v ní originální tričko nebo plátěnou tašku. 

Klokánek: Projekt,  který dětem zajišťuje přechodnou rodinnou péči

Cílem projektu Klokánek je nabídnout dětem přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

Velkou výhodou oproti ústavní výchově je především fakt, že Klokánky mohou přijímat sourozence bez ohledu na věk a nedochází tak k další traumatizaci jejich rozdělením do různých zařízení podle věku.

Výsledky, nad kterými se tají dech

Podívejte se na tento příběh sourozenců. Byl natočen v zahraničí, ale ukazuje typický příběh dětí,  které se do Klokánku dostanou. Možná byste byli překvapeni, kolik takových dětí v České republice je. Ale víte, jaký je rozdíl mezi tímto smutným příběhem holčičky a jejího bratříčka? Že v Klokánku sourozence nerozdělují, přijmou je oba. Vědí totiž, že to společně zvládnou lépe. 

V současné době provozuje FOD 17 Klokánků s kapacitou více než 350 míst a je největším zařízením v ČR tohoto typu. A o jaké děti se klokaní tety vlastně starají? Přečtěte si příběh, který mluví za všechny.

Pomozte s námi klokáňatům doskákat co nejdál. Každá kačka se počítá!

Jak objednat zboží

  • Voucher nemusíte nijak uplatňovat, celá částka bude automaticky poukázána Fondu ohrožených dětí. A vám za to patří velký dík!
  • Pokud chcete, stáhněte si za svůj příspěvek dárkový certifikát

Hodnocení podniku

Lucie

Dětem je potřeba pomáhat! Jsou naše štěstí a naše budoucnost. Kéž by každé dítě mělo úsměv na tváři.

Barbora

Pravidelně využívám slevomat je to dobrá forma jak pomoci rychle klokánkům . Děkuji za akci.

Radka

Je to hodně dobrý nápad, jak dát dohromady peníze pro ty potřebné!