Inspirace pro tvořivé ruce: 116 stran speciálu časopisu Dekor věnovaného věncům Poprvé na Slevomatu

161 zákazníků
do konce

V ceně:

  • Speciální číslo časopisu DEKOR na téma Věnečky
  • Počet stran: 116 

Doručení:

Česká pošta
Zdarma (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

časopis DEKOR
www.casopis-dekor.cz
r.buriankova@seznam.cz
+420 606 892 801

Slova jako věno či věnovat prozrazují, že věnce a věnečky vždy byly spojené s dáváním a tedy i s proměnou světa v půvabnější místo.

Pletení věnečků a věnců má hlubokou tradici. Zdobné pletence květin provází člověka po celý rok: ať už si jimi zdobíte domácnost na oslavu rozkvétající jarní přírody, barevně jásavého léta, či jako připomínku klenoucího se roku na podzim nebo o vánočních svátcích. Věnečky a věnce jsou krásné a hodí se jako dekorace i jako symbolický dárek při důležitých chvílích člověka – křtinami a svatbami počínaje, posledním rozloučením s nejbližšími konče.

A právě věnečkům je věnován 116 stránkový speciál časopisu DEKOR ve velikosti A5. Najdete tu spoustu inspirativních nápadů a návodů, jak svou domácnost a život ozdobit půvabnými přírodními aranžemi. Speciál pro kreativní ženy, které rády aranžují květiny, zdobí svůj byt anebo prostě relaxují u dekorování. Věnečky jsou rozděleny podle ročních období a vy si tak určitě najdete svůj tip pro jarní, letní, podzimní nebo zimní výzdobu. A společné pletení věnečků jistě bude bavit i vaše děti! 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Send Předplatné, Ve Žlíbku 1800/77, hala A3, 193 00 Praha 9

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

4,9/5 dle 19 hodnocení

Všechna hodnocení