Jednodenní výlet vlakem do Bad Schandau: turistika i koupání

Tuto nabídku již nelze koupit.

Termín:

So 15. 10. 2016

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení:

Uplatněte voucher do 14. 10. 2016.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Smlouvy a dokumenty:

VOP

Destinace:

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program.

Městečko zaznamenalo největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. Na šíření slávy se podílel hlavně Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami.

Program výletů 15.10., 23.10., 5.11. a 17.11.2016  

  • Odjezd pohodlným patrovým vlakem CityElefant z Prahy, Masarykova nádraží v 6:53. Možnost nástupu po trase (Kralupy, Roudnice, Lovosice). Příjezd do Ústí nad Labem v 8:15
  • Krátká procházka centrem. V 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět. 
  • V 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08.
  • V 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
  • Možnost koupání v lázních Toskana nebo nenáročná turistika (viz. níže)
  • V 16:25  lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
  • V 16:50 odjezd vlakem, příjezd do Prahy, Masarykovo nádraží v 19:02. Možnost výstupu po trase.

Pro zájemce o koupání

Od 13:00 do 16:00 návštěva termálních lázní Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk, bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 3 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci.

Dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. Více o termálních lázních Toskana ZDE.

Pro zájemce o krátkou turistiku 

V 14:29 výjezd místním autobusem výjezd kolem skalního masívu Schrammsteine na Ostrau, pěšky pohodlně na vyhlídkovou plošinu historického výtahu a sestup do lázeňského parku a lázní.  Příplatek 20 Kč za dopravu autokarem splatný průvodci.

Další informace

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci na odjezdu).
  • Vstupné do Toskana Therme - dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem, a to nejpozději den před odjezdem. Platbu předáte na místě průvodci.
  • Pro zájemce o turistiku: příplatek 20 Kč za dopravu autokarem splatný průvodci.
Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však lze z vážných důvodů změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Hodnocení podniku

Marie

Výlet jsme absolvovali i s pejskem a moc se nám líbilo! Vše bylo skvěle naplánované, pan průvodce byl moc milý a ochotný! Děkujeme!

23. 5. 2016

Všechna hodnocení