Den plný nevšedních zážitků v jezdecké škole Macek

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Den plný zážitků s koňmi pro 1 osobu
Ukončeno
1 499 Kč
28 zákazníků

V ceně varianty:

 • péče o koně + teoretická příprava
 • procházka do sadu na koni s jezdeckou školou Macek (1 hodina) – začnete na jízdárně, seznámíte se s koněm, naučíte se rozejít, zastavit, zatočit a poté se vydáte do blízkého sadu 
 • výcvik na jízdárně (45 minut) – naučíte se na koni klusat
 • péče o koně po jízdě
 • oběd zdarma
 • vyjížďka na koni, krok, klus (2 hodiny) do krásné krajiny Pošembeří – doprovod v sedle
 • péče o koně
 • bezpečnostní helma i vesta

Celkem cca 3,5 hodiny. 

Platí do:

31. 5. 2017

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Doporučujeme včasnou termínu na tel. 777 227 822, při rezervaci uveďte kód voucheru. Voucher poté uplatníte i na místě. Jezdí se ve skupince 2–7 osob.
 • Jak do jízdárny: Nastudujte si cestu předem na webových stránkách a na mapě. Upozorňujeme, že starší navigace navigují k zámku za výkupem palet, nejezděte tam. Pokud pojedete od Prahy po silnici 12, je po pravé straně Benzina, za ní autobazar, za autobazarem sledujte svodidla a hned jak končí svodidla, odbočíte vpravo (malá odbočka).
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Macek – jezdecká škola

Chouranice 177, Český Brod

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Prožijte perfektní den mezi koňmi s jezdeckou školou Macek, která připravila pro všechny začátečníky nevšední zážitek.

Začnete péčí o koně a teoretickou přípravou, poté si koně vyčistíte, nasedláte a nasednete na jízdárně, seznámíte se s koněm, naučíte se rozejít, zastavit, zatočit a vydáte se do blízkého sadu. Pak následuje výcviková lekce, při které se naučíte na koni klusat, nejdříve na lonži (dlouhé vodítko), později sami po jízdárně.

Po 2 hodinách v sedle si odpočinete, užijete si krásnou atmosféru v našem areálu a pochutnáte si na pořádném obědě. Po obědě následuje naše vyhlášená káva a chvíli relax.

Až naberete síly, vyrazíme s koňmi do terénu na 2hodinovou vyjížďku v kroku a klusu do krásné krajiny Pošembeří. Věřte, že si budete připadat jako na horách, takové scenérie by nikdo tak blízko Prahy nečekal.

Jezdit může kdokoli od 8 let, pro děti je připravený poník. V ceně je vedle průvodce také potřebné vybavení. Jezdíme anglický i westernový styl.

Přijďte se přesvědčit, že pohled na svět z koňského hřbetu stojí za to. Jízda v sedle je nejen zdraví prospěšná, zlepšuje rovnováhu a svalovou koordinaci, ale blízkost koně působí dobře i na duši. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Doporučujeme včasnou termínu na tel. 777 227 822, při rezervaci uveďte kód voucheru. Voucher poté uplatníte i na místě. Jezdí se ve skupince 2–7 osob.
 • Jak do jízdárny: Nastudujte si cestu předem na webových stránkách a na mapě. Upozorňujeme, že starší navigace navigují k zámku za výkupem palet, nejezděte tam. Pokud pojedete od Prahy po silnici 12, je po pravé straně Benzina, za ní autobazar, za autobazarem sledujte svodidla a hned jak končí svodidla, odbočíte vpravo (malá odbočka). 
Děti

Vhodné pro každého od 8 let.

Storno podmínky

Případnou změnu termínu je nutné provést nejpozději 2 dny předem.

Hodnocení podniku

Monika

Perfektní přístup a bezproblémová domluva, hezké prostředí, milá paní cvičitelka, klidné a poslušné koně, je možný výběr konkrétního koně, vhodné i pro úplné začátečníky, skvěle vysvětlené pokyny, možnost péče o koně od začátku do konce, krásný výjezd s vyhlídkou, možnost zcela samostatné jízdy na koni (koně řídíte sami). V areálu jsou i jiná krásná zvířata. Paní cvičitelka nás nechala v areálu i déle, než psal voucher. Rádi přijedeme zase.

22. 4. 2016
Michaela

Hodina proběhla výborně, nad všechna naše očekávání. Dcera nadšená, koně si užila se vším, přesně dle popisu.

30. 6. 2016
Tomáš

Pohodová atmosféra… Vstřícný přístup…

3. 8. 2016
Jiřuna

Bezpecnost, sam ovladam kone, pece o zakaznika.

7. 8. 2016
Eva

Všechno, opravdu super zážitek ;-)

27. 6. 2016

Všechna hodnocení