Zážitková vyjížďka na koni s jezdeckou školou Macek

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

Vyjížďka na koni s jezdeckou školou Macek (1 h). V ceně bezpečnostní helma i vesta

  • příprava 15 minut
  • jízda 45 minut 

Platí do:

21. 5. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace co nejdříve na tel. 777 227 822. Uveďte kód voucheru a znovu se jím prokažte i na místě.  Jezdí se ve skupince 2–7 osob.
  • Pokud jste zkušenější jezdci, doporučujeme si pořidit dva vouchery, abyste mohli využít vyjížďku na dvě hodiny, během kterých budete také klusat a cválat.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Macek – jezdecká škola

Chouranice 177, Český Brod

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Michal Tučný se v jedné písni ptal: Jak chcete žít bez koní?

Pokud mu také nedokážete odpovědět, vyjeďte si na koni s jezdeckou školou Macek. Přichystali pro vás hodinový zážitek včetně důvěrného seznámení s přátelským koníkem a společné vyjížďky. 

Na začátku si koně vyčistíte a nasedláte, pak nasednete a sžijete se s koněm na jízdárně, pak se vydáte do blízkého sadu. Pokud jste zkušenější jezdci, doporučujeme pořídit si dva vouchery, abyste mohli využít vyjížďku na dvě hodiny, během kterých budete také klusat a cválat.

Součástí vyjížďky je příprava koně před jízdou a po jízdě. Celkovou náplň zážitku tedy tvoří 15minutová příprava a 45minutová procházka.

Jezdit může kdokoli od 3 let, pro děti je připravený poník. V ceně je vedle průvodce také potřebné vybavení.

Přijďte se přesvědčit, že pohled na svět z koňského hřbetu stojí za to. Jízda v sedle je nejen zdraví prospěšná, zlepšuje rovnováhu a svalovou koordinaci, ale blízkost koně působí dobře i na duši. Koně na farmě jsou spolehliví, hodní a nezáludní, zvyklí na lidi. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace co nejdříve na tel. 777 227 822. Uveďte kód voucheru a znovu se jím prokažte i na místě.  Jezdí se ve skupince 2–7 osob.
  • Pokud jste zkušenější jezdci, doporučujeme si pořidit dva vouchery, abyste mohli využít vyjížďku na dvě hodiny, během kterých budete také klusat a cválat.
Děti

Vhodné pro každého od 3 let

Storno podmínky

Případnou změnu termínu je nutné provést nejpozději 2 dny předem.

Hodnocení podniku

Z

Byli jsme tam již po třetí za sebou a mohu jen doporučit.

3. 8. 2016
Jana

Prima vylet

30. 8. 2016

Všechna hodnocení