Historické trhy na pevnosti Königstein a relax v termálech v Bad Schandau

Tuto nabídku již nelze koupit.

Termín:

So 17. 12. 2016

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

 • Autobusová doprava
 • Průvodce během cesty
 • Pojištění CK proti úpadku

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - ulice Na Florenci, Praha 1 - 07:30
 • Ústí nad Labem
 • Lovosice

Omezení:

Uplatněte voucher do 16. 12. 2016.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu hellotour.rezervace@email.cz  – uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Destinace:

Pořádá:

CK Hello Tour

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Dnes zavřeno
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Neváhejte a pojeďte s CK Hello Tour na nádherný adventní den do sousedního Saska. Zažijte kouzlo Vánoc již během adventního času na pevnosti Königstein a poté si dopřejte relax v termálních lázních.

Adventní zájezd začne na pevnosti Königstein, kde se koná nádherný historický romantický trh. Čekají na vás dobové stánky, otevřená ohniště s klobáskami a pečenými pochoutkami, katakomby nasvícené desítkami drážďanských hvězd a styloví prodejci. Nechybí ani živá zvířátka v jesličkách, skřítci a poštovní schránka pro dopisy Ježíškovi. K tomu večerní krajina pískovců a řeky Labe pod vámi v údolí. Tento trh je hitem posledních sezón v Sasku.

Poté se přesunete do Bad Schandau, kde se nachází moderní lázeňský komplex Toskana Therme, který skrývá unikátní bazén se slanou vodou, kde je pod vodou slyšet relaxační hudba a navíc bazén i prostor kolem něj je osvětlen zajímavými projekcemi. Návštěvník je následně nadnášen na hladině bazénu, slyší hudbu a pozoruje osvětlení – téměř všechny smysly člověka jsou zapojeny do tohoto originálního způsobu relaxace. Možné je zakoupit vstupenku na 2 hodiny v ceně 14 €, nebo na 4 hodiny v ceně 18 €. Zbytek času je možno využít k individuální procházce po Bad Schandau.

Většina cestujících se vydává do malého moderního  lázeňského komplexu Toskana Therme, který skrývá unikátní bazén se slanou vodou, kde je pod vodou slyšet relaxační hudba a navíc bazén i prostor kolem něj je osvětlen zajímavými projekcemi. Návštěvník je následně nadnášen na hladině bazénu, slyší hudbu a pozoruje osvětlení – téměř všechny smysly člověka jsou zapojeny do tohoto originálního způsobu relaxace. Kdo není příznivcem vodního živlu může v městečku navštívit dvě atrakce. První je venkovní výtah na vyhlídku, který má navíc prosklenou kabinu. Výtah je přes 50 metrů vysoký a vznikl již roku 1904. Od té doby však prošel rekonstrukcí a dnes je chráněnou technickou památkou. Druhou zajímavostí v Bad Schandau je nejmenší saská tramvajová linka – historicky působící tramvajka Vás po osmikilometrové lesní lince přiveze k vodopádu Lichtenhainer Wasserfall, kde se navíc nachází tradiční hospůdka. Příjezd zpět do Prahy po 21:00. 

Další informace

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu hellotour.rezervace@email.cz  – uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Děti
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
Příplatky
 • Vstupné do pevnosti včetně adventních trhů a mimořádných akcí je cca 8 € /skupinová sleva cca 6 €/, děti a studenti 5 €.
 • Vstupné do lázní 14 - 18 €.
Storno podmínky
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.

Hodnocení podniku

Všechna hodnocení