Autoparfémy L&D Elite Class Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Elite Class No.1
53 zákazníků

V ceně varianty:

  • Parfém, v jehož vůni si zamilujete příjemnou souhru vanilky a vzácného dřeva
  • Země původu: Španělsko
  • Min. trvanlivost: 05/2017 

Doručení:

Česká pošta
109 Kč (4 prac. dny)

Osobní odběr Zásilkovna (705 poboček)
55 Kč (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

Protože voňavé stromečky patří do lesa a ne na zpětné zrcátko.

Provoňte si svůj automobil vůní, které si každý hned všimne. Zapomeňte na krátkodobá vonítka a pořiďte si jeden z autoparfému značky L&D Elite Class, které jsou specifické nejen způsobem použití (nanáší se rovnou na koberečky nebo na přidaný závěsný osvěžovač), ale zejména svou vůní. 

Váš automobil nemusí být provoněn jen dominantní ovocnou vůní, imitací kůže nebo být zbytečně svěží, jako nabízí běžné osvěžovače na trhu. Autoparfémy od společnosti L&D se vyznačují dřevitými podtóny nebo citrusovými tóny stejně tak jako tělové parfémy od těch nejznámějších značek.

Instrukce:

Parfém aplikujte ze skleněných rozprašovačů přímo k nohám řidiče a spolujezdce na vyvýšené kobercové výstelky vozu nebo na závěsný papírový osvěžovač, který je připraven k jednoduché instalaci na zpětné zrcátko. Po nastříkání parfému můžete rozprašovač uložit nejlépe ve svislé poloze na bezpečné místo až do chvíle, kdy budete chtít intenzitu vůně v kabině posílit.

Upozornění:

Zamezte kontaktu s kůží a očima. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. V případě nevolnosti navštivte lékaře a předložte etiketu výrobku. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fajnvůně, s.r.o., Slavíčkova 827/1a, Brno 602 00

Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 19.12.2016

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny