Boxing – dostaňte se do kondice a vyrýsujte tělo s trenérem

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 1× vstup
41 zákazníků

V ceně varianty:

  • Vstup do boxerské tělocvičny Celebrity Boxing Place
  • Zapůjčení veškerého vybavení zdarma
  • Bude se vám věnovat zkušený osobní trenér, který vám ušije trénink přímo na míru 

Platí do:

28. 2. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace : Po obdržení voucheru zavolejte na tel. 775 213 115 (Došková, asistentka CBP) nebo na tel. 725 759 655 (Luboš Došek, hlavní trenér CBP), nadiktujte kód voucheru a domluvte se na čase prvního tréninku. Nebo pošlete e-mail na best.boxing@aol.com se jménem, telefonním číslem a kódem voucheru a obratem budete kontaktováni.
  • Omezení: Tělocvična nemá bezbariérový přístup.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Celebrity Boxing Place

Dolnoměcholupská 209/17, Praha - Hostivař

Podívejte se do světa Rockyho Balboi, užijte si fitness trénink, veslujte jako Ondra Synek, vše pod vedením zkušeného trenéra.

Kurzy boxu jsou vhodné pro každého, boxovat mohou děti i holky. Jestli tedy chcete zhubnout nebo přibrat, naučit se bránit, ale i se seznámit se zajímavými lidmi, vyzkoušejte box na vlastní kůži.

Na co se můžete těšit:

Jak tréninky probíhají:

  • Než se člověk dostane do fáze, že může spárovat, musí nejdříve zvládnout techniku úderu (boxovací lapy),  potom práci nohou, nácviky obran a úhybů a zhruba po 3–5 měsících je připraven spárovat.
  • Přijďte si vyzkoušet spojení boxu a veslování, kromě těchto dvou sportů na vás čekají posilovací lavice, činky, rotopedy, švihadla a žebřiny. Každý si v tělocvičně najde to, co potřebuje.

Největší výhodou tělocvičny je kromě individuálního přístupu i flexibilní otevírací doba, která je přizpůsobena jen vám.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace : Po obdržení voucheru zavolejte na tel. 775 213 115 (Došková, asistentka CBP) nebo na tel. 725 759 655 (Luboš Došek, hlavní trenér CBP), nadiktujte kód voucheru a domluvte se na čase prvního tréninku. Nebo pošlete e-mail na best.boxing@aol.com se jménem, telefonním číslem a kódem voucheru a obratem budete kontaktováni.
  • Omezení: Tělocvična nemá bezbariérový přístup. 
Storno podmínky

Pokud máte domluvený trénink, je potřeba nejpozději den předem zavolat na tel. číslo 775 213 115 (Michala Došková, asistentka) nebo napsat e-mail na adresu best.boxing@aol.com a domluvit se na jiném termínu.

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 26 hodnocení
4 1
3 0
2 0
1 0
Jindra

Super. Maximální spokojenost. Osobní trenér skvělý. Poradí, povzbudí.

Hodnocená nabídka: Boxing - dostaňte se do kondice
1. 3. 2016

Všechna hodnocení