Úžasná světelná show: Jedinečné vystoupení svého druhu v celé Evropě Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta: 1 osoba
Ukončeno
799 Kč
401 zákazníků

V ceně varianty:

1× jednotný vstup na světelnou show (platí pro dospělé i děti od 3 let)

Součástí představení je interaktivní workshop.

Platí do:

28. 2. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace není nutná. Na pokladně se prokážete platným kódem voucheru a pak si vyberete volné sedadlo. Pokud byste přece jen preferovali konkrétní místo, zavolejte na pokladnu divadla a sedadlo si zamluvte. Tel. na pokladnu je 222 221 366.
  • Voucher můžete uplatnit na jakékoli představení Light Art Show, které se koná vždy v pondělí, středu a pátek od 17.00 hodin.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Divadlo Ta Fantastika

Karlova 8, Praha - Staré Město

Dnes otevřeno 11:00–21:30
Internet zdarma
U nás se nekouří

Kouzlit se dá s ledasčím: s kloboukem, holubicí, pugétem nebo třeba mincí. Ti nejlepších z nejlepších ale kouzlí s měsíčním světlem.

To je teprve podívaná! Buďte u toho, až se příště černočerná tma rozzáří pod rukama šikovných umělců. Jejich jedinečné představení Light Art Show zakotvilo pouze na rok v pražském divadle Ta Fantastika. Pak bude pokračovat dál do Evropy, aby okouzlilo i další diváky. Je totiž jediné svého druhu a nemá konkurenci. 

Představení se koná vždy v pondělí, středu a pátek od 17.00 a trvá hodinu. Samotné malování světlem si budete užívat 40 minut, poté vás čeká interaktivní workshop, kdy si malování sami vyzkoušíte. Představení bude bavit i děti, vezměte je s sebou a společně sledujte show v němém úžasu.

Prožijete romantický příběh stověžatého města a ponoříte se do kouzla malování světlem. Na luminiscenční plátno umělci malují realistické obrazy, které mizí, aby je vzápětí nahradily nové. Všechny obrazy jsou malované ručně a dokresluje je dramatický hudební doprovod. O tom, že show nemá chybu, svědčí i hodnocení nadšených diváků. Zařaďte se mezi ně a odneste si z představení silný zážitek.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace není nutná. Na pokladně se prokážete platným kódem voucheru a pak si vyberete volné sedadlo. Pokud byste přece jen preferovali konkrétní místo,  zavolejte na pokladnu divadla a sedadlo si zamluvte. Tel. na pokladnu je 222 221 366.
  • Voucher můžete uplatnit na jakékoli představení Light Art Show, které se koná vždy v pondělí, středu a pátek od 17.00 hodin. 
Děti
  • Děti do 2,99 let mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo.
  • Třetí a každé další dítě od 3 do 14,99 let má vstup za 300 Kč (platí se přímo na pokladně divadla).

Hodnocení podniku

selmicka

představení bylo nápadité a byť bylo koncipováno především pro turisty (přehlídka českých pamětihodností a historických osobností) v sále byli skoro samí Češi, provedení výborné, mladí malíři sympatičtí, závěrečný seminář malování světlem byl okupován především dětmi, ale i pro dospělé to byl zážitek (pokud se nestyděli jít malovat k „tabuli“)

dražší pití v baru; sice příjemná, ale strašně pomalá obsluha, původní cena před Slevomatem je za hodinovou show pro českou rodinu obtížně akceptovatelná

Včera
Lucie

Originální show, zajímavý zážitek, možnost zkusit si sám malovat.

Cena po slevě je adekvátní.

22. 2. 2017
Ilona

Naprosto jedineční umělci.

16. 2. 2017
René

Bylo to úžasné představení doprovázené emotivní hudbou. Workshop pro děti na konci byl také zábavný.

Není co vytknout.

15. 2. 2017
Monika

Představení se nám moc líbilo. Děti si i užily workshop.

13. 2. 2017
Marcela

Byl to dárek, dětem se to líbilo.

12. 2. 2017
Drahomira

Moc se nám to líbilo. Jak celé představení tak i potom povídání o tom jak to fungujea a mohly si to vyzkoušet. Doporučuji.

9. 2. 2017
Tereza

Moc krásná šou, byli jsme v pondělí a bylo méně lidí, takže jsme si šli těsně před koncem plátno i na chvilinku vyzkoušet.

Chování některých ostatních návštěvníků.

Slečna organizátorka nás uvítala česky a anglicky a potom anglicky zjišťovala, jestli jsou v sále také nějací cizinci a než to vůbec stihla zjistit, nějací „čecháčci“ na ní vyštěkli, jestli by mohla mluvit česky. Slečna na zpruzené návštěvníky okamžitě pozitivně reagovala a jedné z nich nabídla sprej, aby si malování světlem mohla vyzkoušet. Tato starší slečna pak malovala celou dobu, až do konce workshopu. Nebylo to vůbec fér, v sále byly malé děti, na které se pak nedostalo, ale chápu, že slečna organizátorka se tak snažila zpruzeným „čecháčkům“ vyhovět. Kdyby k tomuto incidentu nedošlo, zážitek by byl téměř 100%, takto mu pár procent chybí, ale organizátoři za to nemůžou, za to můžou bezohlední zpruzení návštěvníci, které jsme tam bohužel potkali.

5. 2. 2017
Kateřina

Kupovali jsme jako dárek skorotchyni s partnerem byli nadšení!

3. 2. 2017
Věra

Super.

3. 2. 2017

Všechna hodnocení