Pilotujte letoun Cessna 172 a vezměte s sebou až dva pasažéry

Varianta: Podívejte se na další variantu Pilotem na zkoušku 20 min. letu + až 2 pasažéři s sebou
28 zákazníků
do konce
už jen 12 kusů

V ceně varianty:

  • Příprava (15–20 minut) – Před letem se na zemi seznámíte s letadlem, instruktor vám vysvětlí základy řízení a elementární pojmy.
  • Let a pilotování (20 minut) – Pilot s letadlem vzlétne do bezpečné výšky a pak vám přenechá řízení. Sami si vyzkoušíte zatáčky, stoupání i klesání a další možné situace.
  • V letounu s vámi mohou být ještě dvě osoby, které poletí na zadních sedadlech jako cestující.
  • Lokalita: Česká Lípa

Platí do:

1. 3. 2017

Omezení:

Maximální počet účastníků na akci je 1 osoba, která bude pilotovat, a 2 osoby jako cestující. Létá se v letecké sezóně přibližně březen/duben – září/říjen.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Voucher vyměňte do 1. 3. 2017 za letenku u společnosti Sky Office JTN, letenka má poté platnost 1 rok. Stačí zaslat kód voucheru na e-mail office@skyoffice.cz a obratem dostanete na váš mail letenku.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Pilotům se musí nechat, že rozhodně nejsou přízemní – naopak se nad leccos dokážou lehce povznést. Zjistěte, jaké to je být jedním z nich!

Společnost Sky Office JTN pro vás připravila jedinečný zážitek Pilotem na zkoušku. Proletíte se americkým letadlem Cessna 172, a dokonce si vyzkoušíte řízení.

Nenechte si zážitek jen pro sebe – v letounu s vámi mohou být ještě dvě osoby, které poletí na zadních sedadlech jako cestující. Pozvěte kamaráda nebo ohromte partnerku skvělým zážitkem. Mohou vám dokumentovat let, stejně jako předletovou přípravu. 

Společnost Sky Office JTN tvoří skupina profesionálních pilotů a instruktorů s bohatými zkušenostmi z velkých leteckých dopravních společností z ČR i zahraničí. Nalétáno mají od 3500 až do 7800 hodin. Bezpečnost strojů zaručují pravidelné servisní prohlídky.

Vzhůru do oblak! 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Voucher vyměňte do 1. 3. 2017 za letenku u společnosti Sky Office JTN, letenka má poté platnost 1 rok. Stačí zaslat kód voucheru na e-mail office@skyoffice.cz a obratem dostanete na váš mail letenku. 
Storno podmínky
  • Společnost Sky Office JTN si vyhrazuje právo změnit termín letu v závislosti na vhodném počasí. V takovém případě vás bude personál samozřejmě informovat.

Hodnocení podniku

4,9/5 dle 21 hodnocení
Karel

super přátelský pilot, supr letadlo, prostě bomba

1. 9. 2016

Všechna hodnocení