Zažijte jízdu jako na Segwayi: motorová dvojkolka s intuitivním ovládáním

Varianta: Podívejte se na další 3 varianty
60 minut jízdy v přírodě
3 zákazníci
do konce

V ceně varianty:

60 minut jízdy v přírodě pro jednoho

Platí do:

30. 9. 2017

Omezení:

Nejezdí se v dešti a za mokra. Minimální hmotnost řidiče – 40 kg, maximální hmotnost 130 kg, minimální výška řidiče 140 cm. Zapůjčení proti dokladu totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas). Dvoukolku přebírá zletilá osoba.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Jízdu je potřeba si zamluvit alespoň 3 dny předem a to na objednavky@enetsystem.net nebo na tel. čísle 608 268 825.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Startovní místo Čavisov

Termín uplatnění voucheru si, domluvte telefonicky/mailem. Záleží na naplnění kapacity daného dne a na počasí.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Stojím, ale přeci jedu. Co to je? Žádná těžká hádanka, jen úžasná zábava: jízda na vozítku typu Segway!

Jízda na dvoukolkách je naprosto unikátním zážitkem – a téměř bez námahy! Pouze se na vozítko postavíte a mírným vykláněním těla dáváte pokyn pro jízdu vpřed nebo vzad, vykloněním řídítek do strany dojde k zatáčení. A stejně jednoduše ovládáte rychlost, kterou si přejete jet.

Stroje jsou vybaveny silnými motory v kombinaci s velkými a širokými pneumatikami do terénu, nejste tedy omezeni pouze na jízdu po krásně hladkých městských chodnících. Ovládání zvládne i dítě, neboť je intuitivní jako pohyb vlastního těla.

Projedete se krásnou přírodou v okolí Lázní Klimkovice. Trasy vedou lesem a mezi poli, nijak tedy nebudete rušeni automobilovým provozem ani množstvím chodců (na rozdíl od městského parku). Cestou využijete jak pevné asfaltové silnice, tak lesní stezky a turistické chodníčky.

Pro ty z vás, kteří již ovládání těchto dvoukolek mají „v malíčku“, je v nabídce připravena adrenalinová trasa s velkým převýšením a těžším terénem, kde si můžete vyzkoušet své skutečné řidičské schopnosti.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Jízdu je potřeba si zamluvit alespoň 3 dny předem a to na objednavky@enetsystem.net nebo na tel. čísle 608 268 825.

Děti

Děti vítány – zažijí něco nového. Jízdu na dvoukolce zvládnou hravě – často lépe než mnozí dospělí.

Storno podmínky

Změnit nebo zrušit rezervaci je možné nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher bez náhrady propadá.

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 5 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
Petra

je to super zážitek. :) zase něco jiného.

zlomila jsem stojánek. je neprakticky vpredu, takže na něho člověk zapomene i když nám to majitel říkal.(moje nepozornost) měl by být z lepšího materialu.

13. 5. 2016

Všechna hodnocení