Rhodiované náušnice Selected Collection se třpytivými zirkony

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Náušnice Heartstone – Bílá
77 zákazníků

V ceně varianty:

Rhodiované visací náušnice Heartstone ve tvaru srdce osázené kubickými zirkony nejvyšší kvality. Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního environmentálního kovu a jsou testovány na obsah olova, niklu a kadmia. Tyto náušnice jsou zcela zdravotně nezávadné a tedy vhodné i pro alergiky.

  • Velikost náušnic: 8 × 29 mm
  • Průměr největšího zirkonu: 8 mm
  • Váha náušnic: cca 2,9 g 

Doručení:

Česká pošta
50 Kč (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

Značkové-slevy.cz
www.znackove-slevy.cz
info@znackove-slevy.cz
+420 605 152 170

Objevte dokonalost šperků se zirkony. Čiré průhledné zirkony odráží a lámou světelné paprsky stejně jako brilianty.

Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního environmentálního kovu a jsou testovány na obsah olova, niklu a kadmia. Tyto náušnice jsou zcela zdravotně nezávadné a tedy vhodné i pro alergiky. Navíc jsou zdobené třpytivými kubickými zirkony prvotřídní kvality, které září na všechny strany.

Jsou potaženy ochrannou vrstvou platinového kovu rhodia (16 druhů) či 14K zlata (2 druhy – náušnice Gold Lines, Gold Mystical), které jim prodlužuje životnost, je antialergické a dodává jim vysoký lesk.

Na výběr z 18 druhů:

Na jedno poštovné lze objednat až 3 ks zboží, které jsou v rámci tohoto poštovného současně i pojištěny pro případ ztráty.

Poznámka: Aby byla zachována čirost a půvab kamenů a nedošlo ke zčernání šperku, dodržujte, prosím, pokyny pro správnou péči o bižuterní šperky. Nevystavujte jej účinku vody a chemikálií v podobě laků na vlasy (též parfémů) aj., mohlo by dojít k poškození, na které nebude brán při reklamaci zřetel. Více informací k péče o šperky naleznete zde.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Značkové-slevy.cz, Tachovská 67, 323 00 Plzeň

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny