Balíček luxusní péče pro dámy: masáž, pedikúra a manikúra s parafínovým zábalem

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • zdravotní masáž zad a šíje na 45 minut
  • spa pedikúra Cuccio
  • manikúra Cuccio s parafínovým zábalem

Celková doba trvání je přibližně 3 hodiny.

Platí do:

30. 4. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Termín si zamluvte prostřednictvím rezervačního systému – vyberte prázdné políčko v kalendáři Jany Trávníkové.
  • V rezervačním kalendáři zadejte "vánoční balíček" a do poznámky napište kód voucheru.
  • Pokud chcete balíček rozdělit na čerpání v různých dnech, domluvte se předem na tel. 777 302 312. V tomto případě obdržíte v den uplatnění kartičku na nevyčerpané služby.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Centrum zdravých zad

Kodaňská 1441/46, Praha - Vršovice, nejnižší patro kancelářské budovy 4D Centrum (bývalý Chemapol)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Bezbariérový přístup
U nás se nekouří

Dochází vám šťáva a už nevíte, jak byste si sedli nebo lehli? To vám tělo právě dalo signál, že je třeba se na chvíli zastavit a relaxovat.

Centru zdravých zad dopřejí vám nebo vaší kamarádce takovou péči, že se při odchodu domů budete vznášet jako pírko a juchat blahem. V průběhu tří­hodinového hýčkání vás čeká masáž zad a šíje,  spa pedikúra ma­nikúra s parafínovým zábalem.

Postará se o vás zkušená profesionálka Jana Trávníková,  o je­jíž odbornosti svědčí celá řada certifikátů. Masáž zad a šíje odstraní ztuhlost a bolestivost svalstva a příjemně vás uvolní. Masérka používá přírodní voňavé oleje české firmy Saloos. Pedikúra a manikúra, při které čaruje s kvalitními přípravky od společnosti Cuccio, dá do formy vaše ručky a chodidla. Součástí manikúry je i parafínový zábal a krátká masáž rukou.

Záleží na vás, zda všechny procedury absolvujete najednou, nebo si je rozložíte do několika dnů. V druhém případě je třeba domluvit se předem telefonicky. 

Tip pro Ježíška: Věnujte své manželce, mamince nebo třeba sestře chvilku jen pro ni a darujte jí voucher k Vánocům. Díky platnosti až do konce dubna si obdarovaná sama vybere termín a pro procedurách se vrátí domů spokojená a příjemně odpočatá.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Termín si zamluvte prostřednictvím rezervačního systému – vyberte prázdné políčko v kalendáři Jany Trávníkové.
  • V rezervačním kalendáři zadejte „vánoční balíček“ a do poznámky napište kód voucheru.
  • Pokud chcete balíček rozdělit na čerpání v různých dnech, domluvte se předem na tel. 777 302 312. V tomto případě obdržíte v den uplatnění kartičku na nevyčerpané služby. 
Storno podmínky

Termín zrušte nebo přeobjednejte přes online formulář minimálně 24 hodin předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,7/5 dle 23 hodnocení
4 6
3 0
2 0
1 0
Ekadochova

Hezké prostředí, šikovna a milá paní maserka.

Málo voucheru :-)

4. 11. 2016

Všechna hodnocení