Pilotem kluzáku: 20minutový let nad Kutnou Horou nebo Sázavou

Varianta: Podívejte se na další variantu
20 minut letu na kluzáku Vivat
26 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu

  • 20 minut přípravy
  • 20 minut pilotování (motorizovaný kluzák L13S Vivat

Platí do:

30. 9. 2017

Omezení:

Pilotní průkaz není potřeba, minimální věk je 10 let, výcvik je pak možno zahájit od 14 let. V případě nepříznivého počasí si provozovatel vyhrazuje právo domluvený termín letu přesunout na jiné datum, o kterém budete předem informováni.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Provádějte s dostatečným předstihem telefonicky či mailem. Uveďte kód voucheru, jméno, telefon a požadovaný termín. 

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Aeroklub Kolín

Letiště č. p. 148, Pašinka, Kolín

Kdekdo sní o tom, že roztáhne ruce jako pták a proletí se nad krajinou. Reálnější je ale připažit, chytit se pevně kniplu a vznést se do výšin na spolehlivých strojích.

Proleťte se nad krásami české krajiny a zkuste jeden ze strojů i sami ovládnout. Vše vám vysvětlí a k řízení vás pustí v Aeroklubu Kolín, kde se v hangárech nedočkavostí vrtí hned několik krasavců. 

Vzduchem prokloužete na kluzáku – mají tu bezmotorový L13A Blaník i motorizovaný L13S Vivat. Se všemi se nejprve seznámíte, během 10 až 20 minut důkladně připravíte sebe i je a pak už vás čeká 20minutový let nad Kutnou Horou nebo Sázavou, který bude plně ve vašich rukou.

Po celou dobu s vámi samozřejmě bude instruktor, který bdí nad hladkým průběhem akce. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Provádějte s dostatečným předstihem telefonicky či mailem. Uveďte kód voucheru, jméno, telefon a požadovaný termín. 

Storno podmínky

Změnu či zrušení rezervace je možné provést nejpozději 24 h předem, jinak voucher propadá.