Konverzační kurzy angličtiny, španělštiny i němčiny

V ceně:

  • 20 lekcí anglické, německé nebo španělské konverzace
  • 2 × 45 minut výuky týdně 

Platnost voucheru:

Od 14. 9. do 14. 12. 2016

Omezení:

Kurzy budou probíhat od 10. října do 14. prosince. Sledujte aktuální informace k vámi zvolenému kurzu.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru si kurz objednejte on-line zde a do poznámek uveďte kód voucheru. Do druhého dne obdržíte e-mail s přihláškou a dalšími instrukcemi. S případnými dotazy se obracejte na e-mail liberec@studyline.cz nebo na tel. 603 520 002.
  • Ostatní: 5% sleva na další kurzy. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování, který je uznávaný v ČR i zahraničí.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jazykové kurzy StudyLine

Pražská 7/5, Liberec

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Učíte se cizí jazyk, ale když dojde na lámání chleba, jste v koncích? Nebojte se projevit a všem ukázat, že jste se neučili nadarmo. S našimi zkušenými lektory ztratíte ostych a naučíte se mluvit v reálných situacích.

Vyberte si konverzační kurz angličtiny, němčiny či španělštiny. Úroveň si zvolíte sami podle vašich schopností nebo rozřazovacího testu. Pokud máte kurz jako dárek, stáhněte si tištěný test, který můžete přidat k dárkovému poukazu.

Kurzy budou probíhat od 10. října do 14. prosince (dle vybraného jazyka a úrovně). Sledujte proto aktuální informace k vámi zvolenému kurzu.

Na lekcích se naučíte zvládat běžné situace jako je seznamování, cestování, nakupování, telefonování, orientace v zahraničí, jednání s úřady a mnoho dalších. Další tématické okruhy lze přidávat po domluvě studentů s lektorem.

Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování, který je uznávaný v ČR i zahraničí. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru si kurz objednejte on-line zde a do poznámek uveďte kód voucheru. Do druhého dne obdržíte e-mail s přihláškou a dalšími instrukcemi. S případnými dotazy se obracejte na e-mail liberec@studyline.cz nebo na tel. 603 520 002. 
  • Ostatní: 5% sleva na další kurzy. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování, který je uznávaný v ČR i zahraničí. 
Storno podmínky

Rezervace je závazná, v případě nevyužití voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,1/5 dle 17 hodnocení
Kr

Vše proběhlo v pořadku, kvalita, rychlost a cena. SUPER!!! Doporučuji.

20. 9. 2013

Všechna hodnocení