Jednodenní výlet vlakem do Bad Schandau: turistika i koupání

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
1 osoba 1 den (0 nocí)
Ukončeno
329 Kč
89 zákazníků

Termín:

So 15. 10. 2016

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Masarykovo nádraží - 06:53
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení:

Uplatněte voucher do 14. 10. 2016.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

VOP

Destinace:

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program.

Městečko zaznamenalo největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. Na šíření slávy se podílel hlavně Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami.

Program výletů 15.10., 23.10., 5.11. a 17.11.2016  

  • Odjezd pohodlným patrovým vlakem CityElefant z Prahy, Masarykova nádraží v 6:53. Možnost nástupu po trase (Kralupy, Roudnice, Lovosice). Příjezd do Ústí nad Labem v 8:15
  • Krátká procházka centrem. V 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět. 
  • V 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08.
  • V 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
  • Možnost koupání v lázních Toskana nebo nenáročná turistika (viz. níže)
  • V 16:25  lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
  • V 16:50 odjezd vlakem, příjezd do Prahy, Masarykovo nádraží v 19:02. Možnost výstupu po trase.

Pro zájemce o koupání

Od 13:00 do 16:00 návštěva termálních lázní Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk, bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 3 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci.

Dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. Více o termálních lázních Toskana ZDE.

Pro zájemce o krátkou turistiku 

V 14:29 výjezd místním autobusem výjezd kolem skalního masívu Schrammsteine na Ostrau, pěšky pohodlně na vyhlídkovou plošinu historického výtahu a sestup do lázeňského parku a lázní.  Příplatek 20 Kč za dopravu autokarem splatný průvodci.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci na odjezdu).
  • Vstupné do Toskana Therme - dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem, a to nejpozději den před odjezdem. Platbu předáte na místě průvodci.
  • Pro zájemce o turistiku: příplatek 20 Kč za dopravu autokarem splatný průvodci.
Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však lze z vážných důvodů změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Hodnocení podniku

Marie

Výlet jsme absolvovali i s pejskem a moc se nám líbilo! Vše bylo skvěle naplánované, pan průvodce byl moc milý a ochotný! Děkujeme!

23. 5. 2016

Všechna hodnocení

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem