Parádní lyžovačka v Itálii: Ubytování s polopenzí, autobusová doprava i skipas

37 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Paganella
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 6.4.-10.4.2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny A: 6.4.-10.4.2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
3 990 Kč
Ukončeno 3 990 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3., 21. 3. – 25. 3., 25. 3.–29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny B: 1. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3., 21. 3. – 25. 3., 25. 3.–29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 690 Kč
Ukončeno 4 690 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny C: 13. 3. – 17. 3., 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny C: 13. 3. – 17. 3., 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 790 Kč
Ukončeno 4 790 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3., 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3., 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 890 Kč
Ukončeno 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny E: 12. 1. – 16. 1., 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny E: 12. 1. – 16. 1., 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 290 Kč
Ukončeno 5 290 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny F: 14. 1. – 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny F: 14. 1. – 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 090 Kč
Ukončeno 5 090 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. –24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 590 Kč
Ukončeno 5 590 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 10. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2.  13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 690 Kč
Ukončeno 5 690 Kč
Ukončeno

Neustálé klepání, které se nese vaším bytem, má jasné vysvětlení – lyže už se nemůžou dočkat, až je provětráte na sjezdovce.

Oprašte lyžáky, namažte lyže a rozjeďte to v jednom z nejmodernějších italských středisek – v Paganelle. Pobyt mezi horskými vršky pro vás připravila CK České Kormidlo. Zajistí vám ubytování s polopenzí, autobusovou dopravu i skipas.

Dostupné termíny 

  • Termíny A: 6.4.-10.4.2017
  • Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3. 2017., 21. 3. 5. 3., 25. 3. – 29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017
  • Termíny C: 13. 3. – 17. 3. 2017, 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017  
  • Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3. 2017, 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017
  • Termíny E: 12. 1. – 16. 1. 2017, 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 
  • Termíny F: 14. 1. 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017  
  • Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. – 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017  
  • Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017

Těšte se na úchvatné výhledy na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone, 35 km upravovaných sjezdovek, 6,2 km běžeckých tras i snowpark.

Ubytování s polopenzí

Ubytováni budete v jednom z rodinných hotelů 3*** kategorie typu „no name“ ve městech Molveno, Fai della Paganella, Cavedago nebo Andalo. To znamená, že přesný hotel se dozvíte až na místě. Hotely jsou vzdáleny od centra města cca do 600 m a zhruba do 250 m od zastávky skibusu. Skiareál v Andalu je od hotelů vzdálen max. 5 km.

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV a úschovna lyží. Na standardně zařízené dvou­lůžkové pokoje jdou dát až 2 přistýlky (může být palanda), je tu vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat ani rezervovat). 

Stravování je formou polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované o 2–3 chodech. Nápoje během večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Lyžování v srdci B­rentských Dolomit

K pobytu dostanete 3denní skipas, který platí pro celou oblast Paganella. Pa­ganella se sice řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře.

Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje 5 km dlouhá Olympionica s převýšením 367, 307 a 351 m. Loni byla otevřena nová červená sjezdovka Lupetto o délce 1,4 km. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami.

Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu jsou 4 zábavní parky a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN v Andalu.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Destinace:

Paganella

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Michal

Pěkné ubytování s výborným jídlem, dlouhé sjezdovky, příjemní řidiči autobusu

Dlouhá cesta autobusem byla dost náročná

Sabina
Karolína

Moc děkujeme za hezky strávenou dovolenou. Moc se nám tam líbilo. Cesta byla náročná, ale jinak pobyt byl super :D
Vyšlo nám krásně počasí, škoda jen, že nebyl přírodní sníh.
Hotel byl moc pěkný, čistý a prostorný. Jídlo výborné. Personál byl velmi milý.
Odjeli jsme naprosto spokojeni.

Jak uplatnit
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

6 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Destinace:
Paganella
Pořádá

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 348 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

Velmi dobře zorganizovaný zájezd, nádherná příroda, Alpy. Plnohodnotné, až vyčerpávající informace delegáta.

Snídaně v neděli v 7:00. Je to brzo. Salzburg klidně snese prohlídku od 10:00 do 17:00.

Včera
Markéta

Výklad o městě vyčerpávající, trhy super, bylo ještě málo lidí, počasí vyšlo.

Snad je docela brzký odjezd, neviděli jsme osvětlený trh, ale nevadí, stačila by hodinka navíc

18. 5. 2018
Lucka

Vše na jedničku a nejlepší průvodce Honza!! Nejkrásnější je plavba po Dunaji, určitě využijte!

16. 5. 2018
Josef

Vše bylo perfektní, včetně výborného průvodce

14. 5. 2018
Blanka

Uzasne vypraveni a pruvodcovani od Honzy…hotel ok, snidane fajn…a vyslo krasne pocasi

14. 5. 2018
Iveta

Celý den byl krásně připravený, průvodkyně skvělá, vynikající zážitek, který bych doporučila přátelům

9. 5. 2018
Yuliia
9. 5. 2018
Zdeňka

Moc pěkný zájezd, pěkné ubytování, s dobrou snídaní… a hlavně skvělý průvodce Honza.

8. 5. 2018
Martina

úžasná průvodkyně Mirka, všem maximálně vyhověla, znala o Maďarsku snad vsechno

Cesta je z Prahy dlouha, Cca 7hodin, ale autobusy moderní, přežít se to dalo a byly dobře rozložené prestavky

7. 5. 2018
Markéta

Organizace byla bezchybná, viděli jsme maximum, co nám časové možnosti dovolily! A prúvodce je Honza bezkonkurenční☺️

7. 5. 2018
Karolína

Program a Budapešť je skvělá!

Dopravce Českého kormidla

6. 5. 2018
Michal

Vynikající pan průvodce Honza, měl vše výborně naplánováno, jeho znalosti jsou obdivuhodné, ve všem nám vyšel vstříc. Taky výborný pan řidič, který krom bezpečného řízení vždy rád uvařil kávu.
Ubytování čisté, snídaně bohatá. Doufáme, že s touto dvojkou ještě někdy pojedeme.

Nic nás nenapadá

6. 5. 2018
Iveta

Byli jsme na zájezdu vcera a moc se nam v Budapešti líbilo videli jsme toho spoustu zajímavého. Pani průvodkyně Mirka byla velice ochotna dokonce s nami hledala i nějakou trafiku protože tam sehnat cigarety tak je to za trest :-D a noční plavba po Dunaji parádní

Bylo blbe, ze jsme bohužel staly ráno v kolone v Maďarsku tak jsme o to vyjížděli pozdeji domu a uz byli vsichni unaveni a protivni, ale za to nikdo nemuze tuhle situaci neovlivni nikdo. Jinak bylo všechno super

6. 5. 2018
Jenda
5. 5. 2018
Libuše

Výborný a velmi erudovany průvodce p. Honza, jako vždy , perfektní, ochotni a vstricni řidiči, velmi pekne ubytování a snídaně, vřele doporučuji.

30. 4. 2018
Monika

Naprosto famozní zájezd, vše bylo nadprůměrné, nejlepší průvodce Honza, nádherně vypráví o historii. Všude nám vše ukázal, propašoval nás na loď před všemi cestujícími, takže jsme měli skvělá místa, nádherná vyjížďka. Krásné ubytování, skvělá snídaně. Druhý den jsme jeli dopoledne do Tropicalia, i když to nebylo v plánu na neděli, odpoledne na Náměstí Míru, skvělé, zrovna na byl Majáles. Někteří měli v plánu lázně. Vyšlo nám i nádherné počasí. Jedním slovem vřele DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30. 4. 2018
Andrea

Vynikající průvodce Honza. Zajímavým a vtipným způsobem dokáže podat historické informace. Krásné ubytování a velmi dobrá snídaně.

29. 4. 2018
Lenka

Výborný průvodce Honza, ubytování, program na 1*

29. 4. 2018
Denisa
26. 4. 2018
Karla

vše se vydařilo – úžasná lokalita, vynikající průvodce, letní počasí …

drancování v autobuse, ale bez toho to nejde

23. 4. 2018