Prodloužení a zhuštění řas nejnovější objemovou technikou: Volume Extensions Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • Prodloužení a zhuštění řas nejnovější objemovou technikou – Volume Extensions (2D až 5D)
  • Použití ultra lehkých nano-řas, několikanásobně tenčí a lehčí než vlastní řasa
  • Aplikace 200 až 500 řas na oko bez rizika zatížení
  • Výběr z 5 zatočení, 5 sil, 10 délek řas 
  • Délka aplikace: 1,5 až 2 hodiny 

Platí do:

31. 3. 2017

Omezení:

Aplikace řas bude vyfocena a anonymně zveřejněna na webových stránkách.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Předem na mailu info@jbcosmetics.cz či telefonu 774 602 975.
  • Do mailu či SMS uvádějte text: "Volume + vaše jméno a příjmení + kód voucheru". Ze salonu se vám ozvou  v co nejbližší době zpět a domluvíte si termín.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Studio JB Cosmetics / Praha

Slezská 1313/66, Praha - Vinohrady

Vyzkoušejte si opravdu svůdný pohled díky nové metodě prodloužených a zhuštěných řas.

Lash-stylistky Studia JB Cosmetics se věnují profesionálním aplikacím prodloužených řas již od roku 2008. Pracují výhradně se značkovými lepidly JB Lashes z USA (certifikáty Lash-stylistek i Atesty lepidel jsou k vidění ve Studiu). 

Metoda 1:1 (řasa na řasu) byla během posledních let postupně nahrazena oblíbenější technikou Volume Extensions, tj. objemovým prodlužováním řas. Při této metodě jsou aplikovány ultralehké nano-řasy, několikanásobně tenčí a lehčí než řasy vlastní. Díky tomu lze maximálně napravit defekt v podobě řídkých řas a pomocí unikátních designů zvýraznit tvar očí či obličeje. 

Vítány jsou nejen klientky toužící po výraznější proměně (Hollywood efekt), ale i zralejší dámy, které chtějí zhustit své řasy přirozeným způsobem. Dle stavu vlastních řas a přání klientky je aplikováno 200–500 ultralehkých nano-řas na každé oko, avšak bez rizika zatížení či poničení řas vlastních.

Volume, tedy objemová technika aplikace je složitější a časově náročnější, roli hraje rovněž počet aplikovaných řas. Proto raději počítejte s 2 hodinami svého času. Na aplikaci přijďte s dokonale odlíčenými řasami (lehký make-up nevadí), zaručí to nejdelší životnost prodloužených řas. 

Jednorázové objemové prodloužení řas vydrží až 2 měsíce. Pokud ale propadnete kouzlu těchto ultralehkých řas, ideální je dodržovat interval mezi doplněními 3 až 5 týdnů.

Aplikace řas je zaznamenána na fotografii a prezentována na webových stránkách salonu, vše je však samozřejmě anonymní a jsou vidět pouze oči s řasami. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Předem na mailu info@jbcosmetics.cz či telefonu 774 602 975.
  • Do mailu či SMS uvádějte text: „Volume + vaše jméno a příjmení + kód voucheru“. Ze salonu se vám ozvou  v co nejbližší době zpět a domluvíte si termín.
Storno podmínky

Termín je možné písemně zrušit nejpozději 24 h předem, jinak voucher bez náhrady propadá. Pro zrušení použijte mail info@jbcosmetics.cz, případně SMS na tel. 774 602 975.

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 6 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
Martinaboselova

Musim pochválit paní Říhovou. Je velmi sympatická a její práce je famózní. Rasy vypadají krasne :-) . Myslím si, ze by to měla vyzkoušet každá žena, která touží mit dokonale rasy i bez řasenky. Urcite přijdu znovu. Dekuji! :-)

10. 12. 2016
Pavla

Mohu jen doporucit! Naprosto skvely pristup, perfektne udelane rasy v krasnem a cistem prostredi. Jsem moc spokojena a tesim se na dalsi navstevu :)

7. 12. 2016

Všechna hodnocení