Úžasná světelná show: Jedinečné vystoupení svého druhu v celé Evropě Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 1 osoba
401 zákazníků

V ceně varianty:

1× jednotný vstup na světelnou show (platí pro dospělé i děti od 3 let)

Součástí představení je interaktivní workshop.

Platí do:

31. 1. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace není nutná. Na pokladně se prokážete platným kódem voucheru a pak si vyberete volné sedadlo. Pokud byste přece jen preferovali konkrétní místo, zavolejte na pokladnu divadla a sedadlo si zamluvte. Tel. na pokladnu je 222 221 366.
  • Voucher můžete uplatnit na jakékoli představení Light Art Show, které se koná vždy v pondělí, středu a pátek od 17.00 hodin.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Divadlo Ta Fantastika

Karlova 8, Praha - Staré Město

Dnes otevřeno 11:00–21:30
Internet zdarma
U nás se nekouří

Kouzlit se dá s ledasčím: s kloboukem, holubicí, pugétem nebo třeba mincí. Ti nejlepších z nejlepších ale kouzlí s měsíčním světlem.

To je teprve podívaná! Buďte u toho, až se příště černočerná tma rozzáří pod rukama šikovných umělců. Jejich jedinečné představení Light Art Show zakotvilo pouze na rok v pražském divadle Ta Fantastika. Pak bude pokračovat dál do Evropy, aby okouzlilo i další diváky. Je totiž jediné svého druhu a nemá konkurenci. 

Představení se koná vždy v pondělí, středu a pátek od 17.00 a trvá hodinu. Samotné malování světlem si budete užívat 40 minut, poté vás čeká interaktivní workshop, kdy si malování sami vyzkoušíte. Představení bude bavit i děti, vezměte je s sebou a společně sledujte show v němém úžasu.

Prožijete romantický příběh stověžatého města a ponoříte se do kouzla malování světlem. Na luminiscenční plátno umělci malují realistické obrazy, které mizí, aby je vzápětí nahradily nové. Všechny obrazy jsou malované ručně a dokresluje je dramatický hudební doprovod. O tom, že show nemá chybu, svědčí i hodnocení nadšených diváků. Zařaďte se mezi ně a odneste si z představení silný zážitek.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace není nutná. Na pokladně se prokážete platným kódem voucheru a pak si vyberete volné sedadlo. Pokud byste přece jen preferovali konkrétní místo,  zavolejte na pokladnu divadla a sedadlo si zamluvte. Tel. na pokladnu je 222 221 366.
  • Voucher můžete uplatnit na jakékoli představení Light Art Show, které se koná vždy v pondělí, středu a pátek od 17.00 hodin. 
Děti
  • Děti do 2,99 let mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo.
  • Třetí a každé další dítě od 3 do 14,99 let má vstup za 300 Kč (platí se přímo na pokladně divadla).

Hodnocení podniku

4,7/5 dle 53 hodnocení
Eva

Úchvatné představení !

Moc lidí , na vyzkoušení kreslení se děti vůbec nedostaly.

10. 1. 2017
Libuše

Na show jsme byli 23.12. odpoledne a lepší začátek vánoc, posléze doplněný o procházku na Staroměstském náměstí, jsme snad ani nemohli mít. Obrazy i hudba, výborně složené a často překvapivé. Děti si pocvičily i historii a znalost českých pamětihodností. O tom, jak se program všem líbil, svědčil četný potlesk v průběhu celého pásma. A to byla v publiku řada cizinců (Kalifornie, USA, UK, Norsko). Dětem se moc líbil i workshop. Za nás jedinečné a skvělé!

8. 1. 2017
Jiří

Skvělá show .. škoda že nebyl sám ALex

Škoda že nebyl přímo Alex …

30. 12. 2016
Kateřina

bylo to nezapomenutelné tak romantické

30. 12. 2016
Ivana

Krásné představení, všechno ok.

30. 12. 2016
Lida

Malby se týkaly české historie. Možnost si to i vyzkoušet. Něco nového. Líbilo se to i dvanáctiletým kluků. Přiměřená délka vystoupení .Jinak velice příjemné prostředí, kde pianista hrál koledy a pan Kratochvíl také velmi milý.

25. 12. 2016
Realaid

Vsechno

20. 12. 2016
Lviceplava

Představení

19. 12. 2016
Brabec64

Příjemné jednání personálu.
Skvělá světelná show

18. 12. 2016
Anna

DOPORUČUJI VŠEM -KRÁSNÉ

11. 12. 2016

Všechna hodnocení