Pomozte Klokánkům doskákat co nejdál: Hrneček od trabanťáka Dana Přibáně

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
249 Kč
97 zákazníků
už jen 43 ks

V ceně:

Porcelánový hrneček

Rozměry: 9,5 cm výška x 8 cm šířka

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1530 poboček)
35 Kč (12 prac. dní)

Doručuje obchod:

Hanka Kupková
www.klokart.cz
prodej@fod.cz
+420 774 582 238

Víte, co s takovým průměrným klokanem dovede jeden hrnek silného kafe? Úplné divy. Vyskočí na Měsíc a zase zpátky a klidně předhoní i trabanta.

Pomozte dětem z Klokánků doskákat co nejdál. Podpořte je nákupem parádního hrnku, který navrhl trabanťák Dan Přibáň spolu s výtvarníkem Philipem Dvorským

Trabantí kolekce se řídí mottem #světpatřítěmcoseneposerou a potěší rovnou dvakrát – jednou vás, podruhé děti z Klokánků. Klokánky provozuje Fond ohrožených dětí a putuje do nich celý zisk z prodeje, tedy 80 % z ceny produktu (zbytek pokryje výrobní náklady, které jsou sníženy díky vstřícnosti různých partnerů).

Klokánek: Projekt, kterým dětem vrací světlo do života

Cílem projektu Klokánek je nabídnout dětem přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena náhradní rodinná péče. V České republice máme 17 klokaních zařízení, ve kterých je 334 dětí. Projekt je částečně financován státem, 30 % rozpočtu je však třeba zajistit svépomocí. A právě proto je tu projekt KlokArt.

Motiv od trabanťáka a dobrodruha Dana Přibáně

Projekt KlokArt je založený na jednoduchém principu: Zajímavé osobnosti s talentovanými výtvarníky vytvářejí motivy pro oblečení i nejrůznější předměty. 

Do klokaního projektu se zapojil i cestovatel Dan Přibáň, který s výtvarníkem Philipem Dvorským nachystal motiv zvaný „Trabant na svízelných cestách“. A na triku samozřejmě najdete i Danovo oblíbené motto – #světpatřítěmcoseneposerou.

V kolekci najdete krom hrnečku také parádní dámsképánské triko

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fond ohrožených dětí (KLOKART), Na Poříčí 1038/6, 100 00 Praha 1

Obchodní podmínky prodejce