Aplikace kineziologického tejpu o velikosti 80 až 95 centimetrů Poprvé na Slevomatu

V ceně:

tejpování libovolné partie těla

  • velikost pásky: 80 až 95 centimetrů
  • barvy: růžová, fialová, černá 

Platnost voucheru:

Od 22. 9. do 30. 11. 2016

Omezení:

Před aplikací tejpu je nutné chlouky na kůži ostříhat a neholit. Aplikovaný tejp vydrží zhruba 7 dní.

Kde uplatnit:

Dům služeb

Jantarová 40, Opava – Vávrovice

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště

Říkali jste si, že ten nabušený sportovec s podivuhodnými pruhy na těle, který před chvilkou proběhl kolem, měl nejspíš namířeno na maškarní v nepovedeném převleku za zebru? Chyba lávky!

Jestli vás trápí svalové napětí či pohybové omezení, podpořte své zdraví kineziologickým tejpem, který vám aplikuje Miroslava Čiržová. Určení partie těla je na vás a s 1 voucherem si můžete nechat aplikovat 80 až 95 centimetrů tejpovací pásky.

Takhle skvělá metoda byla vyvinuta před více jak 20 lety v Japonsku. Od té doby se šíří do celého světě, oblíbili si ji vrcholoví sportovce a používá ji stále více lékařů a fyzioterapeutů.

A jak tejpování vlastně funguje? Vše je založeno na stimulaci svalstva a dalších struktur těla pomocí speciálních elastických tejpovacích pásek. Ty při správné aplikaci vyvolávají reflexní změny, odstraňují bolest a navracejí organismus do optimálního stavu. Tejpování působí jak na svalstvo, tak na nervová vlákna – a tím pádem i na vnitřní orgány.

Pozitivní efekty tejpování

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

5,0/5 dle 2 hodnocení
4 0
3 0
2 0
1 0
Happynkam

Bylo to super, odpočinula jsem si, zrelaxovala a měla jsem luxusní pocit odpočinutých nohou. Paní pedikérka je velice příjemná, vstřícná a milá, hned jsme se domluvily na termínu. Objednala jsem k ní i svého manžela (protože on si odpočinek a hlavně péči o nožky taky zaslouží) a byl velice spokojený. Takže vřele vám tuto zkušenost doporučuji, určitě se tam budu opakovaně vracet.

19. 9. 2016

Všechna hodnocení