Posílí sebevědomí i nezávislost: Řidičský průkaz skupiny B

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

autoškola za účelem získání řidičského oprávnění B

Výcvik zahrnuje:

  • 36 hodin teorie po 45 minutách 
    (včetně zdravotní přípravy)
  • 28 praktických jízd po 45 minutách 

Platí do:

31. 3. 2017

Omezení:

Místo je nutné rezervovat nejpozději do 31. 3. 2017, poté se na postupu absolvování kurzu domluvíte s autoškolou.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: začátek kurzu si domluvte e-mailem autoskola.kalamar@seznam.cz nebo na tel. 723 307 444. Místo v autoškole je nutné rezervovat nejpozději do 31. 3. 2017, poté si postup upřesníte s autoškolou.
  • Příplatky: V ceně není zahrnut správní poplatek 700 Kč za vykonání zkoušky, který žadatel hradí na obecním úřadě. Tento poplatek náleží státu.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Pavol Kalamár-Autoškola Sport Nový Jičín

Štefánikova 7, Nový Jičín

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Bez průkazu se ani v povozu nestanete součástí silničního provozu. Pojďte si na to došlápnout – ať můžete plyn pořádně sešlápnout!

Staňte se řidičem – a nebo pomozte rozšířit škálu schopností někomu ze svých blízkých. Pod vedením zkušeného instruktora s více než 27letou praxí se naučíte v Autoškole Pavol Kalamár ovládat vozidlo i vše potřebné z teorie. 

Výuka zahrnuje:

  • 36 hodin teorie po 45 minutách včetně zdravotní přípravy
  • 28 praktických jízd po 45 minutách

Jezdí se automobilem Škoda Fabia, a to v městském provozu i mimo město. Bez stresu a zodpovědně se připravíte na situace za volantem. Důraz se klade především na to vychovat řidiče respektující pravidla a bezpečnost silničního provozu.

Učebna pro teoretickou přípravu je v centru Nového Jičína a předností autoškoly je individuální přístup ke každému. Po absolvování teoretických i praktických lekcí následuje závěrečná zkouška (za tu hradíte správní poplatek 700 Kč městskému úřadu – není v ceně voucheru).

O profesionální úrovni svědčí vynikající výsledky studentů Autoškoly Pavol Kalamár u závěrečných zkoušek. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: začátek kurzu si domluvte e-mailem autoskola.kalamar@seznam.cz nebo na tel. 723 307 444. Místo v autoškole je nutné rezervovat nejpozději do 31. 3. 2017, poté si postup upřesníte s autoškolou.
  • Příplatky: V ceně není zahrnut správní poplatek 700 Kč za vykonání zkoušky, který žadatel hradí na obecním úřadě. Tento poplatek náleží státu. 

Hodnocení podniku

4,0/5 dle 1 hodnocení
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení