Stáhněte si naši vylepšenou mobilní aplikaci. Ukáže vám aktuální nabídky v okolí a zážitky, které vás zajímají.  Stáhnout

Pomozte s námi dětem z Klokánků: dámská trička od Lény Brauner & IM Cyber

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Tričko s ohrnutým rukávem – Šedá
Ukončeno
300 Kč
425 zákazníků

V ceně varianty:

Charitativní tričko značky Build Your Brand s motivem od Lény Brauner & IM Cyber

  • Materiál: 100 % bavlna
  • Gramáž: 140 g/

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1229 poboček)
35 Kč (17 prac. dní)

Doručuje obchod:

Hanka Kupková
www.klokart.cz
prodej@fod.cz
+420 774 582 238

Člověk neunese 850násobek svojí váhy jako brouk nosorožík a neběhá rychlostí 100 km/h jako gepard. Ale vůbec to nevadí. I tak má totiž obrovskou sílu.

Lidé jsou v jedné věci silnější než mnozí rekordmani zvířecí říše. Mají schopnost měnit věci kolem sebe. Třeba právě teď můžete koupí trička či jiného kousku z nové KlokArt kolekce změnit život dětí z Klokánků, které provozuje Fond ohrožených dětí. Módu, která pomáhá, tentokrát navrhla výtvarnice Léna Brauner spolu s DJkou IM Cyber. Své vůbec první společné tvorbě daly jednoduchý, ale zato opravdu výstižný název: „Spolu“.

Pokud si nějaký kousek z kolekce koupíte, budete si moct ve svém profilu na Slevomatu stáhnout unikátní hudební mix i děkovný dopis. Ale pro jistotu vám stejně poděkujeme už teď: „Díky!“

Velikostní tabulky:

Výtvarnice Léna Brauner & DJka IM Cyber daly dětem křídla

„Hlavní myšlenkou bylo, že máme pracovat “spolu”, tudíž jsme se “propojily” v jednu okřídlenou můru, která by měla dětem přinášet krásné sny. Na ty je naladí i náš speciální soundtrack. Je kouzelné, když se může obraz rozeznít, a naopak – když hudba dostane křídla,“ jednohlasně kvitují spolupráci Léna Brauner a IM Cyber.

Rozhovor s DJkou IM Cyber

  • Proč ses rozhodla pomoci Klokánkům? Protože děti a krásná myšlenka. Navíc pomoc formou, která je mi blízká, je čistá a opravdová.
  • Na motivu pro KlokArt spolupracuješ s Lénou Brauner – jak tě to bavilo? Poměrně krátce před tím, než nás Klokánek oslovil, jsme se s Lénou seznámily a vyslovily přání, že bychom spolu jednou chtěly něco udělat. Ta příležitost přišla dřív, než jsme obě čekaly, a rovnou v tak hezkém kontextu. Celé mě to bavilo, jak jsem předpokládala – hodně. Někoho si zamilujete ještě před tím, než ho líp poznáte. Cítíte, že tam to napojení je a jde jen o to, kdy a jak se rozezní.
  • Jak vás napadl společný motiv? Přišla shoda hned, nebo jste dumaly nad více variantami?Motiv vznikal úplně přirozeně, formou vzájemného otevírání našich duší a životů. Od začátku jsme si klíčovou myšlenku pojmenovaly „spolu“, protože právě v tom je největší síla. Je to podstata pomoci a vůbec úplně všeho bytí. Taky je to princip DJingu, kde skladby od různých autorů spolu-pracují a vytvářejí originální příběh. I proto jsme chtěly obraz nechat rozeznít a hudbě dát křídla. Kouzelné bylo, když mi v druhé části práce Léna posílala ty nádherné namalované můry do Kolumbie a ony vyjadřovaly to, co já jsem tehdy viděla a žila v tamní přírodě. Lénin nápad nás spojit v nočního motýla, jehož skutečnou krásu oceníte až zbavení předsudků a strachů, tak pro mě získal další význam.

Rozhovor s Lénou Brauner

  • Proč jste se zapojila do projektu KlokArt? - Krásný projekt s dobrou myšlenkou. Pokud můžu přispět tím, co umím k větší harmonii, radosti a spokojenosti, tak se ráda zapojuji do projektů, které přispívají větší harmonii, radosti a spokojenosti.
  • Na motivu pro Klokart spolupracujete s IM Cyber – padly jste si do oka?IM Cyber je půvabná, krásná, průzračná bytost a spolupráce s ní mě moc bavila. Když jsme se nad projektem potkávaly, nedokázaly jsme se striktně bavit jen o motivu. Byl to krásný čas, při kterém jsme si sdílně vyprávěly o našich životech. Nevím, zda bych to přirovnala k úměře padnutí něčeho do oka, spíš to bylo padnutí si do objetí, protože v objetí se lépe naladí společná vibrace pro dobrou věc a navíc byť jsme se osobně moc dobře neznaly, duše nezapomínají a nonverbálně si předaly informace o tom, jak dlouho už se znají.
  • Jak vás napadl motiv, který jste vytvořily? Přišla shoda na motivu hned, nebo jste dumali nad více variantami?Motiv se vytvářel takřka sám z inspirace po setkáních, kde hlavní myšlenkou bylo, že máme pracovat “spolu”, tudíž jsme se “propojily” v jednu okřídlenou můru, která by měla dětem přinášet krásné sny. Protože sebevíc se nám může situace v životě zdát bezvýchodná a realita by se dala přirovnat k noční můře, tak pokud nalezneme ten “východ” sami v sobě, pomocí od druhého, pozitivním myšlením anebo má formu přechodného domova u lidí s dobrým srdcem, tak nás ta situace jen posilní a inspiruje nás po zbytek života, ve kterém se stávají krásné sny realitou.

Klokánek: Projekt, kterým dětem vrací světlo do života

Cílem projektu Klokánek je nabídnout dětem přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena náhradní rodinná péče. V České republice máme 17 klokaních zařízení, ve kterých je 334 dětí. Projekt je částečně financován státem, 30 % rozpočtu je však třeba zajistit svépomocí. A právě proto je tu projekt KlokArt.

Přečtěte si o veřejné sbírce víc.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fond ohrožených dětí (KLOKART), Na Poříčí 1038/6, 100 00 Praha 1

Obchodní podmínky prodejce

Hodnocení podniku Fond ohrožených dětí

Hodnocení podniku Fond ohrožených dětí

4,8/5 (1 209 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lena

Mám dvě a jsou mé oblíbené na léto.

19. 2. 2018
Alena

Nádherné triko a navíc pro podporu Klokánků. Doufám že bude další takový projekt.

25. 12. 2017
Barbora

Kvalitní a krásné triko a hlavní je, že nákupem člověk aspoň trochu pomáhá :-)

17. 12. 2017
Jana

Moc pěkný potisk :-)

4. 12. 2017
Nicol

Krásný materiál, výborně se nosí!

21. 11. 2017
Lucie

Bezproblémová komunikace, moc hezký motiv

7. 11. 2017
Gabrielle

S tričkem jsem moc spokojená. Dobrá kvalita.

31. 10. 2017
Michaela
30. 10. 2017
Petra

– podpořit dobrou věc
- materiál trička je velmi příjemný, velikost odpovídá

21. 10. 2017
Milena

Přišlo 2× jiné tričko. Toto černé, které jsem si objednala nedorazilo vůbec. To které dorazilo chybně podruhé, už mám. Je v pohodě, líbí se mi a dobře se nosí, tak už to řešit nechci. Komunikace při výměně byla v pohodě.

Ráda bych měla i toto černé, které jsem původně objednala, ale už není v nabídce.

17. 10. 2017
Romana

Tričko je pěkné, příjemné.

Dostala jsem jiný typ trička – chtěla jsem s rukávy, ale dostala jsem bez rukávů – aspoň barva a velikost seděla. Vzhledem k tomu, že peníze jdou na dobrou věc, výměnu nebudu řešit.

13. 10. 2017
Pavla

Provedení, materiál.

Větší dámské velikosti, samotná velikost XL, tak aby nebyla na tělo, odpovídá max. velikosti L.

11. 10. 2017
Jana

Příjemný materiál, krásný potisk, co vydrží.

Velikost je o něco větší, než bych čekala.

25. 9. 2017
Evour

Tričko by mohlo být o něco větší. Aneb hooodně malé XL.

20. 9. 2017
Veronika
12. 9. 2017
Daniela

Tričko je velmi hezké.

Mrzí mě, že nejsou k dostání větší trička.

27. 8. 2017
Milena

Triko je super, velmi příjemné. Jestli bude ještě v nabídce, objednávám další.

26. 8. 2017
Jana

pěkné

31. 7. 2017
Jana

Tričko je nádherné, originální střih i obrázek a material je naprosto skvělý!!! Moc děkuji

26. 7. 2017
jitka

Dobrý nápad, hezký střih, příjemný materiál.

Na černém triku byl vyšisovaný proužek a malá dírka vpředu. Nevracela jsem, je to na podporu Klokánků :-)

11. 7. 2017