Víkendový výlet do Benátek s návštěvou rodinných vinic a ochutnávkou vín

Termín:

Pá 21. 10. – Ne 23. 10. 2016

V ceně:

Pro 1 osobu na 3 dny (0 nocí)

 • Doprava autobusem 
 • Profesionální průvodce
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - Hlavní vlakové nádraží
 • Plzeň - MHD zastávka u Olympie

Omezení:

Minimální počet účastníků je 40 osob.

Uplatněte voucher do 14. 10. 2016.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 h od obdržení voucheru se registrujte prostřednictvím online formulářů na zvolený termín: 30. 9. – 2. 10. 2016, 21.10.- 23.10. 2016
 • Smlouvu o zájezdu obdržíte po provedení registrace, podepište ji.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Další pokyny dostanete e-mailem 3 dny před odjezdem.
Více informací jak uplatnit voucher

Dovolená bez starostí? Zajistíme!

Pojišťujeme vás zdarma pro případ, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí po objednávce vyplnit formulář.

Destinace:

Pořádá:

MKM Europa Media

Politických obětí 118, Frýdek-Místek

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Itálii si užijete všemi smysly – oči tu přecházejí úžasem, hlavu mámí vůně mořského vzduchu a uši těší vášnivý jazyk i klidné šplouchání vln. No a chuť kulinářských specialit, ta se prostě musí zažít!

Potěšte své smysly během výletu s cestovní kanceláří Euro­paTour, která pro vás připravila jedinečný víkend v Benátkách s návštěvou vinic a ochutnávkou vín a sýrů. Užijete si romantiku, památky, dobrůtky a atmosféru kouzelných míst.

Čeká vás nabitý program, během něhož se stihnete pokochat benátskými nej i navštívit rodinné vinařství v Trevisu a ochutnat jeho produkty. Zdejší vína si můžete i zakoupit a doma si pak u sklenky parádní výlet připomenout. Pochopitelně budete mít volný čas na nákupy suvenýrů nebo třeba plavbu na gondole. 

O Benátkách

Benátkám se také přezdívá „La Serenissima," což znamená poklidná, i když samy Benátky mají za sebou docela bouřlivou historii. Jsou vybudované na sto osmnácti ostrůvcích v močálové laguně obklopené vodami Jaderského moře.

Hlavní třídu zde nahrazuje přibližně 100 kanálů, hlavní tepnou se stal Canal Gran­de se svou pozoruhodnou délkou 4 kilometrů a šířkou 70 metrů.

Prohlídka města, při které je možno navštívit Dóžecí palác, Baziliku sv. Marka, Campanillu, Ponte di Rialto a mnohé další, ve vás zanechá nezapomenutelné dojmy.

Proslulé benátské gondoly slouží především jako turistická atrakce. Na jednu gondolu se vejde 4–6 osob a cena jízdy se odvíjí od trasy a lokality, kde si svou loďku najdete. Pokud zapátráte v zastrčenějších uličkách, určitě ušetříte.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Do 24 h od obdržení voucheru se registrujte prostřednictvím online formulářů na zvolený termín: 30. 9. – 2. 10. 2016, 21.10.- 23.10. 2016
 • Smlouvu o zájezdu obdržíte po provedení registrace, podepište ji.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Další pokyny dostanete e-mailem 3 dny před odjezdem. 
Děti
 • Pro děti i dospělé platí jednotná cena, slevu nelze poskytnout.
Příplatky
 • V autobuse se bude vybírat povinný příplatek 25 €. Touto částkou budou zaplaceny následující výdaje:
  • návštěva vinic
  • ochutnávka vína a sýrů
  • vjezdový poplatek do Punta Sabbioni
  • parkovné v Punta Sabbioni
  • lodní přeprava mezi Punta Sabbioni a Benátkami a zpět
 • Doporučené kapesné: 30 €.
 • Zvířata: nejsou povolena.
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě minimálně 14 dní před realizací zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK. V době kratší než 14 dní nelze voucher stornovat ani refundovat. Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK MKM Europa Media.

Hodnocení podniku

Michaela

Naprostá spokojenost. Cesta byla klidná, příjemná, průvodce Adam skvělý. Nejlepší průvodce ze všech zájezdů, na kterých jsem byla. :-), počasí krásné, co víc si přát. Benátky jsou kouzelné a ochutnávka vína ve vinici naprosto luxusní. Děkuji za krásný zážitek a hlavně splnění snu :-)

29. 8. 2016
Anvthaannbrezinova

Průvodce Adam byl vtipný i vstřícný. Cesta byla fajn. Dozvědět se neco malo o výrobě vina bylo zajímavé. A nejlepsi bylo, ze jsme stihli během jediného dne poznat neco malo o historii a kultuře Benátek, podivat se po nich a dokonce se vykoupat v moři a dat si italské jidlo.

Vse bylo skvěle.

29. 8. 2016
Ivunka

Zájezd do Benátek byl naprosto úžasný - vyšlo nám počasí, cesta bez problémů, dochvilní spolucestující, dobře naplánované zastávky BUSu (myslím, že po 4 hod. naprosto dostačující), výborné vínko a báječný průvodce Adam, který má vše bravurně ,,zmáklé" takže výklad nenudí a člověk se od něj dozví mnoho zajímavostí. Jeho přístup je opravdu skvělý, všem doporučuji tuto CK a věřím, že to není poslední zájezd s touto cestovkou.
Spokojení cestující Iva, Mirek

Benzínové pumpy, kde se zastavuje (ČR, Itálie) by mohly zapracovat na WC (víc záchodů, víc umyvadel, doplněný toaletní papír).. klidně zaplatím nějakou částku ať je to OK.. ale za to nemůže cestovka..

28. 8. 2016
Svetlana

Moc se to nám líbilo super doporučujeme stojí to za to podívat se tam.

28. 8. 2016
Jana

Skvělý zážitek, Benátky jsou krásné a víno bylo vynikající. Organizace a cesta naprosto bezchybná a průvodce Adam se opravdu vyzná. Mohu všem vřele doporučit a ještě dnes si u této CK objednám další zájezd.

28. 8. 2016
Silvie

Organizacne i naplni perfektni vylet. Cesta probehla naprosto v poradku a plynule s dobrym rozvrhem prestavek. Pruvodce Adam je clovek na svem miste na kterem jde videt, ze ho jeho prace bavi, rad se podeli o tipy, dobre rady a postrehy a ochotne odpovida i na zaludne dotazy. Celkove vladla nadprumerna atmosfera a na tenhle vylet budeme vzpominat moc radi :-)

Jedine co mne v pocatku trosku vystrasilo byla absence bezpecnostnich pasu v autobuse (ale ruku na srdce - ty by pouzila stejne jen hrstka lidi). Pan ridic, jizdu zvladal bravurne, takze ve finale je za me i toto odpustitelne.

28. 8. 2016

Všechna hodnocení