Parádní lyžovačka v Itálii: Ubytování s polopenzí, autobusová doprava i skipas

99 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Paganella
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pouze pro termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 190 Kč
Ukončeno 4 190 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3., 21. 3. – 25. 3., 25. 3.–29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny B: 1. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3., 21. 3. – 25. 3., 25. 3.–29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 690 Kč
Ukončeno 4 690 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3., 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3., 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 790 Kč
Ukončeno 4 790 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3., 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3., 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 890 Kč
Ukončeno 4 890 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny E: 12. 1. – 16. 1., 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny E: 12. 1. – 16. 1., 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 290 Kč
Ukončeno 5 290 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny F: 14. 1. – 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny F: 14. 1. – 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 090 Kč
Ukončeno 5 090 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. –24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 590 Kč
Ukončeno 5 590 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2.  13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 690 Kč
Ukončeno 5 690 Kč
Ukončeno
Vyberte termín
Už žádné telefonování. Kupte si pobyt rovnou s rezervací!
PoÚtStČtSoNe
Vyberte termín
Termín:

Neustálé klepání, které se nese vaším bytem, má jasné vysvětlení – lyže už se nemůžou dočkat, až je provětráte na sjezdovce.

Oprašte lyžáky, namažte lyže a rozjeďte to v jednom z nejmodernějších italských středisek – v Paganelle. Pobyt mezi horskými vršky pro vás připravila CK České Kormidlo. Zajistí vám ubytování s polopenzí, autobusovou dopravu i skipas.

Dostupné termíny 

  • Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016
  • Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3. 2017., 21. 3. 5. 3., 25. 3. – 29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017
  • Termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3. 2017, 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017  
  • Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3. 2017, 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017
  • Termíny E: 12. 1. 6. 1. 2017, 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 
  • Termíny F: 14. 1. 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017  
  • Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. – 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017  
  • Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017

Těšte se na úchvatné výhledy na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone, 35 km upravovaných sjezdovek, 6,2 km běžeckých tras i snowpark.

Ubytování s polopenzí

Ubytováni budete v jednom z rodinných hotelů 3*** kategorie typu „no name“ ve městech Molveno, Fai della Paganella, Cavedago nebo Andalo. To znamená, že přesný hotel se dozvíte až na místě. Hotely jsou vzdáleny od centra města cca do 600 m a zhruba do 250 m od zastávky skibusu. Skiareál v Andalu je od hotelů vzdálen max. 5 km.

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV a úschovna lyží. Na standardně zařízené dvou­lůžkové pokoje jdou dát až 2 přistýlky (může být palanda), je tu vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat ani rezervovat). 

Stravování je formou polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované o 2–3 chodech. Nápoje během večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Lyžování v srdci B­rentských Dolomit

K pobytu dostanete 3denní skipas, který platí pro celou oblast Paganella. Pa­ganella se sice řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře.

Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje 5 km dlouhá Olympionica s převýšením 367, 307 a 351 m. Loni byla otevřena nová červená sjezdovka Lupetto o délce 1,4 km. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami.

Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu jsou 4 zábavní parky a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN v Andalu.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Destinace:

Paganella

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Emílie

Lyžování bylo naprosto super, skvělé podmínky, azuro, kupa sněhu. Již podruhé a moc spokojeni.

Hotel Costa verde asi nepatři mezi nejlepší, ale co je potřeba, tam je a navíc jezdíme do Alp hlavně kvůli lyžování.

David

Výborné ubytování i stredisko, prázdné sjezdovky,

Mil

krasne počasí

Jak uplatnit
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

20 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Destinace:
Paganella
Pořádá

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 241 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka
Dnes
Anna
20. 4. 2018
Jan

služby delegáta, vánoční trhy, kvalitní doprava.

16. 4. 2018
Diana
11. 4. 2018
Monika

Úžasný pan průvodce Honza, skvělý výklad, plno zajímavostí…krásný program

Mylné uvedení času odjezdu z Budapeště…tohle by si cestovka dovolit neměla, v dokumentech uvádí odjezd ve 22.00 hod, a v reálu byl v 18.30hod, což je poněkud veliký rozdíl :(

9. 4. 2018
Dana

Za danou cenu, velmi dobra kvalita. Příjemný hotel, skvělý ski areal.

3. 4. 2018
Ondřej

Sjezdovky, hotel, počasí

30. 3. 2018
Jan

Celkový zájezd byl super. Průvodkyně profík.

Dřívější a docela hektický odjezd domů.

27. 3. 2018
Naďa

Vše, kromě stravy v hotelu, bylo perfektní.

V rámci polopenze – snídaně dobrá, ale nebylo čerstvé pečivo každý den. Večeře nám nechutnaly, salát=nastrouhaná mrkev, zelí, hlávk. salát, rajčata – bez nápadu, čekala bych bylinky, olivy, sýr . Minulý měsíc u nás na Šumavě salát před večeří super výběr každý den. Hlavní jídlo – hrůza, vše fritované, bez nápadu, nic italského. Kuchaře by měli vyměnit.

25. 3. 2018
Martina

Vyborna lyzovacka, velmi mily personal hotelu, skvele jidlo.

Poprve se mi stalo, ze pri tak dlouhe ceste nebyla moznost zakoupit si v autobuse kavu ci jine napoje.

24. 3. 2018
Romana

Zájezd byl dvakrát zrušen, třetí varianta do Apricy se uskutečnila, termín docela podobný. V Aprice super sjezdovky, hotel čistý, skvělé snídaně, luxusní večeře o 3 chodech. Průvodce nás vzal na ochutnávku místních dobrot, super. A Italové moc ochotní.

Na hotelu WiFi jen na recepci. Bus tam neměl bezpečnostní pásy. Příště bychom fakt rádi do Paganelly…

19. 3. 2018
Soňa Kotasová

Hory byly nádherné, sjezdovky udržované, kuchyně v hotelu vynikající…

Služby české delegátky paní Šiškové od Českého Kormidla. Cokoli paní delegátka zajistila bylo nekomfortní a nedotažené. Tahali jsme sami svá zavazadla, převlékali se v ponižujících podmínkách na parkovišti, při odjezdu nás nevyzvedl autobus, museli jsme k němu sjíždět na lyžích a pak jsme měli jít kilometr pěšky… Prostě České Kormidlo a paní Šišková, nikdy víc. :-(

19. 3. 2018
Vladislav

Velmi dobrý program, výborný průvodce, organizace na místě, doprava, ubytování a samozřejmě lokalita.

Přestup mezi autobusy z důvodu ubytování v jednolůžkovém pokoji, což eliminovalo skvělé ubytování, čekání na trajekt při návratu – nebyla vina CK, ale italského zmatku.

19. 3. 2018
Eva

Všechno bylo super

18. 3. 2018
Romana

Ubytování skromné, ale dostačující, personál milý a vstřícný, jídla dostatek. Sjezdovka blízko, dalo se jít v lyžákách.

V koupelně bohužel jiný typ sprchového koutu – nepohodlná úzká vyšší vanička s nestejně rovným dnem – hrozil úraz.

17. 3. 2018
Jaroslava

Maximalni spokojenost, vynikajici delegat..

16. 3. 2018
Verča

Supr zájezd :)

14. 3. 2018
Ivana

Lokalita, hotel, skvely servis

13. 3. 2018
Pavel

Lokalita hotelu Santellina super

Hotel potřebuje okamžitou rekonstrukci

12. 3. 2018
Daniel

Zájezd mi nepřišel jako pořádaný profi cestovní kanceláří a projevilo se šetření na všem. Líbilo se mi samotné město, bez průvodce a personálu CK bylo příjemné si ho projít. Cena byla adekvátní za samotnou dopravu autobusem…pokud by se cestou nestavělo, personál autobusu by se držel jenom řízení, do cesty by se nezapojoval průvodce a na prohlídku městem bysme vyfasovali mapu, asi bych si zájezd užil více.

Za prvé byly zastávky cestou autobusem naprosto nesmyslně rozloženy. Stavělo se na ČS, kde byly fronty a kde zastavovaly všechny autobusy (jestli tam má personál CK nějaké výhody?) a dlouho se proto čekalo. Asi by bylo vhodné zvolit prázdnější benzínky. Když jsme dojeli do Lipska, kroužili jsme více než hodinu po městě s cílem najít parkoviště, které by bylo zdarma, i když jsme měli značné zpoždění a kolem byla spousta otevřených a volných parkovišť (za poplatek)… Nejsilnější ale bylo až komické působení průvodce, jehož znalosti byly velmi slabé. Např. Německo má 40 mil. obyvatel, což zopakoval za den asi pětkrát. Vlastně celkově působil, že má informace asi na 20 minut, které neustále recykloval a opakoval (na cestě tam 2× řekl co uvidíme a na cestě zpátky 2× zrekapituloval a to nemluvím o samotné procházce městem). Neříkám, že vše co mu vyšlo z úst bylo špatně, nemám bližší znalosti o této metropoli, nicméně pokud mne mate v naprostých základech, nemám k tomuto člověku důvěru. Kvalita jeho němčiny… „Tam pak budou ty glůchvajny“ nestojí za další komentář. Když jsme se od skupiny trhli, tak jsme si cestu docela užili, město bylo skutečně krásné. Cestou zpátky by ale mohla být v autobuse dodržována pravidla nočního klidu a v pozdních nočních hodinách by bylo vhodné hrající televizor minimálně ztlumit, lépe zcela vypnout.

10. 3. 2018