Obří vonná svíčka Siblings Design o váze 2,8 kg Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Vonná svíčka GREEN TEA 2,8 kg
32 zákazníků

V ceně varianty:

Vonná svíčka GREEN TEA 2,8 kg

  • Rozměry: 18 × 13 × 18 cm (délka x výška x šířka)
  • Váha: 2,8 kg
  • Materiál: sklo, parafin, knoty

Jedná se o svíčku s jemnou, příjemnou vůní zeleného čaje s parafinem velmi světle zelenkavé barvy. Nádobu je po vyhoření možno mýt v myčce na nádobí a je použitelná jako nádoba na pečení.

Doručení:

PPL
120 Kč (6 prac. dní)

Česká pošta
170 Kč (6 prac. dní)

Doručuje obchod:

Siblings Design
www.siblings-design.cz
siblingsdesigncz@gmail.com
+420 777 768 699

Provoňte si domov svíčkou, která je ručně vyráběná, koupí podpoříte chráněnou dílnu a po vyhoření můžete nádobu navíc používat například na pečení. Svíčka je ručně vyráběná a její koupí podpoříte chráněnou dílnu v Uherské Hradišti, kde vznikají náplně. Na výrobu je použitá holandský parafín, který při hoření nevytváří škodlivé a nebezpečné splodiny. A až vám svíčka vyhoří a vy si užijete její krásnou vůni, můžete nádobu z varného skla dále používat. Třeba na pečení nebo DIY projekty. Svíčky jsou vyráběny ve čtyřech parfemacích. Pro ty, kdo rádi pálí svíčky, ale parfemace jim vadí, máme i variantu bez parfemace. Svíčky jsou vhodné na venkovní i vnitřní použití a svíčka s parfemací Citronella je účinná proti komárům.  Svíčku Vám odešleme zabalenou v kartonové krabici vlastní výroby, polepenou logem značky a probalenou bublinkovou fólií – jedná se o dárkové balení.

Po vyhoření je možné nádobu vymýt a používat například pro pečení, jedná se o varné sklo, nebo můžete v eshopu Siblings Design objednat náhradní náplň. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Květoslav Pavlica, Blatnická 179, 687 24 Uherský Ostroh

Již negarantujeme dodání do Vánoc z důvodu možného zpoždění na straně dopravců.

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny