Pobyt v resortu Malevil s wellness, sportem i polopenzí + dítě do 15 let zdarma

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 2 osoby 3 dny (2 noci)
58 zákazníků

Termín:

V období do 30. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 2 osoby na 3 dny (2 noci)

 • Ubytování pro 2 osoby na dvě noci
 • 2× snídaně pro oba
 • 2× večeře pro oba: 2× voucher na 500 Kč/pro oba dohromady (250 Kč/os) do restaurace (host dostane vždy dvouchodové menu, které si bude moci vybrat z jídelního lístku).
 • Neomezený vstup do wellness
 • 2h sportovní aktivity dle výběr: squash, ping-pong nebo kulečník 

Strava:

Polopenze

Omezení:

Voucher není možné uplatnit v termínu 20.12. 2016 – 2.1. 2017 a 14.4. – 17.4.2017

Podmínky uplatnění:

 • Rezervaci provádějte co nejdříve po koupi voucheru na recepci hotelu na emailu info@malevil.cz či na telefonech: 736 489 142 nebo 487 762 760.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci vítáni
Půjčovna kol

Nejznámějším „mistrem úniků" byl bezpochyby mág Harry Houdini. Kouzelný únik z reality si však s dnešní nabídkou můžete dopřát i vy. Na ranči Malevil vás čekají tři dny a dvě noci naplněné pohodou.

Ranč Malevil se nachází v malebném údolí Lužických hor u obce Heřmanice. Obklopen je vrchy Jezevčí, Zámecký a Kamenný a poskytuje výhledy na Ještěd i dvouvrcholový vrch Hvozd.

Komfortní ubytování a polopenze v resortu

Těšit se můžete na komfortní dvoulůžkový pokoj v hlavní budově resortu. Každý pokoj má výhled na golfové hřiště a na okolní lužické kopce. Každý pokoj má svou vlastní koupelnou s toaletou, televizí, Hi-Fi a možnost posezení o stolu v křeslech. K dispozici bude i připojení k bezdrátovému internetu.

V útulné restauraci s krásným krbem si každé ráno od 8 do 10 hodin pochutnáte na bohaté bufetové snídani a příjemně tak zahájíte svůj relaxační den. Vyberte si z vajec, sýrů, salámů, klobásek, jogurtů, ovoce, zeleniny, ovesných vloček, müsli, teplých nápojů, džusů, mléka a na požádání vám kuchaři připraví třeba omeletu.

K večeři vám bude k dispozici voucher na 500 Kč, za které si sestavíte dvouchodové menu dle vaší chuti přímo z jídelního lístku.

Relax i sport pod jednou střechou

Užívejte plnými doušky neomezený vstup do hotelového wellness s odpočívárnou, kde vyzkoušíte klasickou finskou saunu či netradiční bylinkovou saunu, kde si můžete vybrat z esencí dle vaší nálady – vyberte si borovici, citron, eukalyptus či mátu.

V rámci pobytu své tělo protáhnete i si pořádně zasportujete. Dvě hodiny sportovních aktivit si naplno užijete při squashi, pinp-pongu či kulečníku, výběr záleží jen na vás. 

A co s volným časem?

Pokud vám po všech procedurách a zážitcích přece jen zbude nějaký čas, najdete na stránkách ranče v Malevilském poutníkovi spoustu tipů na výlety po okolí.

Přijedete-li v zimním období, nezapomeňte lyže doma a užijte si den na svahu ve Skiareálu Ještěd či Skiareálu Bedřichov.

Ranč je výborně připraven i na pobyty s dětmi, které zde najdou kromě mnoha zvířátek také zábavné trampolíny, dětské hřiště i dětský koutek. Pro milovníky koní jsou k dispozici i jízdy na koních.

Tipy co dělat

Lemberk Lemberk

Zámek vévodí krajině pod Lužickými horami nedaleko Jablonného v Podještědí. Prohlédnout si lze renesanční a barokní interiéry, kuchyni, kapli i vrchnostenské kanceláře. Je zde také stálá výstava moderního uměleckého sklářství a muzeum sv. Zdislavy.

Rozhledna Na Stráži Rozhledna Na Stráži

Za pěkného počasí přehlédnete z nové rozhledny vrcholy Ralské pahorkatiny, Lužických hor i Českého středohoří. Plošina, na kterou vede 150 schodů vzdušného točitého schodiště, se nachází ve výšce 26 metrů.

Míšenský důl a zřícenina Tolštejn Míšenský důl a zřícenina Tolštejn

Projděte si široké lesnaté údolí mezi zříceninou Tolštejn a Jeleními kameny. Romantické a pověstmi opředené údolí se v 17. a 18. století vydávalo za naleziště drahokamů, za kterými sem údajně přicházeli i Vlachové z daleké Itálie. Na zřícenině se můžete i občerstvit a pokochat dechberoucími výhledy.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervaci provádějte co nejdříve po koupi voucheru na recepci hotelu na emailu info@malevil.cz či na telefonech: 736 489 142 nebo 487 762 760.
Děti
 • Jedno dítě do 15 let na přistýlce zdarma, bez dalších služeb - nutná rezervace předem.
 • Přistýlka pro další dítě či osobu nad 15 let 130 Kč/noc ubytování, bez dalších služeb.
 • Dokoupení snídaně za 135 Kč/den.
Příplatky
 • Rekreační a ubytovací poplatky v ceně
 • Domácí mazlíček 50 Kč/noc
 • Parkování zdarma
Storno podmínky
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá.
Resort Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci vítáni
Půjčovna kol

Hodnocení podniku

Všechna hodnocení