Jednodenní výlet do vánočně laděného Salzburgu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
1 osoba 1 den (0 nocí)
Ukončeno
649 Kč
44 zákazníků

Termín:

Ne 27. 11. 2016

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha
 • Příbram
 • Písek
 • České Budějovice
 • Kaplice

Omezení:

Uplatněte voucher do 25. 11. 2016.

Podmínky uplatnění:

 • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si aktuální volnou kapacitu na mailu hranice@ceskekormidlo.cz nebo na tel. 511 444 355
 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu hranice@ceskekormidlo.cz, sdělte počet osob, jejich jména a data narození, rezervovaný termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 

 • Na základě údajů vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné vyplněnou a potvrzenou obratem zaslat na hranice@ceskekormidlo.cz nebo osobně donést na jednu z poboček CK České Kormidlo.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Změna programu vyhrazena.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Navštivte ty nejkrásnější trhy v Rakousku. Dopravu autobusem a služby průvodce máte v ceně voucheru. Tam i zpět vás dopraví CK České Kormidlo.

Tichá vánoční romantika uprostřed rakouských Alp

Salzburg je jedním z nejkrásnějších rakouských měst, jeho dominantou je slavný zámek Mirabell. V Salzburgu se narodil W. A. Mozart a poprvé zde také zazněla nejznámější vánoční koleda Tichá noc. Není tak divu, že se Salzburgu přezdívá „město adventu“. Pojeďte zažít ten neopakovatelný pocit, kdy se na město potichu snášejí sněhové vločky, vzduch je provoněný praženými mandlemi a svařeným vínem a někde v dáli slabě zní vánoční zvonky.

Projděte se po památkách a navštivte „Ježíškův trh“

Nejdříve se s průvodcem projdete vánočně vyzdobenými uličkami města. Navštívíte klášter sv. Petra, uvidíte slavnou zvonkohru a světoznámou Getreidegasse – Obilnou uličku. Po poledni se už přesunete na romantické vánoční trhy. V srdci Starého města naleznete slavný „Ježíškův trh“, který se tu pořádá již od 15. století a v roce 2007 byl na základě průzkumu evropských adventních trhů vyhlášen za jeden z nejkrásnějších v Evropě společně s vánočními trhy ve Vídni, Paříži, Amsterdamu a Norimberku. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Před zakoupením voucheru: Pokud chcete mít 100% jistotu dostupnosti v daném termínu, ověřte si aktuální volnou kapacitu na mailu hranice@ceskekormidlo.cz nebo na tel. 511 444 355
 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu hranice@ceskekormidlo.cz, sdělte počet osob, jejich jména a data narození, rezervovaný termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 

 • Na základě údajů vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné vyplněnou a potvrzenou obratem zaslat na hranice@ceskekormidlo.cz nebo osobně donést na jednu z poboček CK České Kormidlo.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Změna programu vyhrazena.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.
Děti
 • Dítě za cenu voucheru.
Příplatky
 • Cestovní pojištění.
 • Případné vstupné.
 • Doporučené kapesné: cca 20 €.
Storno podmínky
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.

Hodnocení podniku

Šárka

Vše v nejlepším pořádku, řidiči skvělí, moře průzračné, bylo to bezva :)

Dnes
Radka

animační programy pro děti
výběr pláží
udržované bazény
výběr jídla

více než pokoj bez klimatizace (díky poloze pokoje) vadilo, že na pokoji není ani malá lednice (pro vychlazení nápojů, ovoce pro děti)

16. 7. 2017
Petra

Nadherna, cista plaz s kristalovou vodou..vse uzasne..obcerstveni na kazdem kroku, vsem vrele doporucuji…

Snad jen malo mista v autobuse, ale s tim se tak nejak pocita…

16. 7. 2017
Daniela

sluníčko celý den, super moře i pláž.

někteří bezohlední spolucestující v autobuse.

14. 7. 2017
Vlasta

Objednávka rychle vyřízená. Pohodová cesta , super řidiči . Krásná pláž , čisté moře, co víc si přát.........prostě skvělý !!!!!!

13. 7. 2017
Justýna

Tropicarium i Budapest byly bez problému

Děti na zájezdu!
Bylo by vhodné oddělit termíny pro dospělé, které zajímá podrobná prohlídka města, a děti, které baví jen tropicarium a zbytek je nezajímá..
Společná cesta s dětmi = vedro v autobuse, aby děti náhodou nenastydly, prohlídka města rychlostí šneka, protože rychlejší tempo děti neujdou atd.
Řidič i průvodce se snažili vyhovět všem, ale to bohužel nejde. Chybu vidím n straně cestovní kanceláře, že neoddělila jednotlivé zájezdy a některé nepřizpůsobila přímo dětem..

13. 7. 2017
rostislav

vše bylo krásné-řidiči skvělí -pojedu zase :-)

vše o.k

13. 7. 2017
Honza

Dobré počasí , mokrá voda , , přátelští domorodci, všem vřele doporučuji!!

--

13. 7. 2017
Dagmar

Všechno bylo na jedničku. Měla jsem obavy z dlouhé cesty, ale autobus byl pohodlný, řidiči perfektní, vše bez problémů. Moc jsme si to užili, určitě doporučuji.

Pokud by tam někdo jel, tak nedoporučuji návštěvu poloponorky, kde můžete vidět podmořský svět. Věřte, že za 90 kuna toho moc neuvidíte, to nás trošku zklamalo.

13. 7. 2017
Petra

Bezvadní řidiči, plynulá cesta bez komplikací.
Moře pláž Baška naprosto čistá a krásná voda. Dobré jídlo, pití, zábava. Prostě Dobrodosli.
Jinak rychlá a dobrá komunikace s cestovkou.

Na mojí pleť velmi slunce a tak se modlím, abych se svýma spaleninama dojela domů bez úhony

12. 7. 2017

Všechna hodnocení