Genealogický test DNA mateřské či otcovské linie

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Genealogický test DNA mateřské či otcovské linie
39 zákazníků

V ceně varianty:

Genealogický test DNA mateřské či otcovské linie

Platí do:

30. 4. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Objednávejte přes online formulář (dole na stránce) – uveďte své kontaktní údaje a do pole pro poznámku vložte kód voucheru.
  • Po objednání vám na uvedenou adresu bude doručena sada na odběr stěru sliznice ústní dutiny s podrobnými informacemi a obálkou pro zaslání zpět do laboratoře.
  • Výsledky testů vám budou odeslány do dvou týdnů od doručení vzorku do laboratoře.
  • Výsledky jsou zasílány doporučenou poštou na adresu osoby, jejíž vzorek DNA byl analyzován.   
  • Upozornění: Test DNA není totéž co test otcovství.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

„Pořád padá jak hruška. Tak po kom ten kluk je, když jablko nepadá daleko od stromu?“

Zapátrejte po svých kořenech a vysledujte svou rodovou linii prostřednictvím genealogického testu DNA, který provedou odborníci z genetické laboratoře Genomia

Díky nim může každý muž i každá žena vystopovat svůj genetický původ až k hypotetickému praotci Adamovi a pramatce Evě zhruba 80 tisíc let nazpět. Přečtěte si více o jednotlivých liniích. 

Genealogické testy DNA jsou schopny určit specifické markery (znaky), nesoucí informace o genealogickém původu každého jedince. Pro analýzu DNA je potřeba stěr ústní dutiny daného jedince.

Dozvíte se tak, odkud vaši předci pochází a kudy putovali, včetně názorných map. Laboratoř Genomia vám může udělat i test otcovství

Kalkulace ceny

Další informace

  • Objednávejte přes online formulář (dole na stránce) – uveďte své kontaktní údaje a do pole pro poznámku vložte kód voucheru.
  • Po objednání vám na uvedenou adresu bude doručena sada na odběr stěru sliznice ústní dutiny s podrobnými informacemi a obálkou pro zaslání zpět do laboratoře.
  • Výsledky testů vám budou odeslány do dvou týdnů od doručení vzorku do laboratoře.
  • Výsledky jsou zasílány doporučenou poštou na adresu osoby, jejíž vzorek DNA byl analyzován.   
  • Upozornění: Test DNA není totéž co test otcovství.

Hodnocení podniku

Petra

Originální a perfektní!! :)

12. 1. 2016
Stanislav

Výborná komunikace, rychlé odeslání, přehledně výstupná mapka.

Obálka uvnitř dochází pomačkaná (což vzhledem k dárku nebylo optimální), ale je to spíše drobnost. Co mi vadilo více byla neprofesionálnost textu, kde jsem narazil na spoustu věcí, které si protiřečili, či dokonce chyby v textu. Navíc jsem se pak občas ztrácel, abych si udělal ucelenější představu, musel jsem jít na internet. Každopádně komunikace prima a komu stačí opravdu jen základní sada markerů, tak určitě doporučuji :)

20. 3. 2016
V

Je to zajímavé, ale dnes večer jsem ještě měl málo času vše prostudovat. Stejnou genealogii jsem procházel s přítelem a ten mne na Vás naorientoval a detailně vysvětlil, rodokmen, proto jsem si do objednal

21. 12. 2015
Petra

Velmi originální dárek, ze kterého byla nadšená celá rodina. Test je velmi jednoduchý a zpracované výsledky s vysvětlením dorazily za týden od přijetí. Na jakékoli dotazy emailem mi z laboratoře obratem odpověděli.

12. 1. 2016

Všechna hodnocení