Speed-dating nebo-li „Rychlé rande“ a to kdekoliv v ČR Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
499 Kč
4 zákazníci

V ceně:

  • Vstup na událost Speed-dating nebo-li „Rychlé rande“ pro vážné seznámení vč. založení rozšířeného seznamovacího profilu
  • Lze využít po celé ČR ve vypsaných termínech

Platí do:

31. 12. 2017

Omezení:

Pro účast na akci je nejprve zapotřebí vyplnit rozšířený seznamovací profil na webu: http://www.sblizujeme.cz/klient/vytvorit-novy-profil/

Podmínky uplatnění:

  • Pro uplatnění voucheru je třeba na webu vyplnit rozšířený seznamovací profil. (Vyplnění je pro zákazníky Slevomatu bezplatné).
  • Do pole "Vzkaz pro organizátory" vložte kód voucheru. Do pole "Slevový kupón" vložte trojčíslí 777.
  • Po vyplnění profilu si v zákaznické sekci Sblizujeme.cz vyberte vhodnou událost a objednejte účast na konkrétní termín.
Více informací jak uplatnit voucher

Láska je nepředvídatelná a vlastně nikdo z nás neví, kde a kdy ji potká. Existují ale místa, kde je pravděpodobnost narazit na svého vysněného partnera o něco vyšší. Jako třeba Speed-dating.

Čeká vás mnoho zajímavých setkání. První část je věnovaná individuálním rozhovorům, druhá volné zábavě. Bud si budete povídat s těmi nejsympatičtějšími protějšky, nebo se můžete přidat k ostatním a zahrát si Dobble postřehovou hru, různé slovní hry, pantomimu a jiné společné aktivity. Po celý večer můžete vystupovat pod přezdívkou, vaše účast bude anonymní. Kontakt na vás dostane jen ten, se kterým došlo ke vzájemné shodě sympatií.

Akce se konají v různých termínech na různých místech po celé ČR. Svůj voucher můžete využít kdekoliv a na jakýkoliv termín. Voucher je vhodný i jako dárek pro vaše přátele.

Pro účast na seznamovacích událostech je třeba vytvořit profil

Kalkulace ceny

Další informace

  • Pro uplatnění voucheru je třeba na webu vyplnit rozšířený seznamovací profil. (Vyplnění je pro zákazníky Slevomatu bezplatné).
  • Do pole „Vzkaz pro organizátory“ vložte kód voucheru. Do pole „Slevový kupón“ vložte trojčíslí 777. 
  • Po vyplnění profilu si v zákaznické sekci Sblizujeme.cz vyberte vhodnou událost a objednejte účast na konkrétní termín. 

Hodnocení podniku

4,0/5 (3 hodnocení)
4 1
3 1
2 0
1 0
Barbora

Voda, raft, seskupení prima lidí, ne zcela všední zážitek

23. 4. 2017

Všechna hodnocení