Vyberte ten nejlepší burger a vyhrajte kredity v hodnotě 5 000 Kč. Více

Parádní lyžovačka v Itálii: Ubytování s polopenzí, autobusová doprava i skipas

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Paganella
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pouze pro termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016. CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 190 Kč
Ukončeno 4 190 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3., 21. 3. – 25. 3., 25. 3.–29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny B: 1. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3., 21. 3. – 25. 3., 25. 3.–29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 690 Kč
Ukončeno 4 690 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3., 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3., 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 790 Kč
Ukončeno 4 790 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3., 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3., 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
4 890 Kč
Ukončeno 4 890 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny E: 12. 1. – 16. 1., 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny E: 12. 1. – 16. 1., 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 290 Kč
Ukončeno 5 290 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny F: 14. 1. – 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny F: 14. 1. – 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 090 Kč
Ukončeno 5 090 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. –24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 590 Kč
Ukončeno 5 590 Kč
Ukončeno

Termín

V období do 8. 4. 2017 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2× polopenze
  • Autobusová doprava
  • 3denní skipas pro oblast Paganella
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2.  13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50
  • Ostrava - příplatek 400 Kč - 14:30
  • Frýdek-Místek - příplatek 400 Kč - 14:50
  • Nový Jičín - příplatek 400 Kč - 15:10
  • Hranice - příplatek 400 Kč - 15:40
  • Olomouc - příplatek 400 Kč - 16:15
  • Prostějov - příplatek 400 Kč - 16:40
  • Vyškov - příplatek 400 Kč - 17:00

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Platí pro termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017 CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2016.
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.
5 690 Kč
Ukončeno 5 690 Kč
Ukončeno

Neustálé klepání, které se nese vaším bytem, má jasné vysvětlení – lyže už se nemůžou dočkat, až je provětráte na sjezdovce.

Oprašte lyžáky, namažte lyže a rozjeďte to v jednom z nejmodernějších italských středisek – v Paganelle. Pobyt mezi horskými vršky pro vás připravila CK České Kormidlo. Zajistí vám ubytování s polopenzí, autobusovou dopravu i skipas.

Dostupné termíny 

  • Termíny A: 2. 12. – 6. 12. 2016
  • Termíny B: 11. 12. – 15. 12., 13. 12. – 17. 12., 17. 12. – 21. 12., 19. 12. – 23. 12., 19. 3. – 23. 3. 2017., 21. 3. 5. 3., 25. 3. – 29. 3., 27. 3. – 31. 3., 2. 4. – 6. 4., 4. 4. – 8. 4. 2017
  • Termíny C: 9. 12. – 13. 12., 13. 3. – 17. 3. 2017, 29. 3. – 2. 4., 31. 3. – 4. 4. 2017  
  • Termíny D: 15. 12. – 19. 12., 7. 3. – 11. 3. 2017, 11. 3. – 15. 3., 15. 3. – 19. 3., 17. 3. – 21. 3., 23. 3. – 27. 3. 2017
  • Termíny E: 12. 1. 6. 1. 2017, 18. 1. – 22. 1., 25. 1. – 29. 1. 
  • Termíny F: 14. 1. 18. 1., 16. 1. – 20. 1., 23. 1. – 27. 1., 5. 3. – 9. 3., 9. 3. – 13. 3. 2017  
  • Termíny G: 30. 1. – 3. 2., 5. 2. – 9. 2., 7. 2. – 11. 2., 11. 2. – 15. 2., 13. 2. – 17. 2., 20. 2. – 24. 2., 27. 2. – 3. 3. 2017  
  • Termíny H: 1. 2. – 5. 2., 3. 2. – 7. 2., 9. 2. – 13. 2., 15. 2. – 19. 2., 22. 2. – 26. 2., 1. 3. – 5. 3., 3. 3. – 7. 3. 2017

Těšte se na úchvatné výhledy na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone, 35 km upravovaných sjezdovek, 6,2 km běžeckých tras i snowpark.

Ubytování s polopenzí

Ubytováni budete v jednom z rodinných hotelů 3*** kategorie typu „no name“ ve městech Molveno, Fai della Paganella, Cavedago nebo Andalo. To znamená, že přesný hotel se dozvíte až na místě. Hotely jsou vzdáleny od centra města cca do 600 m a zhruba do 250 m od zastávky skibusu. Skiareál v Andalu je od hotelů vzdálen max. 5 km.

K vybavení hotelů patří recepce, bar, restaurace, místnost s TV a úschovna lyží. Na standardně zařízené dvou­lůžkové pokoje jdou dát až 2 přistýlky (může být palanda), je tu vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat ani rezervovat). 

Stravování je formou polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované o 2–3 chodech. Nápoje během večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Lyžování v srdci B­rentských Dolomit

K pobytu dostanete 3denní skipas, který platí pro celou oblast Paganella. Pa­ganella se sice řadí k menším střediskům, ale svou moderností předčí i kdejaké velikány. Ne nadarmo si ji vybrala norská reprezentace jako své tréninkové centrum. Ve středisku převažují modré a středně těžké sjezdovky pro rodiny s dětmi a pohodové lyžaře.

Zkušení lyžaři naopak ocení dlouhé červené sjezdovky, jimž kraluje 5 km dlouhá Olympionica s převýšením 367, 307 a 351 m. Loni byla otevřena nová červená sjezdovka Lupetto o délce 1,4 km. Milovníci snowboardingu budou nadšeni ze snowparku Dosson s 11 překážkami.

Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu jsou 4 zábavní parky a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN v Andalu.

Důležité upozornění k nástupním místům.

Destinace:

Paganella

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Emílie

Lyžování bylo naprosto super, skvělé podmínky, azuro, kupa sněhu. Již podruhé a moc spokojeni.

Hotel Costa verde asi nepatři mezi nejlepší, ale co je potřeba, tam je a navíc jezdíme do Alp hlavně kvůli lyžování.

David

Výborné ubytování i stredisko, prázdné sjezdovky,

Mil

krasne počasí

Jak uplatnit
  • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si prosím aktuální volnou kapacitu na tel. 511 444 355 (Po–Pá 8.30–17.00).
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na tel. 511 444 355 nebo e-mailu brno@ceskekormidlo.cz
  • Sdělte název hotelu, střediska a termín zájezdu. Jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, nástupní místo a kód voucheru.
  • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě různých hotelů se to nedá dopředu určit a proto se klienti převlékají v autobuse.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce 5 €/skipas.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Na vlastní žádost si můžete u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
  • Jednolůžkový pokoj 1500 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.
  • V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK České Kormidlo.

Chybí vám nějaké další informace?

20 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Destinace:
Paganella
Pořádá

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (5 403 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milan

Moře

Málo místa na nohy v autobusu

Dnes
Jaroslav

vše ok , komunikativní řidič, ochotný, jídlo výborné, vše na čas. díky. jk

vše ok, jen mi vadilo, že řidič busu volal půl hodiny cestou na dálnici mobilem bez handsfree sady a ohrožoval 72 cestujících. dělají vesměs všichni. co s tím ?

Dnes
Barbora

Tento zájezd byl kvůli nenaplněné kapacitě zrušen, takže jsme nakonec jeli do Apricy.

Včera
Palágyi

Rimini je krásné město. Pláže super. Zajímavé věci v okolí (např. blízko San Marino).

Hotel podle fotek vypadá fajn, ale ve skutečnosti to až tak dobré není. Radši si připlaťte za jiný.

14. 6. 2018
Karla

Máme krásné zážitky a tímto moc děkuji delegátce paní Aničce , byla úžasná na zájezdu do Benátek a Verony 8.-11.6.2018 CK ČESKÉ KORMIDLO

13. 6. 2018
Sylva

Pan průvodce byl úžasný, zahrnul nás informacemi v pravé míře a dokonce tak zajímavým způsobem, že můj syn si odnesl mnoho poznatků, které si pamatuje.

Málo času určeného pro Tropicarium.

12. 6. 2018
Taťána

I přes počáteční zpoždění autobusu, byla cesta velice příjemná. Pánové řidiči a paní průvodkyně byli velice ochotní a milí. Hotel byl nádherný, snídaně výborná. Rozhodně doporučuji:)

11. 6. 2018
Alena

Atmosféra vídeňských vánočních trhů byla jako vždy krásná, delegátka se nám snažila přiblížit historii vídeňských památek apod.

Špatná organizace zájezdu, delegátka nebyla s řidiči dostatečně domluvena, čímž jsme ztratili spoustu času, který jsme mohli více využít prohlídkou Vídně. V závěru jsme museli zbytečně čekat na některé nezodpovědné účastníky zájezdu.

10. 6. 2018
Marek

Ochotný a milý personál.

10. 6. 2018
Staňka

– výborné znalosti průvodce
- letecký den, o kterém ovšem cestovní kancelář nevěděla
- skvělá noční projíždka lodí

– chaos při odjezdu, což zapříčinilo hodinové zpoždění a následný velmi pozdní příjezd (kolem třetí hodiny ranní)
- neznalost státních svátků v Maďarsku a s tím spojené dopravní komplikace

8. 6. 2018
Lucie

Prostředí krásné…

V autobuse málo místa na nohy…na hodně dlouho moje poslední cesta autobusem😐

6. 6. 2018
Monika

Autobusem delka cesty akorat, uspokojive ubytovani + dobra snidane, flexibilni pan pruvodce a nadherne mesto na Dunaji.

Cekani v zacpe na dalnici, ale s tim se neda nic delat.

5. 6. 2018
Janovi

Ubytování pěkné.

Průvodce neměl zájezd zvládnutý. Spoluzájezdníci byli nedochvilní, bez kázně a díky tomu se nestihl celý program. Ubytování pěkné, ale kvůli zápachu z venku se v dusnu nedalo otevřít okno (což nemůže asi nikdo ovlivnit).

5. 6. 2018
Kateřina

zajímavý program, ubytování velmi dobré, majitelé hotelu byli velmi vstřícní a ochotní jakkoli pomoci…Místo hotelu bylo odlehlé, ale pro odpočinek velmi příhodné..

program byl zajímavý, nicméně časově náročný, nešel stihnout z důvodu příslušných unijních omezení vztahujících se k přepravcům..

4. 6. 2018
Luboš

Slušný hotel, ochota majitelu, a vše co se vidělo.

Podpruměr řidiču kteří ani téměř neznaly cestu, o pruvodci nemluvě (chyba CK) organizace katastrofální.

4. 6. 2018
Soňa

Nadherna zoo, spoustu zvirat, ktere nejsou moc k videni v jinych zoo zahradach. Nadherny palac se zahradami a udrzovanym parkem. Pruvodce i ridici take na jednicku a pri vyskytnuti problemu zaridili i nahradni dopravu cestujicim. Dekuji za tuto moznost, byli jsme s pritelem spokojeni x)

1. 6. 2018
Daniela

Výlet byl CK dobře zorganizovaný. Hezké ubytování s dobrou snídaní. Příjemní a ochotní řidiči autobusu. Pěkné zážitky s Benátek a Verony.

Absolvovala jsem desítky poznávacích zájezdu, tak můžu porovnat, kvalitu a profesionalitu průvodce, které naší paní průvodkyni chyběli. Dávala najevo jak ji obtěžujeme a snažila se nás zbavit . Nikdy nepočkala na celou skupinu a začala výklad cca pro 10 lidí, Nečekala na lidi, který nestihli interval zelené na přechodě a zmizela s části klientů v uličkách. Nebyla vidět/ malá postava, nic výrazného , takže se ztratila v davu/, mám dojem, že to bylo záměrně. Mluvila potichu, slyšel jen ten co stál krok u ní. Důležité informace například místo a čas srazu jsme si museli předávat v rámci skupiny. , , Za tzv. zlevněné hromadné vstupné" , si vybrala od nás víc jak byl normální vstup v ceníku na kase. Asi nedobrovolný příspěvek od klientů na oběd.
Autobus byl krásný, ale nevhodný pro cestu na dvě noci. Měl málo prostoru mezi sedačkami pro nohy. Sklopení zádové opěrky nebylo možné, protože by jste leželi v klíně cestujícího v sedačce za vámi.

28. 5. 2018
Anonym

Nádherná města, skvělá snídaně na hotelu

Krásný autobus, ale tak málo místa na nohy není ani na linkových autobusech, měla jsem problém se tam vejít a to jsem opravdu malá. Na paní průvodkyni bylo vidět jak jí všechno obtěžuje, například pokud někdo nevěděl jak se vrátit na místo srazu a chtěl jít raději s ní, dělala vše proto aby se z toho nějak " vyvlíkla". Nikdy nepočkala na celou skupinu a začala výklad bez 80% lidí a mluvila dost potichu takže nikdo pořádně ani nevěděl kde se nacházíme atd. Také vybrala vstupné na památku 8€ za osobu, ale to stálo jen 7,5€ a nikomu nic nevrátila, takže jí cca 52 lidí zpříjemnilo odpoledne ve Veroně..absolutně jí nezajímalo že jsou ve skupině děti a pokud si sám někdo nezjistil že je na dítě sleva vybrala od nich plné vstupné. Takže někdo platit za dítě 1€ a někdo 8€.. Spoustu lidí si na její přístup stěžovalo. Takže možná tuto cestovku znova ano, ale určitě ne s touto průvodkyní.

28. 5. 2018
Kateřina

Výlet do Benátek a Verony mohu jen doporučit, vše bylo perfektně naplánované a paní delegatka byla úžasná, milá a obětava všude nás provedla , povypravela i doporučila.
Máme spousty krásných fotek a ve Verone doporučujeme navštívit zahrady moc děkujeme

…místenky v buse nám byli k ničemu

28. 5. 2018
Petr

Velmi dobře zorganizovaný zájezd, nádherná příroda, Alpy. Plnohodnotné, až vyčerpávající informace delegáta.

Snídaně v neděli v 7:00. Je to brzo. Salzburg klidně snese prohlídku od 10:00 do 17:00.

22. 5. 2018