Vyzkoušejte rezervace pobytů na termín a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Parádní lyžovačka v Itálii: Ubytování s polopenzí, autobusová doprava i skipas

99 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Paganella
1 osoba, 5 dní (2 noci)
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pouze pro termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
Ukončeno 4 190 Kč
Ukončeno 4 690 Kč
Ukončeno 4 790 Kč
Ukončeno 4 890 Kč
Ukončeno 5 290 Kč
Ukončeno 5 090 Kč
Ukončeno 5 590 Kč
Ukončeno 5 690 Kč

Neustálé klepání, které se nese vaším bytem, má jasné vysvětlení – lyže už se nemůžou dočkat, až je provětráte na sjezdovce.

Oprašte lyžáky, namažte lyže a rozjeďte to v jednom z nejmodernějších italských středisek – v Paganelle. Pobyt mezi horskými vršky pro vás připravila CK České Kormidlo. Zajistí vám ubytování s polopenzí, autobusovou dopravu i skipas.

Dostupné termíny 

  • Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016
  • Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3. 2017., 21. 3. 5. 3., 25. 3. – 29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017
  • Termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3. 2017, 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017  
  • Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3. 2017, 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017
  • Termíny E: 12. 1. 6. 1. 2017, 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 
  • Termíny F: 14. 1. 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017  
  • Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. – 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017  
  • Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017

Těšte se na úchvatné výhledy na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone, 35 km upravovaných sjezdovek, 6,2 km běžeckých tras i snowpark.

Ubytování s polopenzí

Ubytováni budete v jednom z rodinných hotelů 3*** kategorie typu „no name“ ve městech Molveno, Fai della Paganella, Cavedago nebo Andalo. To znamená, že přesný hotel se dozvíte až na místě. Hotely jsou vzdáleny od centra města cca do 600 m a zhruba do 250 m od zastávky skibusu. Skiareál v Andalu je od hotelů vzdálen max. 5 km.

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV a úschovna lyží. Na standardně zařízené dvou­lůžkové pokoje jdou dát až 2 přistýlky (může být palanda), je tu vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat ani rezervovat). 

Stravování je formou polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované o 2–3 chodech. Nápoje během večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Lyžování v srdci B­rentských Dolomit

K pobytu dostanete 3denní skipas, který platí pro celou oblast Paganella. Pa­ganella se sice řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře.

Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje 5 km dlouhá Olympionica s převýšením 367, 307 a 351 m. Loni byla otevřena nová červená sjezdovka Lupetto o délce 1,4 km. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami.

Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu jsou 4 zábavní parky a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN v Andalu.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Hodnocení podniku
4,2/5 (5 148 hodnocení)
Emílie

Lyžování bylo naprosto super, skvělé podmínky, azuro, kupa sněhu. Již podruhé a moc spokojeni.

Hotel Costa verde asi nepatři mezi nejlepší, ale co je potřeba, tam je a navíc jezdíme do Alp hlavně kvůli lyžování.

David

Výborné ubytování i stredisko, prázdné sjezdovky,

Mil

krasne počasí

Jak uplatnit
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

20 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Destinace:
Paganella
Pořádá

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 148 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Oksana

Všechno

Včera
Tereza

Mizerná organizace (řidič autobusu ani nevěděl, kde zaparkovat), dost neprofesionální průvodce. Velice špatný servis.

19. 2. 2018
Šimon

Poměr cena/kvalita :)

Hotel spíše pro méně náročné.

16. 2. 2018
Jana Anna

Velmi příjemný hotel, terasa s výhledem na jezero, dokonalé večeře o pěti chodech.

Lyžařský areál je v sousední obci vzdálené 5 km, je nutné dojíždět, zastávka skibusu je od hotelu celkem daleko.

13. 2. 2018
Marcela

Poděkování celému týmu cestovní kanceláře, a hlavně delegátce Veronice za nadmíru spokojenou dovolenku (náhradní lyžování v Tarvisiu bylo také super :-))

9. 2. 2018
Petra
9. 2. 2018
Petr
7. 2. 2018
Svatopluk

Sjezdovka skvělá škoda že byla zavřená Slovinska strana, strava dostačující voda na pokoji teplá, sauna skvělá

Málo teplo na pokoji špatně se sušily vlhké věci

6. 2. 2018
Mrkev11

Lokalita super, hotel pěkný, personál příjemný, domluva snadná s CK

Večeře mohla mít méně chodů a větší porce.

5. 2. 2018
Anonym
30. 1. 2018
Lucie

Přímo nádhera, velmi milá průvodkyně, spousta času na prohlídku města a ochutnávku všeho

Na prohlídku města bylo 9 hodin, což se super ale po 5 hodinách jsme měli vše prošlé a byla nám už zima a neměli jsme co dělat, tak doporučuji si vzít více peněz a zajít si někam posedět

28. 1. 2018
Václav

Lyžování super

Jídlo! Blafy, formou low cost!!!

27. 1. 2018
Anonym
25. 1. 2018
Anonym

Nadstandartní ubytování s výbornou kuchyní. Hotel je umístěn na klidném místě u jezera.

22. 1. 2018
Ivo

Pohodový mladý průvodce – počasí vyšlo, nikdo se neztratil a v pohodě dojeli zpět dom :)

20. 1. 2018
Lenka

Pan delegát naprosto úžasný. Velmi jsme s ním byly spokojení

20. 1. 2018
Lucie
11. 1. 2018
Jana
9. 1. 2018
Jana
9. 1. 2018
Miroslav

zájezd byl kvůli nedostatku zájemců zrušen

6. 1. 2018