Dovolená na 2 kliknutí! Vyzkoušejte rezervace pobytů online a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

SAW! 60 minut plných děsu a hrůzy v únikové hře pro 2–5 hráčů

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
999 Kč
75 zákazníků
už jen 15 ks

V ceně:

  • Úniková hodinová hra SAW pro 2–5 hráčů
  • 10% sleva na nákup v přilehlém obchodu Galerie masek
  • Ve hře se smí kouřit 

Můžete využít do:

30. 4. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Termín hry si zarezervujte online
  • Po příchodu na místo hry se obsluze prokážete kódem voucheru.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Escape Praha

Pernerova 324 /26, Praha - Karlín, Součást Galerie Masek

Dnes otevřeno 14:30–20:30
Ve hře se smí kouřit.
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Internet zdarma

Máte hlavu? Tak dokažte, že je vám k užitku, jinak vás čeká bezhlavý úprk. Kdo vyvázne vcelku, vyhrává!

Bojíte se duchů? Těšte se, teď jednomu podlehnete! Přesněji: podlehnete napínavému duchu hry SAW v únikové místnosti Escape v Praze. Tady by totiž mohlo jít o přežití! O co jde? Zjistíte to brzy v týmu 2–5 hráčů na vlastní kůži.

Budete uvězněni na neznámém místě a připoutáni okovy. Uniknout můžou během 60 minut jen ti nejchytřejší a nejvynalézavější. A nebo ti, kteří se odhodlají obětovat i kamaráda? Sami uvidíte, kdo s koho. Okolnosti jsou nelítostné a když jde o holý život, může se stát cokoliv… 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Termín hry si zarezervujte online
  • Po příchodu na místo hry se obsluze prokážete kódem voucheru. 

Hodnocení podniku

4,0/5 (79 hodnocení)
Václav

Vše bylo super !

Leona

Naprosto originální hra!
Super prostředí místnosti!
Moc pěkné provedení! :)
Určitě doporučuji! :)

Škoda, že to tak rychle uteklo…
..a možná málo úkolů…:)

Martina

Super zážitek :-) Doporučuji :-) Vhodné i pro strašpytly :-)

Martin

výborně zpracovaná únikovka, téma zpracované přesně jak jsme si představovali. atmosféra se dala krájet, pár hezky udělaných lekaček …prostě moc jsme si to užili a odcházeli jsme nadšení :-)

Hodnocení podniku Escape Praha

Hodnocení podniku Escape Praha

4,0/5 (79 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Iva

Prostředí

Nebylo to přehledné velmi špatně jsme se orientovali

17. 2. 2018
Kamila

Jedna z nejlepších únikovek, na kterých jsem byla :)

6. 2. 2018
Alenáč

milá obsluha, závěrečné „kouzlo“

nekreativní úkoly, málo hádanek, nic moc prostředí, „falešné“ nápovědy…moje 5. úniková hra, jednoznačně nejhorší

17. 1. 2018
Renata

Byla to naše první únikovka, takže nemáme srovnání. Zážitek dobrý, ale úplně nadšené jsme nebyly. Prostředí fajn, obsluha moc milá.

Když jsme chtěly poradit, trvalo 15 minut, než si nás někdo všimnul.

3. 1. 2018
Anonym

Neskutečně milá obsluha, skvělý zážitek, hra vás doopravdy vtáhne do děje a je důležité nebát se opravdu ničeho. Jako plus hodnotíme už samotný vstup do Escape Prague, skvělá navigace a naladění do hororové atmosféry hned od začátku. Jako skvělý bonus potom byla sleva na další escape game. Do Escape Prague jistě ještě někdy zavítáme! :)

Díky nefungujícímu mikrofonu, jsme propásli část nápovědy, ale slečna poté ochotně přišla až ke dveřím a vše zopakovala. :)

30. 12. 2017
Markéta

jediné, co zde mohu kladně ohodnotit je , že nám bylo umožněno jít na hru i po konci platnosti voucheru

Byla jsem již na několika desítkách únikovek v Praze a tahle byla bohužel jednoznačně nejhorší.
Hned první dojem byl špatný, přišla jsem a z personálu tam nikdo nebyl (protože asi nestíhali) a čekala tam ještě jedna skupinka na jinou hru. Za dalších 5 minut přišel zbytek naší skupinky, do té doby si mě nikdo moc nevšímal a nebylo si téměř ani kam sednout, protože na místech k sezení byly rozházené věci jiných lidí, jelikož v daném prostoru nejsou k dispozici žádné skříňky (ani malé na cenné věci), což mi v místosti, kde se najednou střídá několik skupin cizích lidí a ještě dost chaoticky, přijde jako zásadní nedostatek. Pak nám bylo řečeno, že skupina před námi ještě nedohrála, takže jsme tam další půl hodiny čekali, než ta skupina dohraje a jelikož tam nebyl jiný prostor, slyšeli jsme i jednu radu, tedy řešení úkolu (nebyli jsme ani upozorněni, že bychom si třeba měli zacpat uši, pokud to nechceme slyšet). Když jsme konečně přišli na řadu, očekávali jsme nějaký úvod, vtažení do děje či nějaký příběh, ale slečna nás akorát zavedla do místnosti, tam nám řekla, že čarodějnice si na hodinu odskočila a musíme se dostat pryč, než se vrátí, a že když budeme chtít nápovědu, máme zamávat na kameru. S těmito slovy otočila přesýpací hodiny, které odpočítávaly čas a odešla. Tento úvod – máte hodinu, tak si hrajte – mi přišel jako naprosto nedostatečný, takže atmosféra vůbec žádná, nehledě na to, že slečna nedala ani prostor případným dotazům. Hra samotná byla nedotažená, naprosto nevyužitý potenciál, nehledě na to, že řešení některých úkolů bylo postaveno na náhodě, jako například zvolení pořadí čísel na kódovém zámku-když jsme se ptali na nápovědu, jak to má být správně, bylo nám oznámeno, prostě zkoušejte různé pořadí čísel, jedno z nich je správné. Na únikové hře, kde má jít hlavně o logiku, mi tohle přišlo opravdu špatné a odfláknuté. Jednou se nám také stalo, že jsme před kamerou mávali několik minut, než jsme dostali nápovědu, což akorát značí o tom, že na recepci se nám pořádně nevěnovali, protože hrálo víc skupin najednou různé hry, což taky zkazí dojem, atmosféru a vůbec vůli ty úkoly dál řešit.
Závěrečné shrnutí: doporučovala bych tvůrcům, aby se nad touto hrou trochu zamysleli a lépe ji propracovali, protože ten potenciál tam je, dekorace místnosti byly hezké, ale za současné situace nemám vůbec chuť a ani bych nedoporučila někomu dalšímu se do této společnosti vracet, za mě vyhozené peníze.

18. 12. 2017
Anonym

NIC!

– Slečna ihned řekla ze moc se ji nechce mluvit anglicky tak představila všechno to moje přítelkyně (jsem cizinec a rozumím nějak 80/85% ale stejně objednali jsme anglicky verze.
- místnost špinavý a hodně malý
- jen magnet a zámky
- většina věci nemají absolutně žádný logiku
- 2 efekty kteří bych mohli pomáhat aby to bylo trosku zajímavý jsou jen na koukani. Nic neaktivujou nebo něco takového.
- není nic samotne mechanicky. Proste slečna kouká před kameru a když vidí ze dělali jsme co by mělo být, tak rozkliká efekt nebo tak
- scénář vypadá stejně jak moje 4-let synovec kreslí v škole.
- navštívili jsme už několik escape room a ten je rozhodne nejhorší z všech, proste tam NECHODTE!!!
- protože nebylo to vůbec logicky, nám trvalo více než všech escape room kteří jsme hráli. Proste nemohli jsme pochopit jak muže takhle fungovat. Navíc když to je jeden z nejdražší z Prahy!

28. 11. 2017
Zuzana

všechno bylo famózní všem doporučuji

27. 9. 2017
Kačí

super obsluha, hezky udělané :-) kopec srandy:-D

vše v pořádku.

17. 9. 2017
Kateřina

Opravdu se nám hra nelíbila. Chodíme na únikovky poměrně často a máme je rádi. Bylo tam dost špíny a ne té, která by do hry patřila.
Absolutně chybí jakýkoliv úvod do hry. Na náš dotaz nám slečna sdělila: čarodejnice vás sem zavřela, musíte vše rozluštit, abyste mohli udělat lektvar lásky, obletovat ho ďáblu a on vás pustí ven, … A zavřela.
Akorát hlavní skříň, kde už vlastně byl lektvar lásky vyroben, byla otevřená. V místnosti jsou i falešné nápovědy. Např. katalogové číslo (pravděpodobně z nějakého antíku) na zadní straně obrazu apd. Celkové provedení velmi špatné a odflinknuté.
Z nápověd jsme byli také nešťastní. Komunikace funguje tak, že musíte křičet za dveřmi a čekat, až se ozvou. Rozhodně nedoporučujeme.

17. 9. 2017
ivana

některé úkoly sice originální, ale!

šílená špína, ne ta, která patří do hry, bylo to fakt fuj. Personál nás uvedl do hry s tím, že nás uvidí ale neuslyší a když budeme chtít nápovědu, tak máme zamávat. Výsledek byl, že když jsme trochu déle hledali, tak nápovědy chodily bez našeho pokynutí, a to stále, až do konce a nešlo je zastavit i když už jsme potom zuřivě gestikulovali, ať nám dá pokoj. Po skončení hry nás slečna pochválila, jak máme krásný čas – o 20 minut před časovým limitem, takže jsme využili jen 2/3 času!! a chtěla psát diplom. Když jsme se jí snažili ptát, proč do nás cpala ty řešení, tak se jen usmívala bez jediné reakce. Takže tím dovršila naše znechucení, prostě nezájem, chtěla nás mít už pryč, prostě jí to nebaví, nebo nevím. Možná bych pochopila, kdyby sledovala čas a když by se jí zdálo, že už hru nestihneme dohrát, tak by přišlo upozornění, ať dáme najevo, jestli chceme pomoci nebo ne i za cenu, že hru nedohrajeme. To se nám nikde jinde nestalo a byl to promrhaný čas i peníze.

26. 8. 2017
Dagmar

Skvělá hra, chvílemi děsivá.

Ve spoustě nápisů na zdi se trochu ztrácely nápovědy.

9. 8. 2017
Lukáš

Naše první únikovka, byla super, mohu doporučit i pro začátečníky! Dobré tématické prostředí!

6. 8. 2017
Monika

Hezké kulisy

pán nám zapomněl dát 2 zámky, respektive jeden nedal vůbec a další nechal otevřený a když jsme se dostali ven, tak nás vyslíchal, jak jsme dostali ten a ten kód a úplně nám zkazil radost z celé hry, poté se sice omlouval s tím, že nám pošle slevu na další únikovku, ale dodnes nic nepřišlo

21. 7. 2017
Petra
19. 6. 2017
Libor

– Některé hádanky byly skutečně zajímavé a originální
- Pěkné a propracované rekvizity

– Příliš nám nesedla obsluha (přišlo mě, že obsluze chyběl ten správný zápal se kterým jsem se setkal na jiných únikových hrách, chvílemi mě přišlo, že ho spíše obtěžujeme nežli cokoliv jiného), takže jsme zkažení požitek ze hry měli ještě před tím než hra vůbec začala
- prostředí bylo špinavé, chápu že u tohoto typu únikových her by bylo sterilní prostředí na škodu, ale tohle bylo až moc (smrděla tam plíseň, na většinu rekvizit se štítil člověk sáhnout atd..)
- Není nejlepší nápad psát výsledky předešlých týmů na zeď, je to dost často matoucí

17. 6. 2017
Hormiruna

Všechno.

13. 6. 2017
Aneta
29. 5. 2017
Olga

Uvedení do hry bylo super, ale to je tak všechno.

29. 5. 2017
Radek

Celkově průměrná, „levná“, jednoduchá, ničím dech beroucím neoplývající, únikovka. S tématikou SAW toho mnoho neměla společného. Atmosféra nikterak oslňující. Leč ochotný personál a pro nováčka na poli únikovek může být dobrým vstupem. Nakonec jsme dostali diplom a možnost napsat se na zeď vítězů.

Matoucí nápisy po stěně (časy týmů, které únikovku dokončili) a na některých proprietách (nepatřily do hry).

16. 5. 2017