Historické trhy na pevnosti Königstein a relax v termálech v Bad Schandau

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
429 Kč
9 zákazníků

Termín:

So 17. 12. 2016

V ceně:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

 • Autobusová doprava
 • Průvodce během cesty
 • Pojištění CK proti úpadku

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - ulice Na Florenci, Praha 1 - 07:30
 • Ústí nad Labem
 • Lovosice

Omezení:

Uplatněte voucher do 16. 12. 2016.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu hellotour.rezervace@email.cz  – uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK Hello Tour

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Dnes otevřeno 14:00–18:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Neváhejte a pojeďte s CK Hello Tour na nádherný adventní den do sousedního Saska. Zažijte kouzlo Vánoc již během adventního času na pevnosti Königstein a poté si dopřejte relax v termálních lázních.

Adventní zájezd začne na pevnosti Königstein, kde se koná nádherný historický romantický trh. Čekají na vás dobové stánky, otevřená ohniště s klobáskami a pečenými pochoutkami, katakomby nasvícené desítkami drážďanských hvězd a styloví prodejci. Nechybí ani živá zvířátka v jesličkách, skřítci a poštovní schránka pro dopisy Ježíškovi. K tomu večerní krajina pískovců a řeky Labe pod vámi v údolí. Tento trh je hitem posledních sezón v Sasku.

Poté se přesunete do Bad Schandau, kde se nachází moderní lázeňský komplex Toskana Therme, který skrývá unikátní bazén se slanou vodou, kde je pod vodou slyšet relaxační hudba a navíc bazén i prostor kolem něj je osvětlen zajímavými projekcemi. Návštěvník je následně nadnášen na hladině bazénu, slyší hudbu a pozoruje osvětlení – téměř všechny smysly člověka jsou zapojeny do tohoto originálního způsobu relaxace. Možné je zakoupit vstupenku na 2 hodiny v ceně 14 €, nebo na 4 hodiny v ceně 18 €. Zbytek času je možno využít k individuální procházce po Bad Schandau.

Většina cestujících se vydává do malého moderního  lázeňského komplexu Toskana Therme, který skrývá unikátní bazén se slanou vodou, kde je pod vodou slyšet relaxační hudba a navíc bazén i prostor kolem něj je osvětlen zajímavými projekcemi. Návštěvník je následně nadnášen na hladině bazénu, slyší hudbu a pozoruje osvětlení – téměř všechny smysly člověka jsou zapojeny do tohoto originálního způsobu relaxace. Kdo není příznivcem vodního živlu může v městečku navštívit dvě atrakce. První je venkovní výtah na vyhlídku, který má navíc prosklenou kabinu. Výtah je přes 50 metrů vysoký a vznikl již roku 1904. Od té doby však prošel rekonstrukcí a dnes je chráněnou technickou památkou. Druhou zajímavostí v Bad Schandau je nejmenší saská tramvajová linka – historicky působící tramvajka Vás po osmikilometrové lesní lince přiveze k vodopádu Lichtenhainer Wasserfall, kde se navíc nachází tradiční hospůdka. Příjezd zpět do Prahy po 21:00. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu hellotour.rezervace@email.cz  – uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Děti
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
Příplatky
 • Vstupné do pevnosti včetně adventních trhů a mimořádných akcí je cca 8 € /skupinová sleva cca 6 €/, děti a studenti 5 €.
 • Vstupné do lázní 14 - 18 €.
Storno podmínky
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.