Maturita z češtiny levou zadní: Online kurz s úlohami i testem nanečisto

V ceně:

Přístup ke kompletnímu online kurzu „Maturita z českého jazyka“ do konce června 2017 

  • Přes 500 interaktivních úloh jako v testu
  • Návod na zvládnutí písemné práce
  • Průvodce ústní zkouškou
  • Maturitní test z ČJ nanečisto 

Platí do:

30. 6. 2017

Podmínky uplatnění:

Na mail voucher@hrave.cz zašlete kód voucheru. Podle přání obdržíte vygenerovaný kód k odemčení kurzu, nebo vám kurz rovnou aktivují na vybraném uživatelském účtu.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Ministerstvo školství rozhodlo, že se od roku 2030 bude maturovat z popových songů a z disko tance – lidé se tak vůbec nebudou muset učit. Než se tak ale stane, raději se na zkoušku dospělosti připravte

S online kurzem od Hravě.cz učení vůbec nebude bolet, ba naopak – český jazyk ovládnete snadno a zábavně. S dnešním voucherem se vám online kurz odemkne až do konce června 2017 a vy se budete přímo koupat v záplavě materiálů, které si pro vás na základě požadavků MŠMT nachystali zkušení učitelé. 

V online kurzu najdete přes 500 interaktivních cvičení a projdete si všechny typy úloh, na které můžete narazit v maturitním testu. V krátkých a precizně zpracovaných lekcích se dozvíte vše potřebné pro zvládnutí maturity, včetně písemné práce a ústní zkoušky. Systém vás propojí se spolužáky a kamarády a za každý úspěch navíc dostanete herní odměnu – a tak budete mít o své pokroku přehled a zároveň získáte motivaci pokračovat dál. 

Kalkulace ceny

Další informace

Na mail voucher@hrave.cz zašlete kód voucheru. Podle přání obdržíte vygenerovaný kód k odemčení kurzu, nebo vám kurz rovnou aktivují na vybraném uživatelském účtu. 

Storno podmínky

Po aktivaci kurzu nelze voucher stornovat.

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 2 hodnocení
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení