Zvířátka od ar po zubry: vstupné do táborské zoo pro dospělé, děti i rodiny Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
pro děti
501 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

1× vstupenka pro dítě od 3 do 15 let

Platí do:

31. 8. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: není třeba, kódem voucheru se prokážete přímo na pokladně u vstupu do zoo.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Zoologická zahrada Tábor

Větrovy 10, Tábor

Dnes otevřeno 9:00–18:00
Parkování zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vemte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště

Zvířátka se rozhodla, že pokoří rekordy v roztomilosti, vtipnosti a hravosti. Klání probíhá denně v táborské zoo.

Porotci tohoto „trhání rekordů“ budete vy a vaše děti, ale nebojte, vítězů můžete určit klidně hned několik. V ZOO Tábor to ostatně ani nejde jinak – zdejší obyvatele si prostě zamilujete.

V nabídce jsou vstupenky pro dospělé, děti i rodiny, všechny platí do konce srpna a za zvířaty můžete vyrazit denně od 9 do 18 h. V plánování návštěvy vám třeba pomůže rozpis pravidelného krmení – můžete sledovat, na čem si pochutnávají nosálové a surikaty, svůj apetit vám ale předvedou i lvi, tygři nebo medvědi.

Záchrana zoo a jejích obyvatel

Zahrada byla znovuotevřena v červnu 2015 a nyní je domovem více než 250 zvířat. Na počátku roku 2015 však byla jen krůček od svého konce. Podívejte se na dokument Michala Vargy, který prozrazuje, jak se zoo a její obyvatele podařilo zachránit.

Pokud vám během obdivování pestrobarevných opeřenců, seznamování s domácími zvířátky i exotickými druhy vyhládne, žádný problém, stačí se zorientovat v mapce, u kapybar zpozornět a zajít se posilnit do zdejší restaurace.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: není třeba, kódem voucheru se prokážete přímo na pokladně u vstupu do zoo. 

Děti

Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Hodnocení podniku

4,3/5 dle 20 hodnocení
Veronika

Malá ZOO, na které je vidět, že se neustále zlepšuje. Super je, že jste některým zvířatům opravdu hooodně blízko, jako třeba lvovi – ještě jsem lva nebo pumu takhle z blízka neviděla.

ZOO díky tomu jak se rozvíjí by si zasloužila 5 hvězd, ale srazím jednu k vůli šílené restauraci…Nevím jestli restauraci provozuje ZOO nebo někdo jiný, ale každopádně doporučuji jídlo s sebou, protože půl hodiny, než si vás někdo v poloprázdný restauraci všimne, žádný čas…Když si nás nikdo po půl hodině nevšiml, tak jsme šli projít ZOO dál a vrátili jsme se po hodině, kde pán s paní, co přišli před námi, teprve dostali jídlo. Bohužel jsme měli fakt hlad a nikde nic jiného nebylo otevřeno, ta jsme dali druhou šanci, slečna si nás všimla po 10 minutách a jídlo to co nám donesli (kuřecí tortilu) nevidělo kuře ani z vlaku za deště. Tortila plná papriky a pár spálených hranolek. Takže bych doporučila, pokud restauraci provozuje ZOO, a´t se nad tímhle zamyslí, protože v jejich situaci, kdy potřebují každou korunu, si k vůli líné obsluze, nemůžou dovolit přijít o dost peněz. Doporučovala bych aby si majitel přečetl i recenze na google, že nejsme jediní, co měli s restaurací problém.

25. 5. 2017
Tomáš

Zvířátka super

špatne občerstvení nikdo si nás nevšímal

15. 5. 2017
Míla

Zajímavá zvířata a okolí kolem nich

Restaurace

13. 5. 2017

Všechna hodnocení