To je úlet: Drony s HD kamerou pro začátečníky i pokročilé

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Syma X5C Explorer
Ukončeno
1 079 Kč
75 zákazníků
už jen 30 ks

V ceně varianty:

Dron s HD kamerou X5C Explorers 2,4 G

  • RC model kvadrokoptéry
  • Dálkový ovladač
  • USB kabel
  • Dobíjecí baterie modelu
  • Náhradní listy
  • Micro SD karta 4 GB 
  • Adaptér na Micro SD kartu
  • Manuál v ČJ 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1468 poboček)
39 Kč (3 prac. dny)

Top Trans
79 Kč (3 prac. dny)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (3 prac. dny)

Místo osobního odběru:

Megatel

Pavla Švandy ze Semčic 1068/13, Praha - Smíchov

Dnes otevřeno 10:00–18:00
Zobrazit na mapě

Doručuje obchod:

Jiří Spalenka
www.logikelektro.cz
spalenka@log.cz
+420 727 932 951

Za dobrým záběrem z výšky už nemusíte lézt do koruny stromů a riskovat pád. Zapojte do práce dron, ten má pro strach uděláno.

Pozvedněte své snímky a videa na úplně jinou úroveň a využijte k jejich pořízení dron Syma. Na výběr máte 3 typy s kamerou.

SYMA X8G s full HD kamerou 

Tento dron je vynikající volbou pro začátečníky i pokročilé nadšence kvadrokoptér. Disponuje nejnovějším systémem stabilizace – 6osým gyroskopem.

Model je vysoce odolný vůči pádům a kolizím, a to díky vysoké kvalitě použitých materiálů. Listy jsou vyrobeny z flexibilního materiálu, jsou velmi trvanlivé a riziko poškození je minimální. Dron je odolný vůči větru, proto funguje dobře v interiéru i exteriéru. Tento RC model má dva režimy letu pro začátečníky i pokročilé (High speed / Low speed – volitelné přímo na ovladači).

Dron je vybavený full HD kamerou s 8 MPx, která vám umožní nahrávat video a dělat fotografie v tak vysokém rozlišení jako nikdy předtím. Dron ovládáte profesionálním 2,4GHz vysílačem.

Technická specifikace a fotografie

Dron s HD kamerou X5C Explorers 2,4 G

Syma X5C je nejnovější model kvadrokoptéry střední velikosti. RC model je dodáván s 2Mpix kamerou s režimem videa či zaznamenáváním fotografii.

Model je díky 6osému gyroskopu velmi stabilní a vhodný i pro začátečníka. Levým tlačítkem můžete zvolit režim L – nízká rychlost nebo H – vysoká rychlost pro pokročilé. Kvadrokoptéra je dvoubarevně osvětlena, létat tedy můžete i v noci. Také je velmi dobře poznat, jakým směrem letíte.

Dron je vysoce odolný a vybavený elegantním krytím vrtulí. Kvalita videa je vzhledem k ceně velmi dobrá. Balení obsahuje také 4GB microSD kartu a USB čtečku karet, takže v podstatě dostanete vše, co k letu potřebujete. Stačí jen dokoupit 4 AA baterie.

Hlavní přednosti

Technická specifikace a fotografie

Syma Model X5SC s HD kamerou 720p

Nový RC model Syma X5sc s HD kamerou je nástupcem povedené verze Syma X5C. Má však řadu vylepšení. Kvadrokoptéra je luxusně zpracovaná i po stránce designu, stává se tak klenotem mezi drony a je skvělým startem pro začátečníky.

Technická specifikace a fotografie

Věděli jste, že:

drony, které mají váhu pod 900 g, jsou brány jako rekreačně-sportovní hračky a tedy se na ně nevztahují letecké předpisy a omezení Řízení letového provozu?  Všechny tři typy našich dronů Syma váží pod 900 g, tedy s nimi můžete létat bez „papírů“ a jsou vhodné i pro začátečníky. Pro více informací doporučujeme přečíst doplněk předpisů o bezpilotních sys­témech.

Adresa pro případné vrácení zboží:

LOGIK, s.r.o., Pod šancemi 196/4, 198 00 Praha 9

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny