Nabídku Adrenalinová jízda na vodním skútru mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.
Aktuální nabídka tohoto podniku: Adrenalinová jízda na vodním skútru

Dárek pro fanoušky adrenalinu: jízda na vodním skútru

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 20 minut
17 zákazníků

V ceně varianty:

  • 20minutová jizda na vodním skútru včetně paliva
  • Zaškolení od instruktora (cca 15 minut)
  • Zapůjčení záchranné vesty

Platnost:

1. 5. – 17. 9. 2017

Omezení:

Pro řízení vodního skútru je třeba průkaz VMP – pokud ho nemáte, pojede s vámi instruktor jako spolujezdec (zdarma). Pokud průkaz vlastníte, spolujezdce si vyberete sami. Minimální věk účastníka je 18 let. Pokud chcete jet s dítětem, nesete plnou odpovědnost.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Termín si zamluvte s dostatečným předstihem a před koncem platnosti voucheru na e-mailu info@zazitkynavode.cz a zároveň do zprávy uveďte kód voucheru, jméno a datum využití.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Snad každý si jednou představoval, jaké by to bylo, osedlat vodní skútr tak, jako to umí borci ze seriálu Pobřežní hlídka. Splňte si svůj sen.

Potěšte sebe nebo své nejbližší a užijte si adrenalin a rychlou jízdu na vodním skútru se Zážitky na voděBuďte si jistí, že na tenhle zážitek rozhodně nezapomenete. 

Vybírejte z 20, 30 nebo 60minutové jízdy. Čeká vás trpělivý instruktor, který vám na místě během pár minutek všechno vysvětlí a předvede. Půjčí vám skútr s pořádně silným motorem a všechno potřebné vybavení, včetně záchranné vesty. 

Pro řízení vodního skútru je třeba průkaz VMP (vůdce malého plavidla) – pokud ho nemáte, pojede s vámi instruktor jako spolujezdec. Pokud průkaz máte, spolujezdce si vyberete sami. Vezměte s sebou třeba přítelkyni, kámoše nebo nebojácného potomka. Sezóna začíná v květnu a trvá do konce září.

Kde to prubnete:

  • Davle
  • Slapy

Jestli ještě váháte, přečtěte si hodnocení spokojených zákazníků. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Termín si zamluvte s dostatečným předstihem a před koncem platnosti voucheru na e-mailu info@zazitkynavode.cz a zároveň do zprávy uveďte kód voucheru, jméno a datum využití. 

Storno podmínky

Rezervovaný termín lze zrušit nebo přeobjednat nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.