Oslavte Světový den divadel: Vstupenka na vybrané představení do Divadla Palace Oblíbené jako dárek

Varianta: Podívejte se na další variantu
Vstupenka II. cenové kategorie
467 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Vstupenka II. cenové kategorie na 1 představení dle výběru:

  • P.R.S.A.
  • S nebo bez?
  • Jo, není to jednoduché

Představení je možné vybírat do konce divadelní sezóny tj. do června 2017,  ale voucher je nutné uplatnit do 31. 5. 2017.

Platí do:

31. 5. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Vyberte si 1 z nabízených představení z programu a místa si zamluvte na mailu pokladna@divadlopalace.cz nebo tel. 224 228 814. 
  • Kód voucheru vyměňte za vstupenku na pokladně během otevírací doby, a to do týdne od rezervace a nejpozději 30 minut před začátkem představení. 
  • E-vstupenka: Také si můžete nechat vystavit elektronickou vstupenku - na mail obchodni@divadlopalace.cz zašlete kód voucheru a vybrané představení.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Divadlo Palace

Václavské náměstí 819/43, Praha - Nové Město

Dnes otevřeno 10:00–19:00
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Všechna divadla slaví v březnu svátek. My jim přejeme publikum plné dobře naladěných diváků. A vy můžete přispět k tomu, aby se tohle přání splnilo.

Důvod, proč zajít na dobrou hru, je tu vždycky. Někdy si chceme zlepšit náladu, někdy hledáme perfektní místo pro rande, jindy slavíme Den divadel. Při jeho příležitosti si pro vás Divadlo Palace nachystalo vstupenky,  které platí až do konce června. Vybrat si přitom můžete ze 3 představení.

K mání jsou vstupenky I. a II. kategorie. Pobavíte se u hořké komedie „P.R.S.A.“, zajdete na hru „S nebo bez“, nebo během francouzské konverzační komedie „Jo, není to jednoduché“ zjistíte, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou.

Vyberte si svůj divadelní zážitek: 3 představení, na která můžete zajít

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Vyberte si 1 z nabízených představení z programu a místa si zamluvte na mailu pokladna@divadlopalace.cz nebo tel. 224 228 814. 
  • Kód voucheru vyměňte za vstupenku na pokladně během otevírací doby, a to do týdne od rezervace a nejpozději 30 minut před začátkem představení. 
  • E-vstupenka: Také si můžete nechat vystavit elektronickou vstupenku – na mail obchodni@divadlopalace.cz zašlete kód voucheru a vybrané představení. 

Hodnocení podniku

Kateřina

Představení bylo naprosto úžasné. Herci byli naprosto perfektní. Moc jsme se bavili a ani chviličku se nenudili.

18. 1. 2017
Schaffnerova

vše v pořádku, k naprosté spokojenosti

6. 2. 2017
Olina

Skvělé :-)

1. 2. 2017

Všechna hodnocení

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem