Švandovo divadlo vás zve na mozaiku příběhů Závislosti navzdory

Varianta: Podívejte se na další variantu
28. 4. 2017 19:00
III. cenová kategorie
3 zákazníci
do konce
už jen 17 ks

Termín:

28. 4. 2017 19:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu
  • Vstupenka  na mozaiku příběhů Závislosti navzdory - III. cenová kategorie balkón
  • Délka představení: 1 hod. a 30 min. bez přestávky

Omezení:

Nabídka lze uhradit pouze platební kartou online.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervaci konkrétních míst je třeba provést na e-mailu pokladna@svandovodivadlo.cz nebo na tel. čísle 257 318 666 (po-pá 14:00–20:00). K úspěšnému vytvoření rezervace je nutné uvést číslo voucheru.
  • Vstupenky vám budou vydány v divadelní pokladně na základě vytištěného voucheru v den konání představení a to v rozmezí od 17:00 do 19:00.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Švandovo divadlo na Smíchově

Štefánikova 6/57, Praha - Smíchov

Dnes otevřeno 14:00–20:00
so, ne a státní svátky: 2 hod před začátkem představení (když nehrajeme je pokladna zavřena) v den zahájení předprodeje 11:00 - 20:00
Bereme karty
U nás se nekouří

Střízlivý za vás nikdo nebude!

V České republice je na alkoholu závislých kolem 700 000 lidí. Průměrný věk prvního požití alkoholu je 11 let, ale dle statistik nejsou výjimkou případy, kdy alkohol požilo již osmileté dítě. Protialkoholní léčebny jsou plné. Kde je hranice mezi ještě přípustnou konzumací a kde už závislost začne ničit nejen samotného poživatele, ale i jeho rodinu? Kdy se z drogy, jež slibovala uvolnění, radost a větší sebevědomí stane černá propast, z níž se málokdo vyhrabe ven?

Tragikomedie o boji s alkoholem na všech frontách. Osoby závislé, osoby konzumující, osoby abstinující. Nespočet příběhů, které se v mnohém podobají. A je jedno, zda pije hospodský, učitel, farář, úřednice nebo filmový režisér. Někdo chce utéct před světem, jiný před alkoholem, každý před sebou samým. Z reality do deliria a z deliria do reality – těžko už říct, co je horší a kde končí stav slučitelný se životem.

A vždy se najde někdo, kdo na té závislosti může pořádně vydělat, stačí jen trochu přivřít oči. A tak se dál pije „na zdraví“, jen na to možná pár lidí „zařve“.

  • režie: Dodo Gombár
  • hrají: Robert Jašków, Tomáš Červinek, Bohdana Pavlíková, David Punčochář, Andrea Buršová, Eva Josefíková, Martina Krátká, Jacob Erftemeijer, Tomáš Petřík, Miroslav Hruška, Anna Peřinová, Petr Buchta

Inspirováno skutečnými událostmi včetně tzv. metanolové aféry. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervaci konkrétních míst je třeba provést na e-mailu pokladna@svandovodivadlo.cz nebo na tel. čísle 257 318 666 (po-pá 14:00–20:00). K úspěšnému vytvoření rezervace je nutné uvést číslo voucheru.
  • Vstupenky vám budou vydány v divadelní pokladně na základě vytištěného voucheru v den konání představení a to v rozmezí od 17:00 do 19:00. 
Storno podmínky

Voucher na konkrétní termín nelze stornovat ani refundovat. Změna termínu a titulu vyhrazena.