Podpořte Klokánky – plátěné tašky s motivem Matěje Rupperta

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: Plátěná taška Srdcovka
30 zákazníků

V ceně varianty:

plátěná taška Halfar

  • rozměry: 44 × 45 cm
  • délka ucha: 30 cm

Z prodejní ceny této tašky poputuje 50–80 % na podporu Klokánků. Za to patří dík vám i partnerům Fondu ohrožených dětí, kteří umožnili výrobu za velkorysých podmínek.

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (706 poboček)
35 Kč (12 prac. dní)

Doručuje obchod:

Fond ohrožených dětí
www.klokart.cz
prodej@fod.cz

V anketě jsme se vyptávali různých druhů ovoce na to, jaký dopravní prostředek preferují při cestě do kuchyně. S výjimkou nerudného kiwi se všichni shodli, že dávají přednost hezké plátěné tašce.

Naskládejte pomeranče, jablíčka i banány do uvědomělé tašky z kolekce KlokArt, kterou navrhl zpěvák Matěj Ruppert ve spolupráci s výtvarníkem Matějem Janákem. Podpoříte tím Klokánky a zároveň pořídíte doplněk, který obohatí každý outfit. 

Klokánky provozuje Fond ohrožených dětí. Dětem v nesnázích pomáhají už 26 let a v celkem 16 zařízeních po celé republice se tak „klokaní“ tety starají o více než 350 dětí. Klokánky jsou státem financovány jen ze 70 % a zbylých 30 % je třeba získat jinde. 

Projekt KlokArt propojuje známé tváře s nadanými umělci a jeho výsledkem jsou kolekce kvalitního designového oblečení i doplňků.

Díky práci dobrovolníků a štědrým podmínkám partnerů poputuje 50–80 % výtěžku z prodeje tašek na podporu Klokánků. Zbytek padne na výrobu a distribuci. 

Zrození tašky

Na téhle povedené kolekci spolupracovalo hvězdné duo M & M: zpěvák Matěj Ruppert a nadaný umělec Matěj Janák. Prvnímu motivu se přezdívá Srdcovka a vznikl zcela spontánně během focení.

Druhý motiv nese název Hráškové reggae a okouzlí neotřelým citátem charakteristickým pro humor Matěje Rupperta: Give peas a chance. Taška nevznikala lehce, však se sami mrkněte na tu hromadu návrhů.

Výroba tašky: kvalita s ohledem na životní prostředí

Více o veřejné sbírce

Taška to v životě netáhne sama, mezi její kamarády patří pánská,  dětskádámská trička ze stejné kolekce.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fond ohrožených dětí (KLOKART), Na Poříčí 1038/6, 100 00 Praha 1

Obchodní podmínky prodejce

Hodnocení podniku

Všechna hodnocení