Sladkostí donese Mikuláš habaděj. Přidejte dětem ještě náš Vánoční deník, je plný zábavy. Stahujte tady

Parádní lyžovačka v Itálii: Ubytování s polopenzí, autobusová doprava i skipas

Varianta: Podívejte se na dalších 7 variant 1 osoba 5 dní (2 noci)
Termíny A
23 zákazníků
do konce

Termín:

V období od 28. 11. 2016 do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 6.4.-10.4.2017 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny A: 6.4.-10.4.2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.

Podmínky uplatnění:

  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Neustálé klepání, které se nese vaším bytem, má jasné vysvětlení – lyže už se nemůžou dočkat, až je provětráte na sjezdovce.

Oprašte lyžáky, namažte lyže a rozjeďte to v jednom z nejmodernějších italských středisek – v Paganelle. Pobyt mezi horskými vršky pro vás připravila CK České Kormidlo. Zajistí vám ubytování s polopenzí, autobusovou dopravu i skipas.

Dostupné termíny 

  • Termíny A: 6.4.-10.4.2017
  • Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3. 2017., 21. 3. 5. 3., 25. 3. – 29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017
  • Termíny C: 13. 3. – 17. 3. 2017, 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017  
  • Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3. 2017, 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017
  • Termíny E: 12. 1. – 16. 1. 2017, 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 
  • Termíny F: 14. 1. 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017  
  • Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. – 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017  
  • Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017

Těšte se na úchvatné výhledy na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone, 35 km upravovaných sjezdovek, 6,2 km běžeckých tras i snowpark.

Ubytování s polopenzí

Ubytováni budete v jednom z rodinných hotelů 3*** kategorie typu „no name“ ve městech Molveno, Fai della Paganella, Cavedago nebo Andalo. To znamená, že přesný hotel se dozvíte až na místě. Hotely jsou vzdáleny od centra města cca do 600 m a zhruba do 250 m od zastávky skibusu. Skiareál v Andalu je od hotelů vzdálen max. 5 km.

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV a úschovna lyží. Na standardně zařízené dvou­lůžkové pokoje jdou dát až 2 přistýlky (může být palanda), je tu vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat ani rezervovat). 

Stravování je formou polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované o 2–3 chodech. Nápoje během večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Lyžování v srdci B­rentských Dolomit

K pobytu dostanete 3denní skipas, který platí pro celou oblast Paganella. Pa­ganella se sice řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře.

Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje 5 km dlouhá Olympionica s převýšením 367, 307 a 351 m. Loni byla otevřena nová červená sjezdovka Lupetto o délce 1,4 km. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami.

Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu jsou 4 zábavní parky a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN v Andalu.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Další informace

  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.